WOJAN PAWŁOWICE
MISTRZ ŚLĄSKA 2012,2013,2014 EYBL 2014/2016

TERMINARZ

TERMINARZ MU-16 2015/2016 KOMUNIKAT NR.3
NA ŚLZKOSZ

1.      Skład grup II etapu rozgrywek:

            Grupa A

AZS Politechnika Częstochowa
MKS Dąbrowa Górnicza
GTK Gliwice
KKS Mickiewicz Katowice
UKS SP 27 Katowice
MKKS Rybnik
MOSM Tychy I
MKS Wodzisław Śląski
MKS Zabrze
Żorska Akademia Koszykówki I

Grupa B

UKS MOSM Bytom I
UKS MOSM Bytom II
KS MOSiR Cieszyn
UKS Junior Basket Katowice
UKS MOS Opole*
UKS Kadet Oświęcim
UKS Wojan Pawłowice
MKS Smyk Prudnik
UKS Basket Siemianowice Śląskie
Żorska Akademia Koszykówki Żory II

* - mecze u siebie rozgrywane w soboty.

Grupa C

MCKS Czeladź
MCKiS Jaworzno I
MCKiS Jaworzno II
Ofensywa Racibórz
KS Pogoń Ruda Śląska
MKS Strzelce Opolskie
SL SALESIA Świętochłowice
MOSM Tychy II


Grupa B

I runda

1 kolejka – 26.11.2015

1.Kadet Oświęcim - MOSiR Cieszyn

2.MOSM Bytom I - MOS Opole

3.Basket Siemianowice Śl. - Smyk Prudnik

4.ŻAK Żory II - MOSM Bytom II

5.Wojan Pawłowice - Junior Basket K-ce:  69-49

2 kolejka – 3.12.2015

6.ŻAK Żory II - Basket Siemianowice Śl.

7.Kadet Oświęcim - MOS Opole

8.Smyk Prudnik - Wojan Pawłowice:   71-66

9.MOSM Bytom II - MOSM Bytom I

10.Junior Basket Katowice - MOSiR Cieszyn

3 kolejka – 10.12.2015

11.Kadet Oświęcim - ŻAK Żory II

12.Wojan Pawłowice - MOS Opole : 47-73

13.MOSM Bytom I - Smyk Prudnik

14.MOSiR Cieszyn - MOSM Bytom II

15.Basket Siem-ce Śl. - Junior Basket Ka-ce

4 kolejka – 17.12.2015

16.MOSiR Cieszyn - MOSM Bytom I

17.MOS  Opole  -  Basket  Siemianowice  Śl.

(19.12., sobota)

18.Smyk Prudnik - Kadet Oświęcim

19.MOSM Bytom II - Wojan Pawłowice :72-44

20.Junior Basket Katowice - ŻAK Żory II

5 kolejka – 7.01.2016

21.Basket Siem-ce Śl. - Wojan Pawłowice-PAUZA

22.MOSiR Cieszyn - MOS Opole

23.ŻAK Żory II - Smyk Prudnik

24.Kadet Oświęcim - MOSM Bytom II

25.MOSM Bytom I - Junior Basket K-ce

6 kolejka – 14.01.2016

26.Wojan Pawłowice - MOSM Bytom I

27.MOS Opole - ŻAK Żory II   

(16.01., sobota)

28.Smyk Prudnik - MOSiR Cieszyn

29.MOSM Bytom II - Basket Siem-ce Śl.

30.Junior Basket K-ce - Kadet Oświęcim

 

 

7 kolejka – 21.01.2016

31.Kadet Oświęcim - Basket Siem-ce Śl.

32.ŻAK Żory II - MOSM Bytom I

33.MOSiR Cieszyn - Wojan Pawłowice

34.MOSM Bytom II - MOS Opole

35.Junior Basket Katowice - Smyk Prudnik

8 kolejka – 28.01.2016

36.MOSM Bytom I - Kadet Oświęcim

37.Wojan Pawłowice - ŻAK Żory II

38.Basket Siem-ce Śl. - MOSiR Cieszyn

39.Smyk Prudnik - MOSM Bytom II

40.MOS  Opole  -  Junior  Basket  Katowice

(30.01., sobota)

II runda

9 kolejka – 4.02.2016

41.MOSiR Cieszyn - Kadet Oświęcim

42.MOS Opole - MOSM Bytom I

(6.02., sobota)

43.Smyk Prudnik - Basket Siemianowice Śl.

44.MOSM Bytom II - ŻAK Żory II

45.Junior Basket K-ce - Wojan Pawłowice

10 kolejka – 11.02.2016

46.Basket Siemianowice Śl. - ŻAK Żory II

47.MOS Opole - Kadet Oświęcim

(13.02., sobota)

48.Wojan Pawłowice - Smyk Prudnik

49.MOSM Bytom I - MOSM Bytom II

50.MOSiR Cieszyn - Junior Basket Katowice

11 kolejka – 3.03.2016

51.ŻAK Żory II - Kadet Oświęcim

52.MOS Opole - Wojan Pawłowice

(5.03., sobota)

53.Smyk Prudnik - MOSM Bytom I

54.MOSM Bytom II - MOSiR Cieszyn

55.Junior Basket K-ce - Basket Siem-ce Śl.

