WOJAN PAWŁOWICE
MISTRZ ŚLĄSKA 2012,2013,2014 EYBL 2014/2016

EYBL

LINK DO EYBL

 

Zdjęcia można oglądać na stronie SPK 2001 BIAŁYSTOK

RYGA ŁOTWA 22-15.10.2015
Wyniki i statystyki
Terminarz:

23.10.2015 PIĄTEK   
9.00    BC DYNAMO 2 ROSJA-UKS WOJAN PAWŁOWICE : 47-41
15.00  UKS WOJAN PAWŁOWICE -BS RIDZENE ŁOTWA:    26-72

24.10.2015 SOBOTA  
12.00  UKS WOJAN PAWŁOWICE -BS LIEPAJA ŁOTWA:    41-58
19.30  JUGLA-A.KRAUKLA ŁOTWA-UKS WOJAN PAWŁOWICE :57-47

25.10.2015 NIEDZIELA
10.30  UKS WOJAN PAWŁOWICE -BS JEKABPILS ŁOTWA:45-42


Zakwaterowanie : HOTEL VIKTORIJA
Adres:Litwa Ryga A.Caka ulica 55
BOOKING.COM
mapa przejazdu
Gramy
:Oskara Kalpaka szkolnym Skrindu ulicy 1
(wszystkie posiłki są w szkolnej kawiarni).
dojazd na halę


Po 16,5 godzinach docieramy do Rygi (1041 km) meldujemy się w centrum miasta w hotelu Viktoryja parkujemy samochody i idziemy spać,Na drugi dzień rano wyjeżdżamy na śniadanie do hali na której gramy i po posiłku rozgrywamy dwa mecze z Dynamo Moskwa i BS Ridzene,które niestety przegrywamy.Po zakończonych meczach wracamy do hotelu.Dziś gramy dwa mecze z drużynami z Łotwy LIEPAJA,JUGLA w przerwie  między nimi jedziemy na wycieczkę nad morze do miejscowości Jarmała








-zwiedzanie starówki w Rydze czyli korzystamy z uroków Łotwy


W drodze powrotnej zatrzymujemy się na Litwie w Kaunas








TERMINARZ EYBL 2015/2016

Projekt - Sezon 2015/2016, U15 (2001) - strefa 2

Grupa B

1. UKS 7 Trefl Sopot - Sopot, Polska
2. SDJSOR Nr.1 - Samara, Rosja
3. UKS Wojan Pawłowice - Pawłowice, Polska
4. BS Orbita - Dzerzhinsk (Region Moskwa), Rosja

Ryga, Łotwa - październik 22/25, 2015

             Zespół

1             A1 - A. Sabonis BS
2             A2 - BS Ridzene
3             A3 - Jugla - A.Kraukla / VEF
4             A4 - BS DSN
5             B1 - UKS 7 Trefl Sopot
6             B2 - SDJSOR Nr.1
7             B3 - UKS Wojan Pawłowice
8             B4 - BS Orbita

Czechow, Rosja - styczeń 14/17, 2016

             Zespół

1             B1 - UKS 7 Trefl Sopot
2             B2 - SDJSOR Nr.1
3             B3 - UKS Wojan Pawłowice
4             B4 - BS Orbita
5             D1 - BA Tallin Kalev
6             D2 - BC Chekhovskyi Yastrebi
7             D3 - Kauhajoen Karhu
8             D4 – HNMKY

Gdańsk, Polska - marzec 24/27, 2016

             Zespół

1             B1 - UKS 7 Trefl Sopot
2             B2 - SDJSOR Nr.1
3             B3 - UKS Wojan Pawłowice
4             B4 - BS Orbita
5             C1 - BC Tsmoki-Mińsk
6             C2 - BC Enisey zawodowych
7             C3 - BC Caspiy
8             C4 - BC Wielki Sport

Adres i godziny pracy

AMBASADA REPUBLIKI BIAŁORUŚ W RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Adres:
ul. Wiertnicza 58, 02-952 Warszawa, Polska

Godziny urzędowania: poniedziałek — piątek
08:00 — 12:00
12:40-16:40

Tel.:

+48 (22) 742-0990
+48 (22) 842-5202
Fax: +48 (22) 742-0980
e-mail: poland@mfa.gov.by

