WOJAN PAWŁOWICE
MISTRZ ŚLĄSKA 2012,2013,2014 EYBL 2014/2016

ARCHIWUM

 V MTB rocznik 2001 Katowice 4-6.XII.2015

Mecze u nas:
14.01.2016
28.01.2016
11.02.2016
10.03.2016
07.04.2016
Mecze na wyjeździe:
21.01.2016
04.02.2016
03.03.2016
31.03.2016

SKM INTERMARCHE ZASTAL 2001 wygrywa po elektrycznym meczu i rzucie równo z końcową syreną Edwina Mackiewicza turniej w Katowicach .


Klasyfikacja końcowa:
1 Zastal Zielona Góra - lubuskie
2 La Basket Warszawa – mazowieckie
3 Wisła Kraków - małopolskie
4 MUKS Piaseczno - mazowieckie
5 UKS Piątka Lublin – lubelskie
6 ŻAK Żory – śląskie
7 Junior Basket Katowice - śląskie
8 MKKS Rybnik 2002 r – śląskie
 



GRUPA  ,,A,,   
Junior Basket Katowice  
La Basket Warszawa  
Zastal Zielona Góra  
MKKS Rybnik  

GRUPA  ,,B,,
ŻAK Żory
MUKS Piaseczno
Piątka Lublin
Wisła Kraków



GRUPA  ,,A,,   
La Basket Warszawa - Zastal Zielona Góra 44-37
Junior Basket Katowice - La Basket Warszawa 23-40
Zastal Zielona Góra - MKKS Rybnik 68-10
Junior Basket Katowice - MKKS Rybnik 58-21
Junior Basket Katowice - Zastal Zielona Góra 34-68
MKKS Rybnik - La Basket Warszawa 14-100

1 La Basket Warszawa   6 pkt.
2 Zastal Zielona Góra  5 pkt.

3 Junior Basket Katowice  4 pkt
4 MKKS Rybnik   3 pkt.

GRUPA  ,,B,,

MUKS Piaseczno - UKS Piątka Lublin 51-48
ŻAK Żory - Wisła Kraków 26-27
MUKS Piaseczno - ŻAK Żory 47-35
UKS Piątka Lublin - Wisła Kraków 35-36
MUKS Piaseczno - Wisła Kraków 61-45
ŻAK Żory - UKS Piątka Lublin 42-36

1 MUKS Piaseczno  6 pkt.
2 Wisła Kraków  5 pkt.

3 ŻAK Żory  4 pkt.
4 Piątka Lublin  3 pkt.

Play-Off V-VIII: MKKS Rybnik –ŻAK Żory   21-91
Play-Off V-VIII: UKS Piątka Lublin – Junior Basket Katowice 55-32
Półfinał: La Basket Warszawa – Wisła Kraków 51-30
Półfinał: MUKS Piaseczno – Zastal Zielona Góra 55-65

mecz o VII miejsce  JB Katowice : MKKS Rybnik 49 : 31

mecz o V miejsce: ŻAK Żory – UKS Piątka Lublin 55-68

mecz o III miejsce: Wisła Kraków – MUKS Piaseczno 53-41
Finał: La Basket Warszawa – Zastal Zielona Góra 57-59






TRANSFERY

TERMINARZ EYBL 2015/2016
Projekt - Sezon 2015/2016, U15 (2001) - strefa 2
Grupa B
1. UKS 7 Trefl Sopot - Sopot, Polska
2. SDJSOR Nr.1 - Samara, Rosja
3. UKS Wojan Pawłowice - Pawłowice, Polska
4. BS Orbita - Dzerzhinsk (Region Moskwa), Rosja

Ryga, Łotwa - styczeń 14/17, 2016
Ryga, Łotwa - Marzec 17/20, 2016


Podczas sesji 22 września 2015 r. najlepsi sportowcy odebrali stypendia i nagrody przyznane im przez Radę Gminy Pawłowice.

INFORMACJA NA STRONIE GMINY
Stypendia sportowe otrzymali:
1.   Igor Kozłowski - zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego WOJAN za zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Polski Kadr Wojewódzkich,dyscyplina koszykówka
2.   Piotr Palczewski - zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego WOJAN za zdobycie V miejsca w Mistrzostwach Polski Kadr Wojewódzkich,dyscyplina koszykówka

- img_8298.jpg

- img_8314.jpg



06-16.07.2015 SOFIA

U16 Kadra Polski rocz.1999/2000 Mistrzostwa Europy Sofia
OFICJALNA STRONA FIBA  ME BUŁGARIA SOFIA 2015
Reprezentacja Polski U16 rocznik 1999/2000 pod dowództwem Marcina Klozińskiego w półfinale Mistrzostw Europy Dywizji B pokonała Szwecję. Tym zwycięstwem Biało Czerwoni zapewnili sobie awans do Dywizji A. Medal już mamy a dziś gramy o ZŁOTO
FINAŁ:
POLSKA-ESTONIA:56-64 (11-17 13-11 18-25 14-11)
POLSKA WICEMISTRZEM EUROPY  DYWIZJI B
W ostatnim meczu ME U16 nasza Kadra przegrała swój pierwszy mecz. Złote medale dla Estonii dla Polski srebro dla Szwecji brąz. Te trzy drużyny awansowały do Dywizji A

PÓŁFINAŁ:

 
POLSKA-SZWECJA:
70-63 (14-13 18-17 24-19 14-14)
GRUPA E ĆWIERĆFINAŁOWA
  Polska - Holandia:55-47  (12-11, 18-15, 7-12, 18-9)
Polska - Słowenia 70-64  (18-17 21-8 18-20 13-18)
1 Polska  6 pkt.  (+42)
2 Słowacja 5 pkt.  (-16)
3 Słowenia 4 pkt.  (-1)
3 Holandia 3 pkt.  (-25)


GRUPA A:
Rumunia - Polska  55: 63  (19-16, 15-10, 5-24, 16-13 
Polska - Słowacja  79 : 51  (10-19, 25-11, 26-12, 18-9)  
Polska - Dania  81 : 62  (22-13, 30-16, 13-16, 16-17)
  Bułgaria - Polska  66 : 68  (22-11, 11-26, 19-17, 14-14)  
Polska - Szkocja  91 : 39  (23-3, 16-12, 21-11, 31-13)  

FILMIKI
1 Polska   10 pkt.  (+109)
 
2 Słowacja 8 pkt.  (+59)
3 Dania  8 pkt.  (+17)
4 Bułgaria  7 pkt.  (-45)
5 Rumunia  7 pkt.  (-54)
6 Szkocja  5 pkt.  (-286)

Dwie pierwsze drużyny awansują do grup ćwierćfinałowych. Grupa A łączy się z grupą B z zaliczeniem wyników


U18 Kadra Polski rocz.1997/98 Mistrzostwa Europy Dywizja B Austria

OFICJALNA STRONA FIBA ME AUSTRIA 2015


Klasyfikacja końcowa w Dywizji B
1.Szwecja-awans do dywizji A
2.Israel-awans do dywizji A
3.Slovenia-awans do dywizji A

4.Polska
5.Węgry
6.Islandia
7.Anglia
8.Gruzja
9.Belgia
10.Dania
11.Holandia
12.Portugal
13.Austria
14.Szwajcaria
15.Estonia
Estonia
16.Rumunia

17.Slowacja
18.Bialoruś
19.Bulgaria
20.Szkocja
21.Macedonia
22.Irlandia
23.Albania
24.Luxembour




PAWŁOWICE 17-20.09.2015

V WOJAN CUP o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A rocz.2001 i młodsi

W turnieju wezmę zespoły z rocznika 2001:

GRUPA A

 1.WKK WROCŁAW                                    (MISTRZ POLSKI MU 14)
 2.SPK BIAŁYSTOK                                      (PÓŁFINALISTA MU 14)

 3.ŻAK ŻORY                                                   (PÓŁFINALISTA MU-14)
 4.MOSM BYTOM                                          (5 MIEJSCE ŚLZKOSZ)

GRUPA B
  1.UKS 7 TREFL SOPOT                            (FINALISTA MU 14)
  2.UKS JAGIELLONKA WARSZAWA      (BRĄZ MU 14)
  3.UKS WOJAN PAWŁOWICE                 (ĆWIERĆFINALISTA MU 14)
  4.MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI                 (FINALISTA MU 14)

 TERMINARZ

CZWARTEK (17.09.2015)

16:00 ŻAK ŻORY - MOSM BYTOM
17.45 UKS WOJAN PAWŁOWICE - MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI

PIĄTEK (18.09.2015):

10.00 UKS WOJAN PAWŁOWICE - UKS 7 TREFL SOPOT
11.30 ŻAK ŻORY - SPK BIAŁYSTOK
13.00 WKK WROCŁAW - MOSM BYTOM
14.30 UKS JAGIELLONKA WARSZAWA - MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI
16.00  UROCZYSTE OTWARCIE V TURNIEJU KOSZYKÓWKI MU-15 WOJAN CUP O PUCHAR PREZESA JAS FBG S.A
16.30 WKK WROCŁAW – SPK BIAŁYSTOK 
18.00 UKS JAGIELLONKA WARSZAWA - UKS 7 TREFL SOPOT
20.00 Mecz Gwiazd 
-    Śląsk                  (Pawłowice, Bytom, Żory i Wodzisław Śl.)
– ,, Reszta Świata,,(Warszawa, Białystok, Wrocław i  Sopot)
-
2x15 czas niezatrzymywany po 3 zawodników z drużyn
Drużyny Poprowadzą:
Śląsk:
Reszta Świata:
Trenerów GWIAZD poda organizator.

SOBOTA (19.09.2015):

8:00  WKK WROCŁAW - ŻAK ŻORY
9:30  UKS JAGIELLONKA WARSZAWA - UKS WOJAN PAWŁOWICE
11.00 SPK BIAŁYSTOK - MOSM BYTOM
12.30 MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI - UKS 7 TREFL SOPOT

14.00-15.00 KONKURSY (zibi)
15.30 Play-Off V-VIII  (4A - 4B)
17.00 Play-Off V-VIII (3A - 3B)
18.30 I PÓŁFINAŁ (1A - 2B)
20.00 II PÓŁFINAŁ (1B - 2A)

 
NIEDZIELA (20.09.2015):

 8:00: Mecz o 7 miejsce
 9:30: Mecz o V miejsce
11.00 Mecz o III miejsce
12.30 Finał
14:00 ZAKOŃCZENIE V TURNIEJU KOSZYKÓWKI MU-15 WOJAN CUP O PUCHAR PREZESA JAS FBG S.A

W dniu 22.06 w PZKOSZ została zatwierdzona lista 32 zawodników powołanych do:
Przygotowania kadry kadetów U14M
W dniach 13.07.- 22.07.2015 w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej odbędzie się pierwsza akcja (zgrupowanie szkoleniowe) dla zawodników kadry naborowej U14M PZKosz (zawodnicy ur. w 2001 roku). W w/w campie weźmie udział 32 zawodników.
Są to:

