WOJAN PAWŁOWICE
MISTRZ ŚLĄSKA 2012,2013,2014 EYBL 2014/2016

WOJAN CUP

I WOJAN CUP 20111

II WOJAN CUP 2012

III WOJAN CUP 2013

IV WOJAN CUP 2014

V WOJAN CUP 2015

Reportaż z V WOJAN CUP  w TVT


Relacja na stronie Gminy Pawłowice V WOJAN CUP


SPONSORZY V WOJAN CUP:
GMINA PAWŁOWICE
JAS-FBG S.A
DECATHLON
PIOTR GRUNER
KOWALIK SP.J
MIR-MAX
TYSZKO ANDRZEJ
PIEKARNIA PISAREK

PROSPECT
GOS

Podziękowania dla ZIBIEGO,DJ SYLWKA oraz wszystkich rodziców ,którzy pomogli w organizacji turnieju oraz wszystkim kibicom,zawodnikom za klimat i atmosferę.


7237  WEJŚĆ NA STRONĘ SKM -V WOJAN CUP PAWŁOWICE

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1.WKK WROCŁAW
2.SPK BIAŁYSTOK
3.UKS JAGIELLONKA WARSZAWA
4.UKS WOJAN PAWŁOWICE
5.UKS 7 TREFL SOPOT
6.ŻAK ŻORY
7.MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI
8.MOSM BYTOM


NIEDZIELA (20.09.2015):

 8:00: Mecz o 7 miejsce MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI-MOSM BYTOM:  69-49
9:30: Mecz o V miejsce ŻAK ŻORY-UKS 7 TREFL SOPOT:55-65
11.00 Mecz o III miejsce JAGIELLONKA WARSZAWA-UKS WOJAN PAWŁOWICE :84-52 (KRZYMIŃSKI-1,GRABARCZYK-2,CZEMPIEL-18,KUBIENIEC-2,PALCZEWSKI-4,ŻMIJAK-5,PANIC-2,KOZŁOWSKI-14)
12.30 Finał WKK WROCŁAW-SPK BIAŁYSTOK:60-37
14:00 ZAKOŃCZENIE V TURNIEJU KOSZYKÓWKI MU-15 WOJAN CUP O PUCHAR PREZESA JAS FBG S.A


SOBOTA (19.09.2015):
8:00  WKK WROCŁAW - ŻAK ŻORY:                  56-31
9:30  UKS JAGIELLONKA WARSZAWA - UKS WOJAN PAWŁOWICE:    41-79
(KRZYMIŃSKI-12,CZEMPIEL-16,KUBIENIEC-4,JANUSZEWICZ-8,PALCZEWSKI-13,GRABSKI-2,ŻMIJAK-3,PRZYBYŁA-3,KOZŁOWSKI-16)

11.00 SPK BIAŁYSTOK - MOSM BYTOM:                                               55-34                             
12.30 MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI - UKS 7 TREFL SOPOT:                   69-49
14.00-15.00 KONKURSY (zibi)
15.30 Play-Off V-VIII  (4A - 3B) MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI-ŻAK ŻORY: 38-64
17.00 Play-Off V-VIII (3A - 4B) MOSM BYTOM-UKS 7 TREFL SOPOT: 33-46
18.30 I PÓŁFINAŁ (1A - 2B)    WKK WROCŁAW-JAGIELLONKA WARSZAWA:   66-55
20.00 II PÓŁFINAŁ (1B - 2A)  WOJAN PAWŁOWICE-SPK BIAŁYSTOK: 66-66 dogrywka 71-74 ( KRZYMIŃSKI -2,CZEMPIEL-17,JANUSZEWICZ-9,PALCZEWSKI-19,ŻMIJAK-6,PANIC-2,KOZŁOWSKI 16)


PIĄTEK (18.09.2015):
10.00 UKS WOJAN PAWŁOWICE - UKS 7 TREFL SOPOT:    68-33
(GRABARCZYK-2,CZEMPIEL-18,KUBIENIEC-2,JANUSZEWICZ-15,PALCZEWSKI-8,GRABSKI-2,PIETRZAK-3,ŻMIJAK-2,PRZYBYŁA-2,KOZŁOWSKI-12
11.30 ŻAK ŻORY - SPK BIAŁYSTOK:                                         53-60
13.00 WKK WROCŁAW - MOSM BYTOM:                               67-24
14.30 UKS JAGIELLONKA WARSZAWA - MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI:    68-51
16.00 UROCZYSTE OTWARCIE
16.30 WKK WROCŁAW – SPK BIAŁYSTOK:                           53-31
18.00 UKS JAGIELLONKA WARSZAWA - UKS 7 TREFL SOPOT:68-45