Tryb wydania wiz

Dokumenty niezbędne dla uzyskania wizy niezależnie od celu pobytu:

FORMULARZ
- wypełniony i podpisany osobiście przez wnioskodawcę formularza
. Formularz wniosku należy wypełnić na stronie internetowej Ambasady Białoruśi i wydrukować (w wyjątkowym wypadku wypełnić drukowanymi literami łacińskimi, jednym długopisem);

ZDJĘCIE

- zdjęcie powinno mieć wymiary 35 x 45 mm. na jednolitym jasnym tle, nawprost, wyraźne, bez odcieni i przebarwień, 70-80% zdjęcia w układzie pionowym powinna zajmować twarz, nie starsze niż 6 miesięcy (typ: zdjęcie paszportowe);

-PASZPORT

Paszport powinien zawierać podpis i być ważny co najmniej 3 miesiące po ukończeniu okresu ważności wizy oraz koniecznie zawierać czyste strony (co najmniej są 2);

- opłatę konsularną za rozpatrzenie wniosku wizowego dokonuje się na podstawie pokwitowania wystawionego przez urząd konsularny. Płatność dokonuje się w oddziale banku w dniu złożenia wniosku wizowego w wysokości, ustawionej zgodnie z aktualną taryfą opłat konsularnych.

Ubezpieczenie zdrowotne:

Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne dla cudzoziemców.

Cudzoziemcy, którzy czasowo przebywają albo czasowo mieszkają na terytorium Republiki Białoruś, muszą posiadać ważną umową obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego, zawartą z kompanią “Belgosstrakh” lub «Beleximgarant», czy umową ubezpieczenia zdrowotnego, zawartą z dowolną ubezpieczeniową firmą zagraniczną.

Umowa ubezpieczenia zdrowotnego, która została zawarta z ubezpieczeniową firmą zagraniczną, musi:

- zawierać nazwę ubezpieczeniowej firmy zagranicznej, adres siedziby, numery telefonów ubezpieczeniowej firmy zagranicznej lub assistance międzynarodowego, również imię i nazwisko, imię ojca (jeżeli ono jest) cudzoziemca;

- być ważna na terytorium Republiki Białoruś;

- być ważna przez cały okres pobytu tymczasowego albo czasowego zamieszkania na terytorium Republiki Białoruś, w tym pokrywać wszystkie zaplanowane dni pobytu w okresie ważności wizy;

Fakt zawarcia umowy ubezpieczenia zdrowotnego z ubezpieczeniową firmą zagraniczną może być potwierdzony polisą ubezpieczeniową, kartą ubezpieczenia lub innym dokumentem, który zawiera w/w dane umowy ubezpieczenia zdrowotnego.

 Informacja ogólna.

W Rzeczypospolitej Polskiej partnerami kompanii “Belgosstrakh” są:

1. firmy “AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.” (http://www.axa.pl/, ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa, tel. (22) 555 00 50(22) 555 00 50); na przykład — ul. Wiertnicza 54, Warszawa, Tel: 602 131 281.

2. „BTA Insurance Company” SE (przedstawiciel „BTA Insurance Company” SE w Polsce — “RESO Europa Service” Sp. z o.o., http://www.reso.com.pl/, adres: ul. Innowacyjna 1, Suwałki, tel. (48) 87 565 4444(48) 87 565 4444).

3. firmy “Towarzystwo Ubezpieczeń Europa SA” (http://www.tueuropa.pl/, ul. Gwiażdzista 62, Wrocław , tel. (71) 33 41 700); na przykład — ul. Wiertnicza 60, Warszawa.Tel: (22) 394 20 19.

4. SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (http://www.signal-iduna.pl, adres: ul. Przyokopowa 31 01-208 Warszawa, tel. (48) 22 50 56 506).

Ubezpieczenie powinno pokrywać wszystkie zaplanowane dni pobytu w okresie ważności wizy.

- jeżeli wnioskodawca jest osobą niepełnoletnią wymagane są kopie stron paszportów rodziców, zawierające dane osobiste ze zdjęciem;

Konsul może zażądać dodatkowych dokumentów potwierdzających dane zawarte we wniosku wizowym oraz zaprosić osobę ubiegającą się o wizę na rozmowę w celu złożenia dodatkowych wyjaśnień.