1. Michał Gąsiorowski (UKS 7 Trefl Sopot), 185 cm, środkowy

2. Sebastian Rompa (KUKS Remus Koscierzyna), 201 cm, środkowy

3. Miłosz Góreńczyk(SKM ZASTAL Zielona Góra),176 cm, rzucający, niski skrzydłowy

4. Jakub Ciemiński (Basket Toruń), 193 cm, silny skrzydłowy

5. Adrian Sobkowiak (Basket Piła), 181 cm, niski skrzydłowy

6. Błażej Kulikowski (UKS Jagiellonka Warszawa), 186 cm, niski skrzydłowy

7. Damian Skowroński (UKS La Basket Warszawa), 183 cm, niski skrzydłowy

8. Benjamin Didier-Urbaniak (UKS Jagiellonka Warszawa), 191 cm, niski skrzydłowy

9. Wojciech Kosiuk (UKS Piątka Lublin), 187 cm, silny skrzydłowy

10. Aleksander Lentka (WKK Wrocław), 184 cm, rzucający, niski skrzydłowy

11. Igor Yoka-Bratasz (WKK Wrocław), 170 cm, rozgrywający

12. Mateusz Kaszowski (WKK Wrocław), 173 cm, rzucający

13. Igor Kozłowski (ŚLĄSK Wrocław), 187 cm, niski skrzydłowy

 14. Filip Kałuża (KS AZS Katowice), 191 cm, silny skrzydłowy

15. Patryk Michałowski (MKS Wodzisław Śląski), 193 cm, środkowy

16. Michał Główka (UKS Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski), 164 cm, rozgrywający

17. Mikołaj Kuncewicz (UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.), 181 cm, silny skrzydłowy

18. Wojciech Dzierżak (UKS 7 Trefl Sopot), 164 cm, rozgrywający

19. Miłosz Korolczuk (UKS 7 Trefl Sopot), 168 cm, rozgrywający

20. Mateusz Żiółkowski (NOVUM Bydgoszcz), 191 cm, silny skrzydłowy

21. Filip Starzyński (PIOTRÓWKA Radom), 185 cm niski skrzydłowy

22. Tymon Rutkowski (UKS Jagiellonka Warszawa), 182 cm, rzucający

23. Paweł Nieradko (UKS Piątka Lublin), 183 cm, niski skrzydłowy

24. Kamil Krużyński (TWARDE PIERNIKI S.A Toruń), 183 cm, niski skrzydłowy

25. Tomasz Zając (ŁKS SMS MG13 Łódź), 190 cm, środkowy

26. Mikołaj Kiełpiński (WKK Wrocław), 180 cm, rzucający, niski skrzydłowy

27. Rafał Rutkowski (Chromik Żary), 195 cm, silny skrzydłowy/center

28. Michał Jóźwiak (ŁKS SMS MG13 Łódź), 170 cm, rzucający

29. Mateusz Bielecki (WKK Wrocław), 182 cm, silny skrzydłowy

30. Damian Czarnik (PM Tarnów), 192 cm, środkowy

31. Szymon Siembida (CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola), 176, niski skrzydłowy

32. Jakub Nieściór (SPK Białystok) 175, rzucający

Po zgrupowaniu trenerzy wybiorą 12 zawodników, którzy otrzymają powołania na konsultację w
Pruszkowie
(08-12.08.2015),
po czym wezmą udział w międzynarodowym turnieju
w Słowenii (13-17.08.2015 r. – Gradec)

Kalendarz męskiej kadry młodzieżowej MU-14 na 2015 rok

                                           ilość dni             ilość zawodników     ilość trenerów      miejsce
1. 2015-07-13    2015-07-22    10    Zgrupowanie   32                      6                      GDAŃSK
2. 2015-08-08    2015-08-12      5    Konsultacja     12                      4                        Pruszków
3. 2015-08-13    2015-08-17      6    Turniej m/n     12                      4                        Słowenia - (Gradec)
4. 2015-10-22    2015-10-25      4    Konsultacja     16                      4                        Giżycko - COS Giżycko
5. 2015-11-26    2015-11-29      4    Konsultacja     16                      4                        Szczyrk - COS Szczyrk
6. 2015-12-17    2015-12-20      4    Konsultacja     16                      4                        Giżycko - COS Giżycko
7. 2015-12-26    2015-12-30      5    Turniej m/n     12                      4                        Za granicą



Finał NBA
MISTRZ NBA
GOLDEN STATE WARRIORS!!!!!!
I to pokazuje że siłą jest zespół-nie gwiazdy i nazwiska.
Po 40 latach ponownie Mistrzem !!!
MVP-Andre Iguodali (GOLDEN STATE WARRIORS)
 GOLDEN STATE WARRIORS             -4
 
     CLEVELAND CAVALIERS         -2

 

          5 czerwca            Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers               108 : 100             
8 czerwca            Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers        93-
95
10 czerwca         Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors         96-91
12 czerwca         Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors          82-103
15 czerwca        Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors           91-104
17 czerwca        Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors                   97-105  

PÓŁFINAŁ
Golden State Warriors - Houston Rockets           (4-1)
  Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers                  (0-4)
 

 

 

             20 maja  Golden State Warriors - Houston Rockets                      110 : 106               
21 maja                  Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers                    89 : 97    
22 maja                  Golden State Warriors - Houston Rockets           99 : 98    
23 maja                  Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers                    82 : 94    
24 maja                  Houston Rockets - Golden State Warriors        80-115
25 maja                  Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks                    114-111
26 maja                  Houston Rockets - Golden State Warriors          128-115
27 maja                  Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks                    118-88

 
 
 28 maja                  Houston Rockets - Golden State Warriors          90-104
 
 
Najlepsze  piątki  sezonu NBA
All-NBA First Team:
Stephen Curry (Golden State Warriors)
 James Harden (Houston Rockets)
LeBron James (Cleveland Cavaliers)
 Anthony Davis (New Orleans Pelicans)
Marc Gasol (Memphis Grizzlies)

 

 All-NBA Second Team:
 Chris Paul (Los Angeles Clippers)
Russell Westbrook (Oklahoma City Thunder
LaMarcus Aldridge (Portland Trail Blazers)
DeMarcus Cousins (Sacramento Kings)
 Pau Gasol (Chicago Bulls)

 All-NBA Third Team:
  Kyrie Irving (Cleveland Cavaliers)
Klay Thompson (Golden State Warriors)
   Blake Griffin (Los Angeles Clippers)
 Tim Duncan (San Antonio Spurs)
  DeAndre Jordan (Los Angeles Clippers)
                        
Mamy już za sobą finały MU-18,MU-16,MU-14
 

RADOM- KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MU-18

1 WKK Wrocław
2 Biofarm Basket Junior Poznań
3 Polonia Warszawa
4 Rosa Sport Radom
5 Trefl Sopot
6 Wisła Kraków
7 Śląsk Wrocław
8 Górnik Wałbrzych

 

RADOM-KLASYFIKACJA KOŃCOWA  MP U16
1.UKS CHROMIK ŻARY
2.ROSA SPORT RADOM
3.UKS 7 TREFL SOPOT
4.MKS PRUSZKÓW
5.ŚLĄSK WROCŁAW
6.NOVUM BYDGOSZCZ
7.GTK GDYNIA
8.WISŁA KRAKÓW

TORUŃ-KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MU14
1.WKK WROCŁAW
2.TWARDE PIERNIKI S.A TORUŃ
3.UKS JAGIELLONKA WARSZAWA
4.UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP
5.UKS LABASKET WARSZAWA
6.MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI
7.SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA
8.UKS 7 TREFL SOPOT


 
FINAŁY POLSKI KADETÓW U14M

więcej info na stronie PZKOSZ

 

 

 

POWOŁANIA DO SZEROKIEJ KADRY

Zawodnicy z województwa Śląskiego:

1.FILIP KAŁUŻA   KS AZS KATOWICE


2.PATRYK MICHAŁOWSKI        MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI


3.IGOR KOZŁOWSKI UKS WOJAN PAWŁOWICE
obecnie reprezentujący barwy

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Przygotowania kadry kadetów U14M
W dniach 13.07.- 22.07.2015 w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej odbędzie się pierwsza akcja (zgrupowanie szkoleniowe) dla zawodników kadry naborowej U14M PZKosz (zawodnicy ur. w 2001 roku). W w/w campie weźmie udział 32 zawodników.
Są to:

1. Michał Gąsiorowski (UKS 7 Trefl Sopot), 185 cm, środkowy

2. Sebastian Rompa (KUKS Remus Koscierzyna), 201 cm, środkowy

3. Miłosz Góreńczyk(SKM ZASTAL Zielona Góra),176 cm, rzucający, niski skrzydłowy

4. Jakub Ciemiński (Basket Toruń), 193 cm, silny skrzydłowy

5. Adrian Sobkowiak (Basket Piła), 181 cm, niski skrzydłowy

6. Błażej Kulikowski (UKS Jagiellonka Warszawa), 186 cm, niski skrzydłowy

7. Damian Skowroński (UKS La Basket Warszawa), 183 cm, niski skrzydłowy

8. Benjamin Didier-Urbaniak (UKS Jagiellonka Warszawa), 191 cm, niski skrzydłowy

9. Wojciech Kosiuk (UKS Piątka Lublin), 187 cm, silny skrzydłowy

10. Aleksander Lentka (WKK Wrocław), 184 cm, rzucający, niski skrzydłowy

11. Igor Yoka-Bratasz (WKK Wrocław), 170 cm, rozgrywający

12. Mateusz Kaszowski (WKK Wrocław), 173 cm, rzucający

13. Igor Kozłowski (ŚLĄSK Wrocław), 187 cm, niski skrzydłowy

 14. Filip Kałuża (KS AZS Katowice), 191 cm, silny skrzydłowy

15. Patryk Michałowski (MKS Wodzisław Śląski), 193 cm, środkowy

16. Michał Główka (UKS Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski), 164 cm, rozgrywający

17. Mikołaj Kuncewicz (UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.), 181 cm, silny skrzydłowy

18. Wojciech Dzierżak (UKS 7 Trefl Sopot), 164 cm, rozgrywający

19. Miłosz Korolczuk (UKS 7 Trefl Sopot), 168 cm, rozgrywający

20. Mateusz Żiółkowski (NOVUM Bydgoszcz), 191 cm, silny skrzydłowy

21. Filip Starzyński (PIOTRÓWKA Radom), 185 cm niski skrzydłowy

22. Tymon Rutkowski (UKS Jagiellonka Warszawa), 182 cm, rzucający

23. Paweł Nieradko (UKS Piątka Lublin), 183 cm, niski skrzydłowy

24. Kamil Krużyński (TWARDE PIERNIKI S.A Toruń), 183 cm, niski skrzydłowy

25. Tomasz Zając (ŁKS SMS MG13 Łódź), 190 cm, środkowy

26. Mikołaj Kiełpiński (WKK Wrocław), 180 cm, rzucający, niski skrzydłowy

27. Rafał Rutkowski (Chromik Żary), 195 cm, silny skrzydłowy/center

28. Michał Jóźwiak (ŁKS SMS MG13 Łódź), 170 cm, rzucający

29. Mateusz Bielecki (WKK Wrocław), 182 cm, silny skrzydłowy

30. Damian Czarnik (PM Tarnów), 192 cm, środkowy

31. Szymon Siembida (CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola), 176, niski skrzydłowy

32. Jakub Nieściór (SPK Białystok) 175, rzucający

Sztab szkoleniowy:

Michał Mróz – trener
Piotr Piecuch asystent trenera
Rafał Gil – asystent trenera
Tomasz Chwiałkowski – asystent trenera
Krzysztof Pakólski – trener przygotowania motorycznego
Daniel Grzenkowicz – fizjoterapeuta
Aleksander Szóstka – trener stażysta
Adam Jurga – trener stażysta


Po zgrupowaniu trenerzy wybiorą 12 zawodników, którzy otrzymają powołania na konsultację w Pruszkowie (08-12.08.2015), po czym wezmą udział w międzynarodowym turnieju w Słowenii (13-17.08.2015 r. – Gradec)
SKM

Kalendarz
męskiej kadry młodzieżowej MU-14 na 2015 rok
 
Trenerzy:
Michał Mróz (GTK Gdynia)
Piotr Piecuch (Wisła Kraków),
Rafał Gil (Kielce)       
 
 
 