20.00 Mecz Gwiazd



ŚLĄSK
Jatczyk Alan – Żak Żory 
Golc Piotr – Żak Żory
Wojciechowski Kacper – Żak Żory
Januszewski Łukasz – Wojan Pawłowice
Palczewski Piotr – Wojan Pawłowice
Kozłowski Igor – Wojan Pawłowice
Laskowski Łukasz – MKS Wodzisław Śląski
Michałowski Patryk - MKS Wodzisław Śląski
Szlachta Robert - MKS Wodzisław Śląski
Białas Paweł – MOSM Bytom
Miler Adam – MOSM Bytom
Grządziel Szymon – MOSM Bytom

Śląsk
(Pawłowice, Bytom, Żory i Wodzisław Śl.)
,, Reszta Świata,,(Warszawa, Białystok, Wrocław i  Sopot):53-44


RESZTA ŚWIATA
Reszta Świata
Przytutski Mateusz – SPK Białystok          
Chojnowski Dawid – SPK Białystok  
Nieściór Jakub – SPK Białystok  
Zalewski Jakub – Jagiellonka Warszawa    
Kulikowski Błażej – Jagiellonka Warszawa    
Kołaczewski Michał – Jagiellonka Warszawa    
Madejski Tomasz – WKK Wrocław
Yoka-Bratasz Igor – WKK Wrocław
Lentka Aleksander – WKK Wrocław
Gąsiorowski Michał – UKS 7 Trefl Sopot
Dzierzak Wojciech – UKS 7 Trefl Sopot
Urban Tomasz – UKS 7 Trefl Sopot

Drużyny Poprowadzą:

Śląsk:                 ZBIGNIEW DUSZA-WOJAN PAWŁOWICE
                            MAREK MALIK-
MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI

Reszta Świata: DZIERGOWSKI ŁUKASZ-WKK WROCŁAW,
                          ANTONIO DAYKOLA-
JAGIELLONKA WARSZAWA

MVP ALAN JATCZYK ŻAK ŻORY


GRUPA A
1.WKK WROCŁAW 6 pkt.
2.SPK BIAŁYSTOK 5 pkt.

3.MOSM BYTOM  4 pkt
4.ŻAK ŻORY  3 pkt.

GRUPA B
1.UKS WOJAN PAWŁOWICE 6 pkt.
2.UKS JAGIELLONKA WARSZAWA  5 pkt.

3.MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI 4 pkt.
4.UKS 7 TREFL SOPOT  3 pkt.


TERMINARZ

CZWARTEK (10.09.2015) ŻAK ŻORY - MOSM BYTOM:29-35 (7-6 9-6 11-13 2-10)

PONIEDZIAŁEK(14.09.2015)
UKS WOJAN PAWŁOWICE
- MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI
:  61-57 (14-12 14-16 19-10 14-19)KRZYMIŃSKI-5,JANUSZEWICZ-19,PALCZEWSKI-15,GRABSKI-7,ŻMIJAK-9,PANIC-6




PAWŁOWICE 17-20.09.2015 V WOJAN CUP o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A rocz.2001 i młodsi

Patronat medialny:TVT

W turnieju wezmę zespoły z rocznika 2001:
 GRUPA A
 1.WKK WROCŁAW   (MISTRZ POLSKI MU 14)
 2.SPK BIAŁYSTOK   (PÓŁFINALISTA MU 14)
 3.ŻAK ŻORY  (PÓŁFINALISTA MU-14) 1 pkt
 4.MOSM BYTOM  (5 MIEJSCE ŚLZKOSZ) 2 pkt

GRUPA B
  1.UKS 7 TREFL SOPOT                         (FINALISTA MU 14)
  2.UKS JAGIELLONKA WARSZAWA   (BRĄZ MU 14)
  3.UKS WOJAN PAWŁOWICE               (ĆWIERĆFINALISTA MU 14) 2 pkt
  4.MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI              (FINALISTA MU 14) 1 pkt

TERMINARZ MU-16 2015/2016