Dokumenty niezbędne do otrzymania wizy należy składać Z ZASADY nie wcześniej niż 3 miesiące przed zaplanowaną podróżą.

Wydział Konsularny nie przyjmuje dokumentów nadesłanych do Konsulatu faksem, pocztą lub pocztą elektroniczną.

Czas rozpatrzenia wniosku wizowego:

W trybie normalnym – do 5 dni roboczych*

W trybie ekspresowym – w ciągu 48 godzin*

* — Czas rozpatrzenia wniosku wizowego może być przedłużony przez konsula

Przy odbiorze wizy obowiązkowo trzeba pokazać potwierdzenie opłaty!

DOKUMENTY WSPOMAGAJĄCE UZYSKAMIE WIZY:

W celu otrzymania jednokrotnej lub dwukrotnej wizy służbowej, prywatnej z okresem ważności do 30 dni:

- zaproszenie od osoby zapraszającej, załatwione przez urząd obywatelstwa i migracji (oryginał) lub ksero paszportu osoby zapraszającej (w przypadku wizy prywatnej) – na żądanie konsula.

EUROPEN YOUTH BASKETBALL LEAGUE

U 14 (2001) GROUP 2

Stage II

1.LOCATION:

HALLA GOS-PAWŁOWICE UL.SZKOLNA 1 B www.gos-pawlowice.pl

2.PARTICIPANTS

Participating teams U14 (2001) Group 2:

C3.-UKS WOJAN PAWŁOWICE      -POLSKA
C1.-VILNIAUS KM-SILPUTA           -LITWA
C2.-SKM                                            -LITWA
C4.-BC TSMOKI-MIŃSK                   -BIAŁORUŚ
A1.-BS BOLDERAJA                         -ŁOTWA
A2.-TAMPEREEN PYRINTO            -FINLANDIA
A3.-KAUHAJOEN KARHU               -FINLANDIA
A4.-BA TALLIN KALEV                     -ESTONIA

3.ACCOMAMODATION

HOTEL KONICZYNKA 43-250 PAWŁOWICE UL.ZJEDNOCZENIA 16 B www.hotel-koniczynka.pl

 

A2.-TAMPEREEN PYRINTO            -FINLANDIA
A3.-KAUHAJOEN KARHU               -FINLANDIA

C4.-BC TSMOKI-MIŃSK                   -BIAŁORUŚ


AGROTURYSTYKA PENKALA 43-253 PIELGRZYMOWICE UL.CIESZYŃSKA 10

A1.-BS BOLDERAJA                         -ŁOTWA

A4.-BA TALLIN KALEV                     -ESTONIA

                                                                                                                      

HOTEL CYPRIANÓWKA 43-254 WARSZOWICE UL.STAWOWA 48 www.cyprianowka.pl


C1.-VILNIAUS KM-SILPUTA           -LITWA
C2.-SKM                                            -LITWA


3. CATERING

15.01.2015 DINNER

16-17.01.2015 Breakfast, Lunch, Dinner

18.01.2015 Breakfast, Lunch

Breakfast and dinner for all the teams will be offered in the place of accommodation

 - hotel KONICZYNKA,

-hotel CYPRIANÓWKA,

-hotel MIR-MAX

Lunch will be served at HALA GOS PAWŁOWICE UL.SZKOLNA 1 B (where the tournament takes place)

4. SPORTS AND LEISURE FACILITIES 

 There is a possibility of free use of  a swimming pool at and a salt cave at  HALA GOS PAWLOWICE  and an ice rink in the centre of Pawlowice. 