                                           ilość dni             ilość zawodników     ilość trenerów      miejsce
1. 2015-07-13    2015-07-22    10    Zgrupowanie   32                      6                   GDAŃSK
2. 2015-08-08    2015-08-12      5    Konsultacja     12                      4                        Pruszków
3. 2015-08-13    2015-08-17      6    Turniej m/n     12                      4                        Słowenia - (Gradec)
4. 2015-10-22    2015-10-25      4    Konsultacja     16                      4                        Giżycko - COS Giżycko
5. 2015-11-26    2015-11-29      4    Konsultacja     16                      4                        Szczyrk - COS Szczyrk
6. 2015-12-17    2015-12-20      4    Konsultacja     16                      4                        Giżycko - COS Giżycko
7. 2015-12-26    2015-12-30      5    Turniej m/n     12                      4                        Za granicą






WYNIKI

Klubowe Półfinały MISTRZOSTW POLSKI MU-14

ORGANIZATORZY
Grupa I – SKK Siedlce
  1. WKK Wrocław-6 pkt-AWANS
  2. MKS Wodzisław Śląski-5 pkt-AWANS
  3. SKK Siedlce-3 pkt
  4. VBW GTK Gdynia-3 pkt
15.05
WKK Wrocław
- VBW GTK Gdynia:105-30
  SKK Siedlce - MKS Wodzisław Śląski:57-64
16.05
MKS Wodzisław Śląski - WKK Wrocław:32-104
VBW GTK Gdynia - SKK Siedlce :62-66
17.05
  MKS Wodzisław Śląski - VBW GTK Gdynia:59-55
SKK Siedlce - WKK Wrocław:40-
88

GR.II -WKS ŚLĄSK WROCŁAW
    •  
    •  
    • UKS La Basket Warszawa-5 pkt-AWANS
  1. UKS 7 TREFL SOPOT-5 pkt-AWANS
    3.WKS ŚLĄSK WROCŁAW-5 pkt
    4.UKS Piątka Lublin-3 pkt
    15.05
    UKS Piątka Lublin - UKS La Basket Warszawa:53-68
      UKS Siódemka Trefl Sopot -
    WKS Śląsk Wrocław:52-64
    (MACIEJ LUBOWIECKI-1,MAREK BIAŁOWĄS-6,MACIEJ NOWAK-4,JAKUB MALIK-2,IGOR KOZŁOWSKI-29,MARCEL WŁODARSKI-2,JAKUB KUCYK-14,JAKUB PISKUŁA-2,JAKUB ZARĘBA-4)

    WKS ŚLĄSK WROCŁAW MŁODZIEŻ

    16.05
    UKS La Basket Warszawa - UKS Siódemka Trefl Sopot:52-67
      WKS Śląsk Wrocław - UKS Piątka Lublin:77-59

    (SZYMON PALUCH-2.MAREK BIAŁOWĄS-6,MACIEJ NOWAK-6,JAKUB MAIK-8 PKT,IGOR KOZŁOWSKI-24,MARCEL WŁODARSKI-4,JAKUB KUCZYC-23,JAKUB ZARĘBA-4)
    17.05
    UKS Piątka Lublin - UKS Siódemka Trefl Sopot:48-68
    WKS Śląsk Wrocław - UKS La Basket Warszawa:44-66
    (NIEDORYS KRZYSZTOF-2,BIAŁOWĄS MAREK-2,MALIK JAKUB-4,KOZŁOOWSKI IGOR-12,KUCZYC JAKUB-16,PISKUŁA JAKUB-2,ZARĘBA JAKUB-6)

 

 

 

 

Grupa III – UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp

  1. UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP-5 pkt-AWANS
  2. SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA-5 pkt-AWANS
  3. ŻAK ŻORY-4 pkt
  4. SPK BIAŁYSTOK-4 pkt

 

 

 

 

15.05
SKM Zastal Zielona Góra - Żorska Akademia Koszykówki Żory:86-82
SPK Białystok - UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.56-47
16.05
Żorska Akademia Koszykówki Żory - SPK Białystok:72-70
UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - SKM Zastal Zielona Góra:60-57
17.05
  SPK Białystok - SKM Zastal Zielona Góra:76-83
UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Żorska Akademia Koszykówki Żory:80-72

 

 

Grupa IV – Twarde Pierniki SA Toruń

  1. UKS Jagiellonka Warszawa-6 pkt-AWANS
  2. Twarde Pierniki SA Toruń-5 pkt AWANS
  3. KSStargard Szczeciński-3 pkt
  4. MKKS Rybnik-3 pkt

 

 

15.05
UKS Jagiellonka Warszawa - KS Spójnia Stargard Szczeciński:64-58
  MKKS Rybnik - Twarde Pierniki S.A. Toruń:43-75
16.05
KS Spójnia Stargard Szczeciński - MKKS Rybnik70-30
  Twarde Pierniki S.A. Toruń - UKS Jagiellonka Warszawa:60-77
17.05
MKKS Rybnik - UKS Jagiellonka Warszawa:55-65
Twarde Pierniki S.A. Toruń - KS Spójnia Stargard Szczeciński:61-46



Na turnieju o II Puchar Solny rocz.2002 Wieliczka 15-17.V.2015
Zawodnik UKS WOJAN PAWŁOWICE BARTOSZ CHODUKIEWICZ rocz.2002 z MKS DĄBROWĄ GÓRNICZĄ
na 12 drużyn zajął pierwsze miejsce (zdobył 72 pkt) i został wybrany do
5 ALL-STARS
Chodukiewicz Bartosz - MKS Dąbrowa Górnicza
Maciej Jędrzejczyk - Regis Wieliczka
Adrian Herda - WKK Wrocław
Michał Moskal - MUKS 1811 Unia Tarnów
Mateusz Przęczek - Wisła Kraków


oraz wystąpił w
MECZU GWIAZD-DRUŻYNY ZACHÓD
ADRIAN HERDA,CYPRIAN JAROSZ-WROCŁAW
MICHAŁ GĘDE,JAKUB OWCZAREK-SKIERNIEWICE
PAWEŁ SZELIGA,JAKUB PREJZNER-WARSZAWA
B. CHODUKIEWICZ,T. PUSTELNIK-DĄBROWA G.
DAMIAN HOFMAN,MACIEJ MICHALSKI- BYTOM
Radosław Rzepka,Mikołaj Adamczak- GLIWICE

GRATULACJE :-)


POWOŁANIE  NA  KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ KADRY WOJEWÓDZKIEJ – MŁODZIK otrzymał nasz zawodnik
BARTOSZ CHODUKIEWICZ

W dniach  22-24.05.2015 r.  w RKS „Cukrownik” Chybie ul. Sportowa 18  tel. 0-33 856-11-34 odbędzie się konsultacja szkoleniowa dla kadry wojewódzkiej „MŁODZIK” w koszykówce chłopców rocznik 2002/2003.

TERMINARZ EYBL 2015/2016
Projekt - Sezon 2015/2016, U15 (2001) - strefa 2
 
Grupa B
1. UKS 7 Trefl Sopot - Sopot, Polska
2. SDJSOR Nr.1 - Samara, Rosja
3. UKS Wojan Pawłowice - Pawłowice, Polska
4. BS Orbita - Dzerzhinsk (Region Moskwa), Rosja

 Ryga, Łotwa - październik 22/25, 2015
            Zespół

1             A1 - A. Sabonis BS
2             A2 - BS Ridzene
3             A3 - Jugla - A.Kraukla / VEF
4             A4 - BS DSN
5             B1 - UKS 7 Trefl Sopot
6             B2 - SDJSOR Nr.1
7             B3 - UKS Wojan Pawłowice
8             B4 - BS Orbita

Czechow, Rosja - styczeń 14/17, 2016
  Zespół

1             B1 - UKS 7 Trefl Sopot
2             B2 - SDJSOR Nr.1
3             B3 - UKS Wojan Pawłowice
4             B4 - BS Orbita
5             D1 - BA Tallin Kalev
6             D2 - BC Chekhovskyi Yastrebi
7             D3 - Kauhajoen Karhu
8             D4 – HNMKY

 

Gdańsk, Polska - marzec 24/27, 2016

#             Zespół

1             B1 - UKS 7 Trefl Sopot
2             B2 - SDJSOR Nr.1
3             B3 - UKS Wojan Pawłowice
4             B4 - BS Orbita
5             C1 - BC Tsmoki-Mińsk
6             C2 - BC Enisey zawodowych
7             C3 - BC Caspiy
8             C4 - BC Wielki Sport

 


Na posiedzeniu w dniu 29 kwietnia 2015 roku Komisja Przyznawania Organizacji Turniejów Szczebla Centralnego przyznała prawo organizacji turniejów półfinałowych mistrzostw Polski U14 mężczyzn następującym klubom: SKK Siedlce, WKS Śląsk Wrocław, UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. oraz Twarde Pierniki SA Toruń

ORGANIZATORZY

Grupa I – SKK Siedlce
WKK Wrocław
MKS Wodzisław Śląski
SKK Siedlce
VBW GTK Gdynia
Grupa II – WKS Śląsk Wrocław
UKS Siódemka Trefl Sopot
UKS La Basket Warszawa
UKS Piątka Lublin
WKS Śląsk Wrocław

Grupa III – UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp

SKM Zastal Zielona Góra
UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
SPK Białystok
ŻAK Żory

Grupa IV – Twarde Pierniki SA Toruń

UKS Jagiellonka Warszawa
Twarde Pierniki SA Toruń
MKKS Rybnik
KS Spójnia Stargard Szczeciński


STATYSTYKI NASZYCH ZAWODNIKÓW NA 407 UCZESTNIKÓW

NAJWIĘCEJ ZDOBYTYCH PUNKTÓW:
2.MATEUSZ CZEMPIEL UKS WOJAN PAWŁOWICE-69 PKT
10.PIOTR PALCZEWSKI UKS WOJAN PAWŁOWICE-52 PKT
18.IGOR KOZŁOWSKI ŚLĄSK WROCŁAW-44 PKT
87.ŁUKASZ JANUSZEWICZUKS WOJAN PAWŁOWICE-25PKT
105.ALEKS ŻMIJAK UKS WOJAN PAWŁOWICE-22 PKT

CELNE RZUTY ZA 3 PKT:

21.PIOTR PALCZEWSKI UKS WOJAN PAWŁOWICE-4
22.CZEMPIEL MATEUSZ UKS WOJAN PAWŁOWICE-4
23.IGOR KOZŁOWSKI ŚLĄSK WROCŁAW-3
34.ŁUKASZ JANUSZEWICZ UKS WOJAN PAWŁOWICE-2

 EVAL
(ŚREDNIA WSZYSTKICH STATYSTYK)
4.MATEUSZ CZEMPIEL UKS WOJAN PAWŁOWICE-65
16.IGOR KOZŁOWSKI ŚLĄSK WROCŁAW-51
38.PIOTR PALCZEWSKI UKS WOJAN PAWŁOWICE-37
108.JAKUB GĄSIOREK UKS WOJAN PAWŁOWICE-20

KLUBOWE ĆWIERĆFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI MU-14
WARSZAWA 24-26.04.2015

 

GRUPA III
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1.UKS JAGIELLONKA WARSZAWA
2.UKS PIĄTKA LUBLIN
3.WOJAN PAWŁOWICE
4.GKS KORSARZ GDAŃSK

 

AWANS DO PÓŁFINAŁÓW MP MU-14
1.UKS Jagiellonka Warszawa
2.UKS Piątka Lublin

 

Terminarz:

24.04.2015 PIĄTEK
15.00 UKS PIĄTKA LUBLIN-GKS KORSARZ GDAŃSK:79-78
17.30 UKS JAGIELLONKA WARSZAWA-UKS WOJAN PAWŁOWICE:103-63

 25.04.2015 SOBOTA
12.00 GKS KORSARZ GDAŃSK-UKS WOJAN PAWŁOWICE:75-85
14.30 UKS PIĄTKA LUBLIN-UKS JAGIELLONKA WARSZAWA:37-93

 26.04.2015 NIEDZIELA
10.00 UKS WOJAN PAWŁOWICE-UKS PIĄTKA LUBLIN:69-79
12.30 UKS JAGIELLONKA WARSZAWA-GKS KORSARZ GDAŃSK:87-58


INFO O NASZYM SUKCESIE W OOM GIŻYCKO NA STRONIE GMINY PAWŁOWICE
 

Przed nami:
24-26 04.2015 Ćwierćfinały
 27.04.2015  losowanie półfinałów
 
29.04.2015 przyznanie organizacji półfinałów
15-17.05.2015 Półfinały
20.05.2015 przyznanie organizacji Finałów
3-7.06.2015  Finały 
 

W siedzibie Polskiego Związku Koszykówki odbyło się w dniu 13 kwietnia 2015 roku losowanie ośmiu grup ćwierćfinałowych mistrzostw Polski młodzików (U14). Z każdej do turniejów półfinałowych awansują po dwie najlepsze drużyny. Turnieje zostaną rozegrane w dniach 24 - 26 kwietnia. Ich gospodarzy poznamy w środę 15 kwietnia.