12 kolejka – 10.03.2016

56.MOSM Bytom I - MOSiR Cieszyn

57.Basket  Siemianowice  Śl.  -  MOS  Opole

58.Kadet Oświęcim - Smyk Prudnik

59.Wojan Pawłowice - MOSM Bytom II

60.ŻAK Żory II - Junior Basket Katowice

13 kolejka – 17.03.2016

61.Wojan Pawłowice - Basket Siem-ce Śl.-PAUZA

62.MOS Opole - MOSiR Cieszyn

(19.03., sobota)

63.Smyk Prudnik - ŻAK Żory II

64.MOSM Bytom II - Kadet Oświęcim

65.Junior Basket K-ce - MOSM Bytom I

14 kolejka – 31.03.2016

66.MOSM Bytom I - Wojan Pawłowice

67.ŻAK Żory II - MOS Opole   

68.MOSiR Cieszyn - Smyk Prudnik

69.Basket Siem-ce Śl. - MOSM Bytom II

70.Kadet Oświęcim - Junior Basket K-ce

15 kolejka – 7.04.2016

71.Basket Siem-ce Śl. - Kadet Oświęcim

72.MOSM Bytom I - ŻAK Żory II

73.Wojan Pawłowice - MOSiR Cieszyn

74.MOS Opole - MOSM Bytom II

(9.04., sobota)

75.Smyk Prudnik - Junior Basket Katowice

16 kolejka – 14.04.2016

76.Kadet Oświęcim - MOSM Bytom I

77.ŻAK Żory II - Wojan Pawłowice

78.MOSiR Cieszyn - Basket Siem-ce Śl.

79.MOSM Bytom II - Smyk Prudnik

80.Junior  Basket  Katowice  -  MOS  Opole



Podział na grupy I etapu rozgrywek:
 
Grupa I
1.       KS MOSiR Cieszyn
2.       GUKS Lipowa
3.       Ofensywa Racibórz
4.       MOSM Tychy I
5.       MKS Wodzisław Śląski
6.       Żorska Akademia Koszykówki Żory II

 

     Grupa II
1.       UKS MOSM Bytom II
2.       GTK Gliwice
3.       UKS Junior Basket Katowice
4.       KS Pogoń Ruda Śląska
5.       MKKS Rybnik
6.       SL SALESIA Świętochłowice

 Grupa III
1.       MCKiS Jaworzno I
2.       KKS Mickiewicz Katowice
3.       UKS SP 27 Katowice
4.       UKS Kadet Oświęcim
5.       UKS Wojan Pawłowice
6.       MOSM Tychy II

    Grupa IV
1.       UKS MOSM Bytom I
2.       MCKS Czeladź
3.       AZS Politechnika Częstochowa
4.       MKS Dąbrowa Górnicza
5.       MCKiS Jaworzno II
6.       UKS Basket Siemianowice Śląskie

Grupa V
1.       UKS MOS Opole*
2.       MKS Smyk Prudnik
3.       MKS Strzelce Opolskie
4.       MKS Zabrze
5.       Żorska Akademia Koszykówki I
* - mecze u siebie rozgrywane w soboty.

Terminarz:
Grupa III

I runda
1 kolejka – 17.09.2015
1.MCKiS Jaworzno I – SP 27 Katowice
2.Kadet Oświęcim – MOSM Tychy II
3.Mickiewicz K-ce – Wojan Pawłowice:104-62

2 kolejka – 24.09.2015
4.SP 27 Katowice – Wojan Pawłowice :55-90
5.MOSM Tychy II – Mickiewicz Katowice
6.MCKiS Jaworzno I – Kadet Oświęcim

3 kolejka – 1.10.2015
7.Kadet Oświęcim – SP 27 Katowice
8.Mickiewicz K-ce – MCKiS Jaworzno I
9.Wojan Pawłowice – MOSM Tychy II:90-42

4 kolejka – 8.10.2015
10.SP 27 Katowice – MOSM Tychy II
11.MCKiS Jaworzno I – Wojan Pawłowice :78-58
12.Kadet Oświęcim – Mickiewicz Katowice

5 kolejka – 15.10.2015
13.Mickiewicz Katowice – SP 27 Katowice
14.Wojan Pawłowice – Kadet Oświęcim :39-62
15.MOSM Tychy II – MCKiS Jaworzno I

II runda
6 kolejka – 22.10.2015 rozegrano 19.10.2015

 

16.SP 27 Katowice – MCKiS Jaworzno I
17.MOSM Tychy II – Kadet Oświęcim
18.Wojan Pawłowice –
Mickiewicz K-ce: 62-89

7 kolejka – 29.10.2015
19.Wojan Pawłowice – SP 27 Katowice: 48-73
20.Mickiewicz Katowice – MOSM Tychy II
21.Kadet Oświęcim – MCKiS Jaworzno I

 

8 kolejka – 5.11.2015
22.SP 27 Katowice – Kadet Oświęcim
23.MCKiS Jaworzno I – Mickiewicz K-ce
24.MOSM Tychy II – Wojan Pawłowice:  55-
77

9 kolejka – 12.11.2015
25.MOSM Tychy II – SP 27 Katowice
26.Wojan Pawłowice – MCKiS Jaworzno I :98-45
27.Mickiewicz Katowice – Kadet Oświęcim

 

10 kolejka – 19.11.2015

28.     SP 27 Katowice – Mickiewicz Katowice

29.     Kadet Oświęcim – Wojan Pawłowice :  68-59

 30.     MCKiS Jaworzno I – MOSM Tychy II