5.ORGANISERS OF THE TOURNAMENT 

UKS WOJAN PAWŁOWICE www.wojan-pawlowice.pl.tl

CONTACT PERSON-ZBIGNIEW DUSZA,the Coach of boys (2001) team

CONTACT TEL:+48 698640649

CONTACT EMAIL: zbigniewdusza@wp.pl,kozlowski.jarek@wp.eu



Terminarz meczy

1

Friday

2015-01-16

09:00:00

A1 - BS Bolderaja

A3 - Kauhajoen Karhu

2

Friday

2015-01-16

10:30:00

C2 - SKM

C4 - BC Tsmoki-Minsk

3

Friday

2015-01-16

12:00:00

A4 - BA Tallinn Kalev

A2 - Tampereen Pyrinto

4

Friday

2015-01-16

13:30:00

C3 - UKS Wojan Pawlowice

C1 - Vilniaus KM-Silputa

5

Friday

2015-01-16

15:00:00

A3 - Kauhajoen Karhu

C2 - SKM

6

Friday

2015-01-16

16:30:00

C4 - BC Tsmoki-Minsk

A1 - BS Bolderaja

7

Friday

2015-01-16

18:00:00

C1 - Vilniaus KM-Silputa

A4 - BA Tallinn Kalev

8

Friday

2015-01-16

19:30:00

A2 - Tampereen Pyrinto

C3 - UKS Wojan Pawlowice

9

Saturday

2015-01-17

09:00:00

C2 - SKM

A4 - BA Tallinn Kalev

10

Saturday

2015-01-17

10:30:00

C4 - BC Tsmoki-Minsk

A2 - Tampereen Pyrinto

11

Saturday

2015-01-17

12:00:00

C1 - Vilniaus KM-Silputa

A3 - Kauhajoen Karhu

12

Saturday

2015-01-17

13:30:00

C3 - UKS Wojan Pawlowice

A1 - BS Bolderaja

13

Saturday

2015-01-17

15:00:00

A4 - BA Tallinn Kalev

C4 - BC Tsmoki-Minsk

14

Saturday

2015-01-17

16:30:00

A2 - Tampereen Pyrinto

C2 - SKM

15

Saturday

2015-01-17

18:00:00

A1 - BS Bolderaja

C1 - Vilniaus KM-Silputa

16

Saturday

2015-01-17

19:30:00

A3 - Kauhajoen Karhu

C3 - UKS Wojan Pawlowice

17

Sunday

2015-01-18

09:00:00

C1 - Vilniaus KM-Silputa

A2 - Tampereen Pyrinto

18

Sunday

2015-01-18

10:30:00

C4 - BC Tsmoki-Minsk

A3 - Kauhajoen Karhu

19

Sunday

2015-01-18

12:00:00

A1 - BS Bolderaja

C2 - SKM

20

Thursday

2015-01-15

20:00:00

C3 - UKS Wojan Pawlowice

A4 - BA Tallinn Kalev


Baza noclegowa dla drużyn uczestniczących w styczniowym turnieju EYBLA

CYPRIANÓWKA AGROTURYSTYKA
HOTEL KONICZYNKA
AGROTURYSTYKA PENKALA
 
EYBL
06-09.11.2014
WILNO-LITWA



TABELA PO I TURNIEJU

# Zespół G W L P PTS / OPCJE PPG / OPPG
1. B2 - BC Dynamo 5 5 0 10 324/202 64,8/40,4
2. C2 - SKM 5 5 0 10 274/198 54,8/39,6
3. A1 - PN Bolderaja 5 4 1 9 303/197 60,6/39,4
4. C1 - Vilniaus KM-Silputa 5 4 1 9 320/219 64,0/43,8
5. A2 - Tampereen Pyrintö 5 4 1 9 329/246 65,8/49,2
6. D3 - BS CSKA 5 4 1 9 242/186 48,4/37.2
7. B4 - BS Klaipeda 5 3 2 8 297/259 59,4/51,8
8. D2 - BC Chimki 5 2 3 7 252/271 50,4/54,2
9. A4 - BA Tallin Kalev 5 2 3 7 253/288 50,6/57,6
10. D4 - Jugla - A.Kraukla / VEF 5 2 3 7 229/263 45,8/52,6
11. C4 - BC Tsmoki-Mińsk 5 2 3 7 203/260 40,6/52,0
12. A3 - Kauhajoen Karhu 5 2 3 7 210/300 42,0/60,0
13. D1 - BS DSN 5 1 4 6 207/251 41,4/50,2
14. C3 - UKS Wojan Pawłowice 5 0 5 5 203/282 40,6/56,4
15. B1 - BC Chekhovskyi Yastrebi 5 0 5 5 203/313 40,6/62,6
16. B3 - BC Caspiy 5 0 5 5 204/318 40,8/63,6