INFO NA SKM
INFO  NA PZKOSZ


Grupa I

UKS Siódemka Trefl Sopot
UKS Regis Wieliczka
MKKS Rybnik
AZS PWSZ Skierniewice 
Grupa II
WKK Wrocław
SPK Białystok
BSK Kadet Biała Podlaska
MKK Pyra Poznań
Grupa III
UKS Jagiellonka Warszawa
UKS Piątka Lublin
GKS Korsarz Gdańsk
UKS Wojan Pawłowice 

Grupa IV
TS Wisła Kraków
SKM Zastal Zielona Góra
SKK Siedlce
UKS De La Salle Gdańsk
Grupa V
CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola
Żorska Akademia Koszykówki Żory
MKS Gorlice
UKS La Basket Warszawa
Grupa VI
UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
MKs Novum Bydgoszcz
WKS Śląsk Wrocław
MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg
Grupa VII
Twarde Pierniki SA Toruń
GTK Gdynia
UKS Mikst Międzychód
UKS Kadet Oświęcim
Grupa VIII
MKS Wodzisław Śląski
KS Spójnia Stargard Szcz.
ŁKS KM Łódź
UKS Chromik Żary


I miejsce w strefie  - Koszyk I  (Organizatorzy Grup)
UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
WKK Wrocław
MKS Wodzisław Śląski
UKS 7 Trefl Sopot
Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola
Wisła Kraków
Jagiellonka Warszawa
Basket Toruń
II miejsce w strefie  -  Koszyk II
Spójnia Stargard Szczeciński
Zastal Zielona Góra
ŻAK Żory
GTK Gdynia
UKS Piątka Lublin
UKS REGIS Wieliczka
SPK Białystok
Novum Bydgoszcz
III miejsce w strefie  -  Koszyk III
MIKST Międzychód
WKS Śląsk Wrocław
MKKS Rybnik
Korsarz Gdańsk
BSK Kadet Biała Podlaska
MKS Gorlice
SKK Siedlce
ŁKS Łódź
IV miejsce w strefie  -  Koszyk IV
Pyra Poznań
Chromik Żary
Wojan Pawłowice
De La Salle Gdańsk
Siarka Jezioro Tarnobrzeg
UKS Kadet Oświęcim
La Basket Warszawa  (dawniej Białołęka)
AZS PWSZ Skierniewice

Na Śląsku -Historyczne wydarzenie
4 pierwsze drużyny z okręgu Rybnickiego
(Wodzisław Śl., Żory, Rybnik i Pawłowice) awansowały do
ĆWIERĆFINAŁÓW MP-U14


Koniec strefy śląskie-opolskie.
Kolejność tak jak w lidze śląskiej.
Awans do ĆWIERĆFINAŁÓW
STREFA: KATOWICE (17)

Śląskie (13)
1 MKS Wodzisław Śląski     14 / 26  AWANS DO ĆWIERĆFINAŁÓW
2 ŻAK Żory     14 / 25  AWANS DO ĆWIERĆFINAŁÓW
3 MKKS Rybnik     14 / 24  AWANS DO ĆWIERĆFINAŁÓW
4 Wojan Pawłowice     14 / 21  AWANS DO ĆWIERĆFINAŁÓW

KOMUNIKAT

1.Wyniki rozegranych poszczególnych spotkań I rundy play off:

Mecz nr 1: MKKSRybnik –MKS Strzelce Opolskie 77:39

Mecz nr 2: UKS Wojan Pawłowice–MKS SMYK Prudnik 93:48

Mecz nr 3: MKS Strzelce Opolskie –MKKS Rybnik 59:85

Mecz nr 4: MKS SMYK Prudnik –UKS Wojan Pawłowice 67:74

 

Wyniki w meczach Play-off pomiędzy drużynami:

MKKSRybnik –MKS Strzelce Opolskie  2:0

UKS Wojan Pawłowice–MKS SMYK Prudnik 2:0

2.W myśl zapisów Komunikatu nr 23/2014/2015

WGiD ŚlZKosz, w związku z uzyskaniem awansu do kolejnej fazy play-off czterech drużyn z

jednego województwa, rozgrywki kończą się, a ostateczna kolejność w strefie śląsko-opolskiej  

wygląda następująco:

1.MKS Wodzisław Śląski

2.ŻAK Żory

3.MKKS Rybnik  

4.UKS Wojan Pawłowice

 

3.Powyższe drużyny uzyskały awans do ćwierćfinałów MP Młodzików MU14


MP U14 rocz.2001 Przed Ćwierćfinałami
W rozgrywkach U-14 w sezonie 2014/ 2015 występuje 112 drużyn (24 mniej w porównaniu z  poprzednim sezonem). 11 klubów wystawiło po 2 drużyny. Mazowieckie ma najwięcej drużyn (14). Świętokrzyskie to jedyne województwo które nie wystawiło drużyny w U14. Najliczniejsza strefa liczy 29 drużyn (Mazowieckie-Podlaskie) W kategorii wiekowej U14  od tego sezonu wprowadzono nowy system Passarelli. Z każdej strefy awansują cztery zespoły. Mistrzowie stref organizują ćwierćfinały.

13.04.2015 zgłoszenie zespołów do rozgrywek centralnych
24-26 04.2015 Ćwierćfinały
27.04.2015  losowanie półfinałów
29.04.2015 przyznanie organizacji półfinałów
15-17.05.2015 Półfinały
20.05.2015 przyznanie organizacji Finałów
3-7.06.2015  Finały 


WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE SKM

INFORMACJA W SPRAWIE ROZGRYWEK PLAY-OFF MU 14

w strefie Śląsko-Opolskiej 2014/2015
Z okręgu śląskiego do fazy play-off awansują następujące drużyny (wg miejsc zajętych w rudzie zasadniczej):
1. MKS Wodzisław Śląski
2. ŻAK Żory
3. MKKS Rybnik
4. UKS Wojan Pawłowice
Zgodnie z zajętymi miejscami w rozgrywkach prowadzonych przez okręg opolski do fazy play-off awansują następujące drużyny:
1. MKS SMYK Prudnik
2. MKS Strzelce Opolskie
3. UKS JEDYNKA Niemodlin-WYCOFAŁA SIĘ
4. OKS Olesno-WYCOFAŁA SIĘ
Zgodnie z deklaracjami klubów z okręgu opolskiego do dalszych rozgrywek przystąpią jedynie drużyny: MKS SMYK Prudnik oraz MKS Strzelce Opolskie.
W związku z powyższym zespoły MKS Wodzisław Śląski oraz ŻAK Żory z okręgu śląskiego automatycznie awansują do ewentualnej II fazy play-off.

Na Śląsku -Historyczne wydarzenie
4 pierwsze drużyny z okręgu Rybnickiego
(Wodzisław Śl., Żory, Rybnik i Pawłowice) awansowały do strefy


 
 
 

                                                              Grupa A

 

M | Pkt | Eval

1

MKS Wodzisław Śląski

14 | 26 | 329

2

ŻAK Żory

14 | 25 | 375

3

MKKS Rybnik

14 | 24 | 259

4

Wojan Pawłowice

14 | 22 | 153

5

MOSM Bytom

14 | 20 | 0

6

Pogoń Ruda Śląska

14 | 19 | -274

7

MOSM Tychy

14 | 17 | -447

8

MKS MOS Katowice

14 | 15 | -395


Zapnijcie pasy  !!!

KLIP-Finały OOM 2015 Giżycko - Kadra DS U14

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

POSUMOWANIE OOM NA SKM

OOM GIŻYCKO DZIEWCZĄT
25-29.03.2015

 1.POMORSKIE
2.DOLNOŚLĄSKIE
3.ŁÓDZKIE
4.KUJAWSKO-POMORSKIE
5.WIELKOPOLSKIE
6.MAZOWIECKIE
7.ŚLĄSKIE
8.MAŁOPOLSKIE


GIŻYCKO 29.03-03.04.2015
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MU-14


1.DOLNOŚLĄSKIE
2.MAZOWIECKIE
3.KUJAWSKO-POMORSKIE
4.POMORSKIE

5.ŚLĄSKIE
6.WIELKOPOLSKIE
7.MAŁOPOLSKIE
8.LUBELSKIE


03.04.2015   PIĄTEK
9.00  o miejsca 3-4

KUJAWSKO POMORSKIE-POMORSKIE:67-58

FINAŁ
11.15 o miejsca 1-2

DOLNOŚLĄSKIE-MAZOWIECKIE:82-37

Trenerzy Kadry Polski wybrali
5 All-Stars:

1.ALEKSANDER LENTKA DOLNOŚLĄSKIE



2.IGOR KOZŁOWSKI DOLNOŚLĄSKIE
3.JAKUB CIEMIŃSKI KUJAWSKO-POMORSKIE
4.MICHAŁ OSTROWSKI POMORSKIE
5.BENIAMIN DIDIER-URBANIAK JAGIELLONKA

Najlepiej punktujących w FINALE spośród 100 zawodników:
3.MATEUSZ CZEMPIEL-60 pkt
12.IGOR KOZŁOWSKI-47 pkt
14.SZYMON KUSYK-44 pkt
33.PIOTR PALCZEWSKI-33 pkt


Celne rzuty za 3 pkt
1.IGOR KOZŁOWSKI-6
2.MATEUSZ CZEMPIEL-6
3.SZYMON KUSYK-6
17.PIOTR PALCZEWSKI-2






Czwartek
Mecz o 7 miejsce

 10.00       LUBELSKIE-MAŁOPOLSKIE:                      52-60
STATYSTYKI wyróżnieni: Jewula Kamil, Bartek Stelmasiewicz
 Mecz o 5 miejsce
12.15    ŚLĄSKIE-WIELKOPOLSKIE:                           66-62
STATYSTYKI Wyróżnieni: Jakub Mikołajczyk, Filip Kałuża



Półfinały:
15.00    POMORSKIE-MAZOWIECKIE:                          47-60

17.15 DOLNOŚLĄSKIE-KUJAWSKO-POMORSKIE:       76-45

Grupa A        
Wielkopolskie - Lubelskie 84 : 36 
STATYSTYKI  Wyróżnieni: Adrian Sobkowiak, Wojciech Kosiuk
Dolnośląskie - Pomorskie  63 : 54 
STATYSTYKI  Wyróżnieni: Mateusz Kaszowski, Iwo Olender
Lubelskie - Dolnośląskie  23 : 91 
STATYSTYKI  Wyróżnieni: Artur Krzyżyński, Michał Nemś
Pomorskie - Wielkopolskie  66 : 60 
STATYSTYKI   Wyróżnieni: Wojciech Dzierżak, Krystian Osmelak
Lubelskie - Pomorskie 48 : 65
STATYSTYKI
Wyróżnieni: Jakub Wittstock, Paweł Nieradko
Dolnośląskie - Wielkopolskie  82 : 41 STATYSTYKI   Wyróżnieni: Igor Kozłowski, Patryk Kuca




TABELA

GRUPA A

1 Dolnośląskie       6 pkt. 236 - 118  
2 Pomorskie          5 pkt. 185 - 171
3 Wielkopolskie   4 pkt. 185 - 184    
4 Lubelskie          3 pkt. 117 - 240


Grupa B    
   
Mazowieckie - Małopolskie  96 : 57 
STATYSTYKI  Wyróżnienia: Jakub Giedronowicz, Damian Czarnik
Śląskie - Kujawsko-Pomorskie  52 : 58 
STATYSTYKI   Wyróżnienia: Jakub Jagodziński, Piotr  Palczewski


Kujawsko-Pomorskie - Mazowieckie  65 : 94 
STATYSTYKI   Wyróżnienia:  Błażej Kulikowski, Ziólkowski Mateusz
Małopolskie - Śląskie  55 : 68 
STATYSTYKI  Wyróżnienia: Łukasz Polakowski, Bartosz Jaglarz



Kujawsko-Pomorskie - Małopolskie  87 : 68  STATYSTYKI  Wyróżnieni: Ciemiński Jakub, Windak Tomasz
Mazowieckie - Śląskie  71 : 67 
STATYSTYKI   Wyróżnieni: Beniamin Didier-Urbaniak, Mateusz Czempiel


TABELA

GRUPA B

1 Mazowieckie                     6 pkt.     261 - 189     (+72)
2 Kujawsko-Pomorskie    5  pkt.     210 - 214    (+4)
3 Śląskie                       4 pkt.     187 - 184   (+3)
4 Małopolskie                 3  pkt.    180 - 251  (-71)


KADRA ŚLĄSKA






WYNIKI:

30.03.2015  PONIEDZIAŁEK
 
10.00 Wielkopolskie - Lubelskie:                        84-36
  
12.15 Mazowieckie - Małopolskie:                   96-57
   15.00 ŚląskieKujawsko-Pomorskie:            50-58
   17.15 Dolnośląskie - Pomorskie:                      63-5
4

31.03.2015 WTOREK
10.00 Kujawsko-Pomorskie - Mazowieckie:      65-94 12.15 Lubelskie - Dolnośląskie:                           23-91 15.00 Pomorskie - Wielkopolskie:                        66-60 17.15 Małopolskie - Śląskie:                                  55-68 01.04.2015   ŚRODA        10.00 Lubelskie - Pomorskie:                                  48-65   12.15 Dolnośląskie - Wielkopolskie:                     82-41 15.00 Kujawsko-Pomorskie - Małopolskie:          87-68 17.15 Mazowieckie - Śląskie:                                 71-67   02.04.2015 CZWARTEK 10.00 o miejsce 7  A4 LUBELSKIE– B4 MAŁOPOLSKIE:       52-60 12.15 o miejsce 5 B3 WIELKOPOLSKIE – A3 ŚLĄSKIE:     63-66 15.00 półfinał            A2 POMORSKIE– B1 MAZOWIECKIE:47-60 17.15 półfinał  B2 KUJAWSKO-POMORSKIE -A1 DOLNOŚLĄSKIE:45-76 03.04.2015   PIĄTEK 9.00   o miejsca 3-4 pokonane zespoły ze spotkań A2 – B1 i B2 – A1 POMORSKIE-KUJAWSKO POMORSKIE:58-67 11.15 o miejsca 1-2 zwycięzcy spotkań A2 – B1 i B2 – A1 MAZOWIECKIE-DOLNOŚLĄSKIE:37-82 KADRA DOLNOŚLĄSKA






Wszystkie wyniki  z Giżycka będziemy podawać na bieżąco na naszej stronie oraz
ze wszystkich spotkań będzie prowadzona transmisja bezpłatna pod adresem internetowym:
http://imprezylive.pl/?p=6826
wszystkie info o OOM na stronie SKM TERMINARZ CHŁOPCY 

GRUPA – A         
1.Dolnośląskie         
2.Wielkopolskie        
3.Lubelskie              
4.Pomorskie  

GRUPA – B
1.Mazowieckie
2.Śląskie
3.Kujawsko-Pomorskie
4.Małopolski



PODSUMOWANIE:
DO KADR WOJEWÓDZKICH ZOSTAŁO POWOŁANYCH
PIĘCIU NASZYCH ZAWODNIKÓW  :

KADRA ŚLĄSKA-BARTOSZ CHODUKIEWICZ UKS WOJAN PAWŁOWICE rocz.2002 -189 cm


-MATEUSZ PANIC  UKS WOJAN PAWŁOWICE rocz.2001 -195 cm



-MATEUSZ CZEMPIEL  UKS WOJAN PAWŁOWICE rocz.2001 -181 cm


-PIOTR PALCZEWSKI  UKS WOJAN PAWŁOWICE rocz.2001-177 cm

KADRA DOLNOŚLĄSKA


-IGOR KOZŁOWSKI     WKS ŚLĄSK WROCŁAW rocz.2001 -186 cm

DOLNOSLASKIE (13)  Trenerzy: Lukasz Dziergowski Dariusz Kaca   
WKK Wrocław: Aleksander Lentka, Aleksander Łańcucki,        
Tomasz Madejski, Igor Yoka-Bratasz, Mikołaj Kiełpiński
Marcin Brysz, Mateusz Kaszowski, Artur Krzyżyński
Śląsk Wrocław:: Jakub Kuczyc, Igor Kozłowski
Turów Zgorzelec: Wojciech Bekacz


ASYSTENT TRENERA KADRY ŚLĄSKA:
ZBIGNIEW DUSZA UKS WOJAN PAWŁOWICE



Lista zawodników powołanych na turniej finałowy OOM w Giżycku,w terminie 30.03-03.04 2015 r.

KADRA ŚLASK

 W dniach 30.03-03.04 2015 roku w Hali Sportowej Centralnego Ośrodka Sportu , ul. Moniuszki 22 w Giżycku , odbędzie się Turniej Finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kadr Wojewódzkich Młodzik w koszykówce chłopców rocznik 2001/2002. Zbiórka zawodników w dniu 29 marca 2015 r. (niedziela) o godz. 09.00 - Katowice Aleja Górnośląska 40A / parking przy Mc Donald’s, po stronie sklepu sportowego GO SPORT /. Dojazd na miejsce i powrót busem.  Planowany powrót  z turnieju 02 lub 03 kwietnia 2015 (czwartek lub piątek)  w zależności od zajęcia miejsca w grupie.

Osobą odpowiedzialną będzie  trener Kadry Wojewódzkiej Junior w koszykówce chłopców
Radosław Fudali.

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

1

Kusyk 

Szymon

GTK Gliwice

2

Kałuża

Filip

KS AZS Katowice

3

Czempiel

Mateusz

KS MOSiR Cieszyn

4

Krzymiński               

Tomasz

KS Pogoń Ruda Śląska

5

Rakszawa

Mateusz

MKKS Rybnik

6

Kiełbasa

Andrzej

MKKS Rybnik

7

Gatnarczyk

Konrad

MKKS Rybnik

8

Polakowski 

Łukasz

MOSM Tychy

9

Haberek

Paweł

UKS MOSM Bytom

10

Palczewski

Piotr

UKS Wojan Pawłowice

11

Panic 

Mateusz

UKS Wojan Pawłowice

12

Michalczuk

Sebastian

Żorska Akademia Koszykówki Żory

13

Żebrowski

Miłosz

Żorska Akademia Koszykówki Żory


KADRA DOLNOŚLĄSKA:

-IGOR KOZŁOWSKI (WKS ŚLĄSK WROCŁAW)

WSTĘPNIE POWOŁANI ZAWODNICY:
KADRA ŚLĄSKA:
-MATEUSZ PANIC
-MATEUSZ CZEMPIEL
-JAKUB GĄSIOREK
-PIOTR PALCZEWSKI
KADRA DOLNOŚLĄSKA:
-IGOR KOZŁOWSKI

Asystent Trenera Kadry Śląska:ZBIGNIEW DUSZA
Opiekun:Kozłowski Jarosław

WAŻNA INFORMACJA:

do końca tygodnia trener zbiera :
-wniosek wizowy podpisany przez dwóch rodziców
brakujące pola -miejsce pobytu i ubezpieczenie dopiszemy osobno
-kserokopia dowodu lub paszportów obu rodziców
-dwa zdjęcia do wizy Białoruskiej
-paszport ważny 3 miesiące po (zakończonej wizie 29.03)
-jeżeli syn lub państwo macie drugie imię proszę o podanie (potrzebne do ubezpieczenia i wizy)
Wyjazd 26.03 czwartek 8.00  SP 2 powrót 29.03 niedziela SP 2

zawodnicy :

1.ALEKS ŻMIJAK                         
2.JAKUB GĄSIOREK                   
3.ADAM GRABARCZYK                 
4.JAKUB GRABSKI                     
5.JAKUB PIETRZAK                   
6.PIOTR PALCZEWSKI               
7.MAKSYMILIAN PRZYBYŁO      
8.PIOTR LAZAREK                     
9.BARTEK MAJDA                      

 


Trenerzy:
ZBIGIEW DUSZA
TOMASZ MAJDA

Niezbędnik    Obozowicza koszykarskiego

 

Każdy  musi  zabrać:

1.   - legitymacja szkolna
2.    - aktualną książeczkę zdrowia sportowca
3.    -2 pary butów ( 1 para na halę, 1 do chodzenia)
4.    -klapki,
5.    -sprzęt  sportowy  na trening w hali sportowej (koszulki i spodenki)
6.    -bluzy klubowe
7.    -dres
8.    -koszulkę rozgrzewkową adidas
10.  - torba na sprzęt sportowy do przenoszenia z miejsca zamieszkania do hali sportowej.
11.  - kilkanaście par skarpet, bielizny (treningowe BIAŁE)
12.  - żel p/p ,szampon ,pasta i szczoteczka do zębów,ręcznik
13.  - leki, które dziecko zażywa podpisane i opisane z dawkowaniem należy oddać w dniu wyjazdu trenerowi, jakiekolwiek witaminy,


Statystyki wejść na naszą stronę w listopadzie:
poniżej 50 wejść przez 1 dzień
powyżej 50 wejść na stronę przez 10 dni
powyżej 100 wejść przez 10 dni
powyżej 150 wejść przez 4 dni
powyżej 200 wejść przez 5


Turniej Kadr Wojewódzkich Chłopców rocz.2001/02
Region Południe - Nowy TARG  2014
Eliminacje do Finałów OOM 2015

GRUPA A
Małopolskie – Podkarpackie   76 : 68  MVP: Kamil Gross
Dolnośląskie – Opolskie  120 : 24   MVP: Marcin Brysz
Małopolskie – Opolskie  106 : 46  MVP: Krysti an Gruca
Podkarpackie- Dolnośląskie  22 : 104 MVP: Jakub Kuczyc
Opolskie – Podkarpackie  65 : 83  MVP: Michał Soból
Dolnośląskie – Małopolskie   99 : 58  MVP: Mateusz Kaszowski

GRUPA B

Łódzkie – Lubelskie  69 : 77   MVP: Wojciech Kosiuk
Śląskie – Łódzkie  100 : 78  MVP: Patryk Michałowski
Lubelskie –
Śląskie  39 : 73  MVP: Miłosz Żebrowski
MECZE O MIEJSCA
Wtorek
– 11.11.2014 r.