WYNIKI

1 2014-11-07 C3 - UKS Wojan Pawlowice D4 - Jugla - A.Kraukla/VEF 42-54
3 2014-11-07 C2 - SKM D1 - BS DSN 52-39
2 2014-11-07 C4 - BC Tsmoki-Minsk D3 - BS CSKA 35-45
4 2014-11-07 C1 - Vilniaus KM-Silputa D2 - BC Khimki 54-51
5 2014-11-07 D4 - Jugla - A.Kraukla/VEF C4 - BC Tsmoki-Minsk 35-45
7 2014-11-07 D2 - BC Khimki C2 - SKM 41-54
6 2014-11-07 D3 - BS CSKA C3 - UKS Wojan Pawlowice 59-36
8 2014-11-07 D1 - BS DSN C1 - Vilniaus KM-Silputa 49-73
9 2014-11-08 C4 - BC Tsmoki-Minsk D2 - BC Khimki 45-62
11 2014-11-08 C2 - SKM D3 - BS CSKA 49-43
10 2014-11-08 C3 - UKS Wojan Pawlowice D1 - BS DSN 31-42
12 2014-11-08 C1 - Vilniaus KM-Silputa D4 - Jugla - A.Kraukla/VEF 90-54
13 2014-11-08 D2 - BC Khimki C3 - UKS Wojan Pawlowice 66-61
15 2014-11-08 D4 - Jugla - A.Kraukla/VEF C2 - SKM 42-58
14 2014-11-08 D1 - BS DSN C4 - BC Tsmoki-Minsk 49-51
16 2014-11-08 D3 - BS CSKA C1 - Vilniaus KM-Silputa 38-34
17 2014-11-09 D2 - BC Khimki D3 - BS CSKA 32-57
19 2014-11-09 C2 - SKM C3 - UKS Wojan Pawlowice 61-33
18 2014-11-09 D4 - Jugla - A.Kraukla/VEF D1 - BS DSN 44-28
20 2014-11-09 C1 - Vilniaus KM-Silputa C4 - BC Tsmoki-Minsk 69-27



STATYSTYKI NASZYCH ZAWODNIKÓW EYBL

- (160 zawodników total)

PUNKTY
3.KOZŁOWSKI IGOR-82 pkt
40.CZEMPIEL MATEUSZ-38 pkt
50.JANUSZEWICZ ŁUKASZ-32 pkt
84.PIOTR PALCZEWSKI-18 pkt
ASYSTY
19.PALCZEWSKI PIOTR-8
20.KOZŁOWSKI IGOR-8
31.CZEMPIEL MATEUSZ-6
39.JANUSZEWICZ ŁUKASZ-5

ZBIÓRKI
5.KOZŁOWSKI IGOR-50
28.PANIC MATEUSZ-31
29.CZEMPIEL MATEUSZ
-30
37.PALCZEWSKI PIOTR-27
WYDAJNOŚĆ
12.KOZŁOWSKI IGOR-67
30.PANIC MATEUSZ-43
38.CZEMPIEL MATEUSZ-34
70.GĄSIOREK JAKUB-19




TURNIEJ EYBLA
W PAWŁOWICACH

16-18.01.2015

DRUŻYNY:

1.UKS WOJAN PAWŁOWICE -POLSKA
2.VILNIAUS KM-SILPUTA -LITWA
3.SKM -LITWA
4.BC TSMOKI-MIŃSK -BIAŁORUŚ
5.BS BOLDERAJA -ŁOTWA
6.TAMPEREEN PYRINTO -FINLANDIA
7.KAUHAJOEN KARHU -FINLANDIA
8.BA TALLIN KALEV-ESTONIA


DRUŻYNY EYBL 2014/2015
rocz.2001


 
 
A1 - PN Bolderaja
Ryga, Łotwa
 
 
A2 - Tampereen Pyrintö
Tampere, Finlandia
A3 - Kauhajoen Karhu
Kauhajoki, Finlandia
 
 
A4 - BA Tallin Kalev
Tallin, Estonia
 
 
B2 - Dinamo
Moskwa, Rosja
B3 - BC Caspiy
Aktau, Kazachstan
B4 - BS Klaipeda
Kłajpeda, Litwa
C2 - SKM
Wilno, Litwa
C3 - UKS Wojan Pawłowice
Pawłowice, Polska
C4 - BC Tsmoki-Mińsk
Mińsk, Białoruś
D1 - BS DSN
Ryga, Łotwa
D2 - BC Chimki
Chimki, Rosja
D3 - BS CSKA
Moskwa, Rosja
D4 - Jugla - A.Kraukla / VEF
Ryga, Łotwa