  9:00 – mecz o V miejsce  Łódzkie - Podkarpackie:74-65
11:00 – mecz o III miejsce  Małopolskie - Lubelskie:74-76
13:00 – mecz o I miejsce  Śląskie - Dolnośląskie:42-98

Region Południe - Nowy TARG  2014
Eliminacje do Finałów OOM 2015

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1.DOLNOŚLĄSKIE
2.ŚLĄSKIE
3.LUBELSKIE
4.MAŁOPOLSKIE
5.ŁÓDZKIE
6.PODKARPACKIE
7.OPOLSKIE

  Statystyki wejść na naszą stronę w październiku:

poniżej 50 wejść przez 2 dni
powyżej 50 wejść na stronę przez 17 dni
powyżej 100 wejść przez 8 dni
powyżej 150 wejść przez 3 dni
powyżej 250 wejść przez 1 dzień


WYBORY NOWEGO ZARZĄDU UKS WOJAN PAWŁOWICE
05.12.2014

SKŁADKI PROSZĘ WPŁACAĆ NA KONTO KLUBOWE
BGŻ BANK NR KONTA 60 2030 0045 1110 0000 0211 5080
40 zł imię i nazwisko oraz za jaki miesiąc do 15 -go każdego miesiąca

TRENINGI:
PON 17.00-19.00 GOS (MECZE LIGOWE)
ŚRODA 18.00-20.00 GOS
PIĄTEK 18.00-19.00 GOS
SOBOTA 10:00-12:00 SP2


Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki (zgodnie z informacją przekazaną w piśmie z dnia 15.04.2014 - L. dz. 1079/2014) informuje, że turnieje dla kadr wojewódzkich (chłopców ur. 2001) odbędą się w następujących terminach:
Region Południe    Nowy Targ, 08-11.11.2014
dla województw: dolnośląskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie.
Region Południe Nowy Targ. 08-11.11.2014
Grupa A:
Dolnośląskie
Małopolskie
Podkarpackie
Opolskie
Grupa B:
Śląskie
Łódzkie
Lubelskie
Świętokrzyskie
Program Turnieju (projekt):
  Sobota-08.11.2014
Przyjazd zespołów Odprawa techniczna.
Spotkanie dla trenerów kadr wojewódzkich z przedstawicielem PZKosz
  Niedziela-09.11.2014
  9.00 Dolnośląskie - Opolskie
11.00 Małopolskie - Podkarpackie
13.00 Śląskie - Świętokrzyskie
15.00 Łódzkie - Lubelskie
17.00Małopolskie - Opolskie
19.00 Podkarpackie - Dolnośląskie
Poniedziałek -09.11.2014
  9.00 Świętokrzyskie - Lubelskie
11.00 Śląskie - Łódzkie
13.00 Opolskie - Podkarpackie
15.00 Dolnośląskie - Małopolskie
17.00 Łódzkie - Świętokrzyskie
19.00 Lubelskie - Śląskie
  Wtorek-11.11.2014
  8.00  o miejsce 7      IVB - IVA
10.00  o miejsce 5      IIIA - IIIB
12.00  o miejsce 3       IIB - IIA
14.00  o miejsce 1       IA - IB
POWOŁANIE  NA  KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ KADRY WOJEWÓDZKIEJ – MŁODZIK

W dniach  24-26.10.2014 r.  w RKS „Cukrownik” Chybie ul. Sportowa 18 odbędzie się konsultacja szkoleniowa dla kadry wojewódzkiej „MŁODZIK” w koszykówce chłopców rocznik 2001 i młodsi. Zbiórka zawodników w miejscu konsultacji 24 października (piątek) o godzinie 17.00.   Dojazd na miejsce i powrót z Chybia  we własnym zakresie. Planowane zakończenie konsultacji 26 października 2014 (niedziela) o godz. 15.30. Osobą odpowiedzialną będzie  trener Kadry Wojewódzkiej Młodzik w koszykówce chłopców Radosław Fudali.

 Na konsultację należy zabrać:

 - aktualną /ważną/ kartę zdrowia

- legitymację szkolną

- stroje do treningów

- kartę chipową

- piłkę do koszykówki

Prosimy o potwierdzenie udziału lub rezygnacji w konsultacji do dnia 17.10.2014 r.  u trenera Radosława Fudali   Tel. Komórkowy 502-535-509 ( można potwierdzić swój udział lub rezygnację przez sms )

W przypadku nieobecności powołanego zawodnika klub ma obowiązek poinformować pisemnie  Śląski Związek Koszykówki w Katowicach wyjaśniając jej przyczynę.

Skład kadry wojewódzkiej młodzik chłopców powołanych na konsultację szkoleniową w Chybiu, w terminie 24-26.10.2014 r.

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub pełna nazwa

z miejscowością

1.

Szlachta

Rafał

MKS Wodzisław Śląski

2.

Szlachta

Robert

MKS Wodzisław Śląski

3.

Michałowski

Patryk

MKS Wodzisław Śląski

4.

Laskowski

Łukasz

MKS Wodzisław Śląski

5.

Grządziel

Szymon

UKS BYTOM

6.

Kusyk

Szymon

GTK Gliwice

7.

Krzymiński

Tomasz

KS Pogoń Ruda Śląska

8.

Palczewski

Piotr

UKS Wojan Pawłowice

9.

Januszewicz

Łukasz

UKS Wojan Pawłowice

10.

Kupka

Damian

KS Hawajskie Koszule Żory

11.

Michalczuk

Sebastian

KS Hawajskie Koszule Żory

12.

Żebrowski

Miłosz

KS Hawajskie Koszule Żory

13.

Rakszawa

Mateusz

MKKS Rybnik

14.

Polakowski

Łukasz

MOSM Tychy


Statystyki wejść na naszą stronę za wrzesień:
  1. Poniżej   100 wejść było przez 8 dni
  2. Powyżej 100 wejść było przez 17 dni
  3. 200 wejść było prez 1 dzień
  4. 300 wejść było przez 1 dzień
  5. 400 wejść było przez 3 dni
statystyki coraz lepsze:-)

SKŁADKI PROSZĘ WPŁACAĆ NA KONTO KLUBOWE
BGŻ BANK NR KONTA 60 2030 0045 1110 0000 0211 5080
40 zł imię i nazwisko oraz za jaki miesiąc do 15 -go każdego miesiąca

Popieramy akcję:


Jednym z priorytetów Ministerstwa Sportu i Turystyki jest systematyczne zwiększanie uczestnictwa polskiego społeczeństwa w sporcie.

FILM 1

FILM 2

PRZYPOMNIENIE

ZMIANA GODZIN TRENINGÓW W PONIEDZIAŁEK  I PIĄTEK


TRENINGI

PON 17.00-19.00 GOS  BYŁO 18.00-20.00 (MECZE LIGOWE)

ŚRODA 18.00-20.00 GOS

PIĄTEK 18.00-19.00 GOS BYŁO 18.00-20.00

SOBOTA 10:00-12:00 SP2





PODZIĘKOWANIE DLA SPONSORÓW DZIĘKI KTÓRYM MOGLIŚMY ZORGANIZOWAĆ TURNIEJ:

IV WOJAN CUP o PUCHAR PREZESA JAS-FBG S.A.


Sponsorzy:
JAS-FBG S.A.
INTERMARCHE PAWŁOWICE
GMINA PAWŁOWICE
DECATHLON
MIR-MAX
JSW
SM PAWŁOWICE
PROSPECT MULTIMEDIA
Piotr Gruner
JO-MAR
BBJ SPORT
ANDRZEJ TYSZKO
DYR.ALEKSANDER SZYMURA


RELACJA Z TURNIEJU NA:

skm.polskikosz.pl/news.php


IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI
WOJAN CUP o PUCHAR PREZESA


  KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

1.WKK WROCŁAW
2.UKS JAGIELLONKA WARSZAWA
3.UKS WOJAN PAWŁOWICE
4.UKS 7 TREFL SOPOT
5.BK SNAKES OSTRAVA
6.WKS ŚLĄSK WROCŁAW

WYNIKI:

PIĄTEK                    05.09.2014

1              13.00-14:15  WOJAN PAWŁOWICE BK SNAKES OSTRAVA                        44 :35 


(GRABARCZYK-4,CZEMPIEL-6,JANUSZEWICZ-4,PALCZEWSKI-8,ŻMIJAK-4,
KOZŁOWSKI-12,MARKIEWICZ-6)

2              14:15- 15:30 WKK WROCŁAW-WKS ŚLĄSK WROCŁAW                        76-23                                             

3              15:30- 16:45 UKS 7  SOPOT-UKS JAGIELLONKA WARSZAWA                         40-53  

4              16:45-18:00  WOJAN PAWŁOWICE-WKK WROCLAW                                     39-71   
  
(JANUSZEWICZ-22 (6x3),PALCZEWSKI-7,ŻMIJAK-1,PANIC-2,SZOMBARA-2,KOZŁOWSKI-2,MARKIEWICZ-3)            

5              18:00- 19:15  BK SNAKES OSTRAVA-UKS JAGIELLONKA WARSZAWA         47-58     

6              19:15-20:30  WKS WROCŁAW-UKS 7  SOPOT                                                     54-53


SOBOTA  06.09.2014

1              9:00 - 10:30   UKS JAGIELLONKA WARSZAWA- WKS ŚLĄSK  WROCŁAW         55-49

2              10:30 - 12:00  WOJAN PAWŁOWICE-UKS 7 SOPOT           63-32     (CZEMPIEL-12,JANUSZEWICZ-13,PALCZEWSKI-10,GRABSKI-2,ŻMIJAK-9,SZOMBARA-5,KOZŁOWSKI-2,MARKIEWICZ-4,PANIC-4)j

3              12:00 - 13:30  BK SNAKES OSTRAVA-WKK WROCŁAW   32-61                        

4              13:30 - 15:00  WKS ŚLĄSK WROCŁAW-WOJAN PAWŁOWICE        39-48    (GRABARCZYK-4,CZEMPIEL-7,JANUSZEWICZ-9,PALCZEWSKI-9,ŻMIJAK-4,PANIC-4,KOZŁOWSKI-16)

5              15:00- 16:30  BK SNAKES OSTRAVA-UKS 7  SOPOT           36- 62

6              16:30 - 18:00  UKS JAGIELLONKA WARSZAWA-WKK WROCŁAW:   50-89

                18.30               KONKURSY-5 KÓŁ,RZUTÓW OSOBISTYCH     

NIEDZIELA              07.09.2014

1            9-10.30   WKK WROCŁAW-UKS 7 SOPOT 78-30

2.          10:30-12.00     WOJAN PAWŁOWICE-UKS JAGIELLONKA WARSZAWA     47-59

3           12:00 - 13:30   BK SNAKES OSTRAVA-WKS ŚLĄSK WROCŁAW   55 : 49 
      

Zdobycze punktowe:

     

 6 GRABARCZYK ADAM  4+0+0+4+2 = 10
7 CZEMPIEL MATEUSZ 6+0+16+7+11 = 40
8 KUBIENIEC BARTEK 0+0+0+0+0 = 0
9 JANUSZEWICZ  ŁUKASZ 4+22+13+4+5 = 48 >>>
10 PALCZEWSKI PIOTR 8+7+10+9+6 = 39
11 GRABSKI JAKUB  0+0+2+0=2 = 4
12 PIETRZAK JAKUB  0+0+0+0+1  = 1
13 ŻMIJAK ALEKS  4+1+9+4+2 = 20
14 PANIC MATEUSZ  0+2+0+4=0 = 6
15 SZOMBARA MIKOŁAJ  0+2+5+0+0 = 7
16 KOZŁOWSKI IGOR 12+2+2+16+8 = 40
17 MARKIEWICZ KRYSTIAN 6+3+4+0+10 = 21
18 KUPISZ SZYMON  0+0+0+0+0 = 0
19 CZWAROSZ JAKUB 0+0+2+0+0 = 2

TRENER: ZBIGNIEW DUSZA

Łukasz Januszewicz
ustanowił nowy rekord turnieju 6 razy pod rząd trafił trójki -w jednym meczu




ZADANIE DOTOWANE Z BUDŻETU GMINY PAWŁOWICE










UKS WOJAN PAWŁOWICE MISTRZ ŚLĄSK 2012, 2013 i 2014 PIERWSZA DRUŻYNA Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO I PO WKK WROCŁAW DRUGA DRUŻYNA Z POŁUDNIOWEJ POLSKI ZGŁOSZONA DO EUROPEJSKIEJ LIGI     MŁODZIEŻOWEJ (EYBL) U14 W SEZONIE 2014/2015 


        ZAPRASZA 
drużyny chłopców rocznik 2001 i młodsi na
IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ
WOJAN CUP

05-07.09.2014

1. CEL TURNIEJU

Popularyzacja koszykówki wśród dzieci i młodzieży.

2. ORGANIZATOR

UKS WOJAN PAWŁOWICE

3.MIEJSCE
Hala sportowa GOS
43-251 Pawłowice ul. Szkolna 1 b

4.TERMIN
05-07.09. 2014

5. UCZESTNICY
Chłopcy urodzeni w latach 2001/2002

6. UDZIAŁ BIORĄ
W turnieju przewidywany jest udział 6 zespołów rocznika 2001 i młodsi

7. ZAKWATEROWANIE
SP 2 43-251 Pawłowice ul.Pukowca 4
(zabieramy śpiwory)
500 m od hali na której gramy

  8.WYŻYWIENIE

Hala GOS-hala na której gramy
ul.Szkolna 1b (BASEN)
43-251 Pawłowice
Koszt wyżywienie (śniadanie=10 zł + obiad=15 zł + kolacja=10 zł)

8. NAGRODY, UPOMINKI

PAMIĄTKOWA KOSZULKA, PUCHARY, DYPLOMY, STATUETKI, MEDALE
Nagrody indywidualne:
-MVP
-nadzieje
-pierwsza „6”

9. System rozgrywek

Turniej zostanie rozegrany w systemie „każdy z każdym”. Zespoły rozegrają po dwa mecze w piątek oraz sobotę i jedno spotkanie w niedzielę.

10.Zasady gry:
   w kategorii 2001 - kosz 305cm, pika nr 6, zakaz krycia strefą-PASARELLA

11.TERMIN ZGŁOSZEŃ do 15.08 2014

Osoba kontaktowa:KOZŁOWSKI JAROSŁAW
 tel.603 160 211
kozlowski.jarek@wp.eu

Organizator zastrzega sobie wybór drużyn.
Wpisowe od drużyny – 200 zł; wpłata po zakwalifikowaniu drużyny do turnieju
na konto klubowe do 15.08.2014

 BGŻ BANK NR KONTA 60 2030 0045 1110 0000 0211 5080


 







Udział w turnieju zapowiedzieli:

  1. Mistrz Polski Szkół Podstawowych WKK WROCŁAW
  2. SNAKE OSTRAWA (Czechy)
  3. WKS ŚLĄSK WROCŁAW
  4. Vice Mistrz Polski Szkół Podstawowych UKS 7 SOPOT
  5. WOJAN PAWŁOWICE
  6.  UKS JAGIELLONKA WARSZAWA

więcej informacji na stronie

http://www.skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=2406


 

Terminarz:

IV  WOJAN CUP

 

PIĄTEK                                 05.09.2014

 

   1             13.00-14:15       WOJAN PAWŁOWICE– BK SNAKES OSTRAVA

  2             14:15- 15:30      WKK WROCŁAW-WKS ŚLĄSK WROCŁAW

 3             15:30- 16:45      UKS 7  TREFL SPOT-UKS JAGELLONKA WARSZAWA

  4             16:45-18:00       WOJAN PAWŁOWICE-WKK WROCLAW

  5             18:00- 19:15      BK SNAKES OSTRAVA-UKS JAGELLONKA WARSZAWA

  6             19:15-20:30        WKS WROCŁAW-UKS 7  TREFL SOPOT

 

SOBOTA                               06.09.2014

 

1             9:00 - 10:30         UKS JAGIELLONKA WARSZAWA- WKS ŚLĄSK  WROCŁAW

 2             10:30 - 12:00        WOJAN PAWŁOWICE-UKS 7  TREFL SOPOT

 3             12:00 - 13:30        BK SNAKES OSTRAVA-WKK WROCŁAW

 4             13:30 - 15:00        WKS ŚLĄSK WROCŁAW-WOJAN PAWŁOWICE

 5             15:00- 16:30 BK    SNAKES OSTRAVA-UKS 7 TREFL SOPOT

6             16:30 - 18:00 UKS JAGIELLONKA WARSZAWA-WKK WROCŁAW

 18.30               KONKURSY-WSADÓW,RZUTÓW OSOBISTYCH


NIEDZIELA                              07.09.2014

 


1             9:00 10:30        WOJAN PAWŁOWICE-UKS JAGIELLONKA WARSZAWA

 2             10:30 - 12:00    WKK WROCŁAW-UKS 7 TREFL SOPOT

3            12:00 - 13:30     BK SNAKES OSTRAVA-WKS ŚLĄSK WROCŁAW




TRANSFERY
MŁODZIEŻOWE W SEZONIE 2014/2015

skm.polskikosz.pl/news.php

Kategoria Młodzik rocznik 2001


Nazwisko Imię

rocznik 

poprzedni sezon

 

aktualny sezon

Mateusz Czempiel

 2001

 MOSiR Cieszyn

Opis:

 Wojan Pawłowice

 Igor Kozłowski

 2001

Wojan Pawłowice

Opis:

 WKS Śląsk Wrocław


Jeden z naszych zawodników IGOR KOZŁOWSKI (Giero)
przenosi się na sezon 2014/2015 do
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
i tam będzie kontynułował naukę w Gimnazjum nr.18 .
W turnieju IV WOJAN CUP będzie reprezentował barwy WOJANA PAWŁOWICE.

Natomiast zmocni naszą drużynę dobrze nam znany MATEUSZ CZEMPIEL (Kobra) który jest zawodnikiem MOSIR CIESZYN a w sezonie 2014/2015 będzie reprezentował barwy WOJANA w roczniku 2001.

Najważniejsze jest to
że o sile decyduje monolit,zespół
a nie jednostka i wygrywają mecze zespoły nie indywidualni zawodnicy:-)

przykładem jest drużyna NBA
SAN ANTONIO SPURS


która to mimo tego że nie ma gwiazd gra najlepiej zespołowo i dzięki temu zdobyła pięciokrotnie mistrza NBA (1999,2003,2005,2007,2014)

www.youtube.com/watch



 


OBÓZ LETNI 

Osoby które zgłosiły zapotrzebowanie na fv

1.JANUSZEWICZ ŁUKASZ*
2.PIETRZAK JAKUB*
3.GRABSKI JAKUB*
4.DZIENDZIEL ADRIAN*
5.GRABARCZYK ADAM*
6.ŻMIJAK ALEKS*

7.CZWARTOSZ JAKUB*

 

8.PANIC MATEUSZ*

FV będą wystawione przez organizatora:

Międzyszkolny Klub Sportowy  „ZRYW”

Zielona Góra  ul. Fabryczna 13 b/3

65-410 Zielona Góra

NIP: 973-00-46-261

REGON: 970024430

zarejstrowany jako Stowarzyszenie Kultury Fizycznej

Kotlina Kłodzka-Bielawa  
20.08-30.08.2014 (sobota)wyjazd po śniadaniu

 

 

ZAWODNICY NA OBÓZ:

1.JANUSZEWICZ ŁUKASZ*

2.PIETRZAK JAKUB*

3.GRABSKI JAKUB*

4.MAJDA BARTEK

5.PALCZEWSKI PIOTR

6.ZACIERKA WIKTOR

7.MARKIEWICZ KRYSTIAN

8.DZIENDZIEL ADRIAN*

9.GRABARCZYK ADAM*

10.ŻMIJAK ALEKS*

11.CZWARTOSZ JAKUB*

12.KOZŁOWSKI

13.KUBIENIEC BARTEK  

14.SZOMBARA MIKOŁAJ

15.PANIC MATEUSZ*

 




NOWA ,,PASARELLA,, W ROZGRYWKACH MU-14 sezon 2014/2015


W każdej z pierwszych trzech kwart musi wziąć udział co najmniej 10
zawodników, przy czym zawodnicy, którzy wzięli udział w grze w pierwszych pięciu
minutach każdej z trzech pierwszych kwart, nie mogą wziąć udziału w grze w
drugich pięciu minutach każdej z trzech pierwszych kwart. Zmiana zawodników
powinna nastąpić podczas przerwy, która następuje z urzędu po zakończeniu
okresu pięciu minut gry w każdej z trzech pierwszych kwart. Skład piątek
przebywających na boisku w poszczególnych częściach kwart jest dowolny i zależy
wyłącznie od uznania trenera.

W przypadku kontuzji lub przekroczenia limitu fauli przez zawodnika przed
upłynięciem piątej minuty gry w każdej z części w trzech pierwszych kwartach,
zawodnik ten może być zastąpiony przez dowolnego zawodnika rezerwowego.
11.5. W czwartej kwarcie wszyscy zawodnicy zespołu mogą brać udział w grze w
dowolnym wymiarze, o ile nie przekroczyli limitu fauli lub nie zostali
zdyskwalifikowani.



 TRANSFERY W NBA

Nikola Mirotić ,Pau Gasol w Chicago Bulls 

Dwyane Wade ,Chris Bosh ,Mario Chalmers i Chris Andersen zostają w MIAMI HEAT 

Jeremy Lin w Los Angeles Lakers 

Miami Heat szukają następcy LeBrona Jamesa.

Mówi się, że blisko gry na Florydzie jest Luol Deng, zawodnik Cleveland Cavaliers. 

Krisa Humphriesa ,Paul Pierce w Washington Wizards 

LeBron James związał się z Cleveland Cavaliers dwuletnią umową 

Trevor Ariza w Houston Rockets 

Carmelo Anthony zostaje w New York Knicks
Chicago Bulls żegnają się z Carlosem Boozerem 

Mike Miller  wybrał  Cleveland Cavaliers. 

Washington Wizards podpisali kontrakt z kolejnym podkoszowym. Tym razem wybór padł na byłego gracza Dallas Mavericks - DeJuana Blaira.

Tony Parker przedłużył kontrakt z San Antonio Spurs

Kevin Love w Cleveland Cavaliers.

 




WAKACYJNY CYKL ZDJĘĆ
CZY PAMIĘTACIE??