II ETAP EYBL PAWŁOWICE -POLSKA 15-18.01.2015

 
link o turnieju RADIO 90


3982 WEJŚĆ NA SKM :-)


Miło nam poinformować iż nasz trud w organizację turnieju został doceniony przez władze EYBLA
poniżej mail:

Administracja EYBL chce serdecznie podziękować Waszej drużynie za wspaniałą organizację turnieju. To zawsze miło słyszeć pozytywne informacje zwrotne o organizacji danego etapu.

Dziękujemy za Waszą pracę i życzymy powodzenia w następnych etapach.
Mamy nadzieję na współpracę z Wami w przyszłości.
Dziękuję jeszcze raz i przesyłam pozdrowienia od prezesa EYBL - Guntis Šēnhofs
 

Pozdrawiam,

Liena

Hello,
EYBL administration would like to say to Your team big thanks for a very great organized stage. It is always pleasent to hear great feedback for stage oragnziation.
Thank You for Your work and good luck in nest stages.
Hope to cooperate with you in the future.
Thank You and best regards from EYBL presindent - Guntis Šēnhofs.

BR,
Liene

link o turnieju na stronie gminy

Specjalne podziękowania dla  Wójta Gminy Pawłowice Franciszka Dziendziela
oraz
Gminie Pawłowice za pomoc w organizacji turnieju EYBLA w Pawłowicach 15-18.01.2015

oraz sponsorom:


1.       -JAS-FBG S.A

2.       -PANU ANDRZEJOWI TYSZKO

3.       -PRZEWODNICZĄCEMU RADY GMINY ALEKSANDROWI SZYMURZE

4.       -SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ PAWŁOWICE PANI ANNIE DĄBROWSKIEJ

5.       -POWIATOWI PSZCZYŃSKIEMU GRZEGORZOWI NOGŁY

6.       -INTERMARCHE PAWŁOWICE

7.       -BBJ SPORT

8.       -GRAFIT PIOTR ŁUKOSZEK

9.       -JO-MAR MAREK KONIECZNY

10.   -MIR-MAX

11.   -PIOTR GRUNER

12.   -NSZZ SOLIDARNOŚĆ 80 PRZY KWK PNIÓWEK

13.   -NSZZ SOLIDARNOŚĆ  PRZY KWK PNIÓWEK

14.   –DECATHLON PANI MARIOLI LEWANDOWSKIEJ

15.   -PANI DYREKTOR GOS BOŻENIE WRÓBEL

16.   -TV TVT

17.   -RADIO 90

18.   – WICEPREZES  Przewodniczący Komisji Szkoleniowej ŚLZ Kosz - Adamowi Kubaszczykowi

19.   -HOTEL KONICZYKA PAWŁOWICE

20.   –AGROTURYSTYKA CYPRIANÓWKA WARSZOWICE

21.   –AGROTURYSTYKA PENKALA PIELGRZYMOWICE

22.   –FIRMIE TRANSPORTOWEJ TYTAN


oraz wszystkim rodzicom zaangażowanym w organizację turnieju EYBLA w PAWŁOWICACH 

Link do reportażu w telewizji TVT





MVP WOJAN -MATEUSZ CZEMPIEL
od lewej:Przewodniczący Rady gminy Pawłowice Aleksander Szymura,Wójt Franciszek Dziendzie,
Dr.Adam Kubaszczyk Wiceprezes, Przewodniczący Komisji Szkoleniowej Śląskiego Związku Koszykówki











TABELA DRUGIEGO TURNIEJU EYBLA PAWŁOWICE 15-18.01.2015

Etap II - Pawłowice, Polska - Styczeń 15/18, 2015

 

Zespół

G

W

L

P

PTS / OPCJE

PPG / OPPG

1.

C2 - SKM

5

5

0

10

258/174

51,6/34,8

2.

A1 - BS Bolderaja

5

4

1

9

254/216

50,8/43.2

3.

C1 - Vilniaus KM-Silputa

5

4

1

9

352/203

70,4/40,6

4.

A2 - Tampereen Pyrintö

5

3

2

8

300/258

60,0/51,6

5.

C4 - BC Tsmoki-Mińsk

5

2

3

7

254/295

50,8/59,0

6.

A3 - Kauhajoen Karhu

5

1

4

6

226/316

45.2/63,2

7.

A4 - BA Tallin Kalev

5

1

4

6

232/341

46,4/68,2

8.

C3 - UKS Wojan Pawłowice

5

0

5

5

223/296

44,6/59,2


 


19

2015-01-15

C3 - UKS Wojan Pawlowice

A4 - BA Tallinn Kalev

47-59

1

2015-01-16

A1 - BS Bolderaja

A3 - Kauhajoen Karhu

52-48

2

2015-01-16

C2 - SKM

C4 - BC Tsmoki-Minsk

41-29

3

2015-01-16

A4 - BA Tallinn Kalev

A2 - Tampereen Pyrinto

42-77

4

2015-01-16

C3 - UKS Wojan Pawlowice

C1 - Vilniaus KM-Silputa

41-64

5

2015-01-16

A3 - Kauhajoen Karhu

C2 - SKM

33-60

6

2015-01-16

C4 - BC Tsmoki-Minsk

A1 - BS Bolderaja

49-71

7

2015-01-16

C1 - Vilniaus KM-Silputa

A4 - BA Tallinn Kalev

85-39

8

2015-01-16

A2 - Tampereen Pyrinto

C3 - UKS Wojan Pawlowice

57-46

9

2015-01-17

C2 - SKM

A4 - BA Tallinn Kalev

56-30

10

2015-01-17

C4 - BC Tsmoki-Minsk

A2 - Tampereen Pyrinto

34-60

11

2015-01-17

C1 - Vilniaus KM-Silputa

A3 - Kauhajoen Karhu

92-29

12

2015-01-17

C3 - UKS Wojan Pawlowice

A1 - BS Bolderaja

43-61

13

2015-01-17

A4 - BA Tallinn Kalev

C4 - BC Tsmoki-Minsk

62-76

14

2015-01-17

A2 - Tampereen Pyrinto

C2 - SKM

49-60

15

2015-01-17

A1 - BS Bolderaja

C1 - Vilniaus KM-Silputa

37-35

16

2015-01-17

A3 - Kauhajoen Karhu

C3 - UKS Wojan Pawlowice

55-46

17

2015-01-18

C1 - Vilniaus KM-Silputa

A2 - Tampereen Pyrinto

76-57

18

2015-01-18

C4 - BC Tsmoki-Minsk

A3 - Kauhajoen Karhu

66-61

20

2015-01-18

A1 - BS Bolderaja

C2 - SKM

33-41



STATYSTYKI NASZYCH ZAWODNIKÓW PO DRUGIM TURNIEJU EYBLA

- (160 zawodników total)
PUNKTY

3.KOZŁOWSKI IGOR-144 pkt
34.CZEMPIEL MATEUSZ-84 pkt
40.PIOTR PALCZEWSKI-76 pkt
74.JANUSZEWICZ ŁUKASZ-47 pkt
ASYSTY
13.CZEMPIEL MATEUSZ-20
14.KOZŁOWSKI IGOR-19

28.PALCZEWSKI PIOTR-15
41.JANUSZEWICZ ŁUKASZ-11
ZBIÓRKI
5.KOZŁOWSKI IGOR-83
24.CZEMPIEL MATEUSZ-61

25.PALCZEWSKI PIOTR-60
27.PANIC MATEUSZ-59

WYDAJNOŚĆ

7.KOZŁOWSKI IGOR-126
31.CZEMPIEL MATEUSZ-89
37.PANIC MATEUSZ-75
91.GĄSIOREK JAKUB-21



 


Krótki opis systemu rozgrywek:
 

W rozgrywkach EYBL MU-14 startuje 16 drużyny podzielone na cztery grupy po 4 zespołów.
Każda z drużyn gra 3 etapy w 3 państwach turniej finałowy jest rozgrywany w czwartym państwie na ŁOTWIE.


1 Turniej:  6-9.XI.2014 Wilno Litwa 
2 Turniej  15-18.I.2015 Pawłowice Polska
3 Turniej: 26-29.III.2015 Mińsk Białoruś
SUPERFINAŁ: 30.IV-3.V.2014 Ryga Łotwa