FINAŁ LIGI 2012




FINAŁ 2013





FINAŁ LIGI 2014

W dniu dzisiejszym kończy się dziesięcio dniowy obóz w Chybiu
KADRY WOJEWÓDZTWA
na którym to byli nasi zawodnicy:
1.ALEKS ŻMIJAK
2.IGOR KOZŁOWSKI
3.ŁUKASZ JANUSZEWICZ

umiejętności oraz ogranie przyda się w nadchodzącym sezonie klubowym oraz być może w Kadrze ŚLĄSKA
(jeżeli będą powołani)



 


Podczas uroczystości, która 26 czerwca odbyła się w Auli Przylądek Talentów w Gimnazjum nr 1 w Pawłowicach nagrodzono najlepszych absolwentów i sportowców roku szkolnego 2013/2014 z gminnych szkół.
Nagrody w postaci pamiątkowych statuetek i dyplomów wręczali przewodniczący Rady Gminy Pawłowice Franciszek Dziendziel i zastępca wójta Marek Lucjan.Wszyscy wyróżnieni otrzymali również nagrody pieniężne lub bony zakupowe do wykorzystania w sieciach księgarni lub sklepów sportowych DECATHLON.      Nagrodzono również drużynę koszykarzy

UKS WOJAN PAWŁOWICE,

Trener ZBIGNIEW DUSZA,
Zawodnicy:MIKOŁAJ SZOMBARA,ALEKS ŻMIJAK,ADRIAN DZIENDZIEL,PIOTR PALCZEWSKI,ŁUKASZ JANUSZEWICZ,IGROR KOZŁOWSKI,BARTEK CHODUKIEWICZ,KRYSTIAN MARKIEWICZ,MATEUSZ PANIC,JAKUB CZWARTOSZ,ADAM GRABARCZYK,FILIP ORSZULIK,DAWID ZALEWSKI,JAKUB GRABSKI,BARTEK KUBIENIEC,WIKTOR ZACIERKA,PIOTREK LAZAREK,DANIEL GRYMAN,JAKUB PIETRZAK

którzy trzeci raz z rzędu zostali Mistrzem Śląska. 

 

Najlepszy Absolwent 2014

szkoły podstawowe:

Piotr Lazarek ZSP Pawłowice(UKS WOJAN PAWŁOWICE)




 

Najlepszy Sportowiec 2014

Chłopcy

szkoły podstawowe:

Piotr Lazarek, ZSP Pawłowice, (UKS WOJAN PAWŁOWICE)







Krystian Markiewicz ZSP Pawłowice(UKS WOJAN PAWŁOWICE)

 


 

więcej informacji na stronie gminy

http://www.pawlowice.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&menu=208&schemat=&dzialy=208&akcja=artykul&artykul=10606


INFORMACJA O GALI W KATOWICACH NA STRONIE GMINY

http://www.pawlowice.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&menu=208&schemat=&dzialy=208&akcja=artykul&artykul=10586








W dniach 28.06-08.07.2014 r. w Chybiu ul. Sportowa 18  odbędzie się zgrupowanie szkoleniowe dla kadry wojewódzkiej „Młodzik” w koszykówce chłopców rocznik 2001  i młodsi.

Z UKS WOJAN PAWŁOWICE
POWOŁANIE
 
NA  ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY WOJEWÓDZKIEJ

OTRZYMALI:

1.ŁUKASZ JANUSZEWICZ
2.ALEKS ŻMIJAK
3.PIOTR PALCZEWSKI
4.IGOR KOZŁOWSKI

 




ŁUKASZ JANUSZEWICZ -178 CM




ALEKS ŻMIJAK-170 CM





PIOTR PALCZEWSKI-170 CM




IGOR KOZŁOWSKI-178 CM

 





TRENINGI PONIEDZIAŁKOWE SĄ ODWOŁANE DO KOŃCA CZERWCA

(30.06.2014)


Pozostałe dni zostają bez zmian
środa 18.00-20.00
piątek 17.00-19.00



POWOŁANIE  NA  ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY WOJEWÓDZKIEJ – MŁODZIK

 

W dniach 28.06-08.07.2014 r. w Chybiu ul. Sportowa 18  odbędzie się zgrupowanie szkoleniowe dla kadry wojewódzkiej „Młodzik” w koszykówce chłopców rocznik 2001  i młodsi. Zbiórka zawodników w miejscu obozu 28 czerwca (sobota) o godzinie 13.00.Dojazd na miejsce i powrót z Chybia  we własnym zakresie. Planowane zakończenie zgrupowania 08 lipca 2014 (wtorek) o godz. 14.00. Osobą odpowiedzialną będzie  trener Kadry Wojewódzkiej Młodzik w koszykówce chłopców Radosław Fudali. 

 

Na zgrupowanie należy zabrać:

 

- aktualną kartę zdrowia

- legitymację szkolną

- kartę chipową

- stroje do treningów

- kąpielówki

- piłkę do koszykówki

 

 

Prosimy o potwierdzenie udziału lub rezygnacji w zgrupowaniu do dnia 23.06.2014                         u trenera Radosława Fudali Tel. Komórkowy 502-535-509  
( można potwierdzić swój udział lub rezygnację przez sms )

 

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie sportowe w Chybiu w terminie 28.06-08.07.2014

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

1.

Szlachta

Rafał

 

MKS WODZISŁAW ŚL

 

2.

Szlachta

Robert

 

MKS WODZISŁAW ŚL

 

3.

Michałowski

 

Patryk

 

MKS WODZISŁAW ŚL

 

4.

Przybyła

 

Łukasz

 

MKS WODZISŁAW ŚL

 

5.

Laskowski

 

Łukasz

 

MKS WODZISŁAW ŚL

 

6.

Kusyk

 

Szymon

 

GTK Gliwice

 

7.

Berner

 

Jakub

 

GTK Gliwice

 

8.

Duży

 

Daniel

 

UKS MOSM Bytom

 

9.

Grządziel

 

Szymon

 

UKS MOSM Bytom

 

10.

Krzyminski

 

Tomasz

 

KS Pogoń Ruda ŚL

 

11.

Żmijak

 

 

Aleks

 

UKS Wojan Pawłowice

 

12.

Palczewski

 

Piotr

 

UKS Wojan Pawłowice

 

13.

Kozłowski

 

Igor

 

UKS Wojan Pawłowice

 

14.

Januszewicz

 

Łukasz

 

UKS Wojan Pawłowice

 

15.

Jatczyk

 

Alan

 

 KS Hawajskie Koszule Żory

16.

Żebrowski

 

Miłosz

 

KS Hawajskie Koszule Żory

17.

Czempiel

 

Mateusz

 

KS MOSiR Cieszyn

 

18.

Pawełka

 

Filip

 

MKS MOS Katowice

 

19.

Polakowski

 

Łukasz

 

KS MOSM Tychy

 

20.

Borkowski

 

Alex

 

KTK Knurów

 




W związku z tym że MU-14 gra piłką rozmiar 6 poniżej link do sklepu gdzie można ją zakupić jeżeli jest ktoś zainteresowany
Cena 159 zł




http://basketo.pl/product-pol-4634-Pilka-Molten-GF6-dla-kobiet.html

Piłka Molten GF6
Piłka do koszykówki renomowanej firmy Molten.
Model: GF6.
Piłka z atestem FIBA.
Nowy, oficjalny 12 panelowy design.
Piłka wykonana z wysokiej jakości skóry, nylonowe spojenia, butylowa dętka, 12 paneli.
Oficjalny rozmiar 6



 



Podsumowanie sezonu 2013/2014 na Gali Mistrzów Katowice 14.06.2014
.Podczas gali odbył się
mecz pokazowy pomiędzy:

UKS Wojan Pawłowice – MKS Wodzisław Śląski /HK ŻORY
    17;10

Wyróżnienie indywidualne MVP sezonu 2013/2014 otrzymał Krystian Markiewicz.

Najlepsi strzelcy według średniej na mecz w sezonie:
5 miejsce PIOTR PALCZEWSKI  18,29 - 384 pkt -17 meczy

Najwięcej punktów w sezonie :
7 miejsce PIOTR PALCZEWSKI                      -384 pkt

Najlepsi strzelcy za 3 pkt:
5 miejsce JANUSZEWICZ ŁUKASZ -12 rzutów-22 mecze
10 miejsce IGOR KOZŁOWSKI      -5 rzutów  -21 mecze

więcej inormacji na stronie:
http://slzkosz.pl/Home/NewsDetails/n_id/676




WOJAN PAWŁOWICE
od lewej u góry :
Trener ZBIGNIEW DUSZA,MIKOŁAJ SZOMBARA,ALEKS ŻMIJAK,ADRIAN DZIENDZIEL,PIOTR PALCZEWSKI,ŁUKASZ JANUSZEWICZ,IGROR KOZŁOWSKI,BARTEK CHODUKIEWICZ,KRYSTIAN MARKIEWICZ,MATEUSZ PANIC
od lewej na dole:
JAKUB CZWARTOSZ,ADAM GRABARCZYK,FILIP ORSZULIK,DAWID ZALEWSKI,JAKUB GRABSKI,BARTEK KUBIENIEC,WIKTOR ZACIERKA,PIOTREK LAZAREK,DANIEL GRYMAN,JAKUB PIETRZAK











PODZIĘKOWANIA I GRATULACJE DLA TRENERA
ORAZ
DLA WSZYSTKICH KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO TEGO SUKCESU  :-)


Przed nami ciężka praca przed kolejnym sezonem:
obóz kadry-czerwiec-lipiec,obóz klubowy-sierpień,TURNIEJ WOJAN CUP-wrzesień.



  W GAZECIE PSZCZYŃSKIEJ
artykuł o WOJANIE
dostępna w kioskach w Pawłowicach

http://www.sps24.pl/show.php?ida=5849


Śląski Związek Koszykówki wraz z UKS SP 27 Katowice serdecznie zaprasza na uroczyste podsumowanie sezonu 2013/2014

  Serdecznie zapraszamy trenerów, zawodniczki, zawodników, rodziców, kibiców i fanów koszykówki do udziału w Śląskiej Gali Koszykówki Młodzieżowej. Impreza ta jest podsumowaniem mijającego sezonu, w trakcie której zostaną uhonorowane czołowe zespoły reprezentujące nasz okręg.
Patronat medialny nad galą objęła TVP Katowice.

 

 

 




obowiązkowo zabieramy
  koszulki rozgrzewkowe Adidas


Harmonogram Gali:


godz. 09.30 Uroczyste otwarcie Gali

godz. 09.45 Mecz KU-13:RMKS Rybnik – MKS MOS Katowice / KS JAS-FBG Sosnowiec

godz. 10.10 Mecz MU-13:UKS Wojan Pawłowice – MKS Wodzisław Śląski /HK ŻORY

godz. 10.30 Wręczenie pucharów i medali zawodnikom i trenerom w kategoriach KU-13 i
MU-13

Spotkania trwają 15 minut z zatrzymywanym czasem tylko na rzuty osobiste.
Czas na rozgrzewkę – 5 min.
Zespoły występujące jako gospodarze (mistrzowie) grają w strojach klubowych „jasnych”, a zespoły łączone (2 i 3 miejsce) występujące jako goście w strojach klubowych „ciemnych”.
W zespołach łączonych poszczególne kluby reprezentuje maksymalnie 6 zawodniczek lub zawodników.

więcej informacji na stronie:
http://slzkosz.pl/Home/NewsDetails/n_id/674

 






III Radom Basket Cup 2014

Młodzik 2001 i młodsi

5 - 8.06.2014 r.









ROCZNIK 2001: 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA / wyróżnienie trenera
 
 

1 ZASTAL ZIELONA GÓRA 9 pkt  /  Konrad Szymański
2 WOJAN PAWŁOWICE  9 pkt.  /  Kozłowski Igor
3 PIOTRÓWKA RADOM 8 pkt  /  Puchalski Eryk
4 POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 7 pkt. / Lip Szymon
5 LABASKET WARSZAWA 6 pkt  / Stefański Filip
6 KADRA LUBLIN 6 pkt.  / 


5 ALL STARS
Pałczewski Piotr - Wojan Pawłowice
Kusyk Szymon - Pogoń Ruda Śląska
Janas Piotr - Piotrówka Radom
Januszewicz Łukasz - Wojan Pawłowice
Gawlik Janek - Zastal Zielona Góra
 
 

06.06.2014 PIĄTEK

SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA-WOJAN PAWŁOWICE:            59-47

(14-12,14-8,12-13,19-14).
JANUSZEWICZ-10,KOZŁOWSKI 9,PALCZEWSKI 11,RAKSZAWA 11,PIETRZAK 2,ŻMIJAK 2,MARKIEWICZ 2

POGOŃ RUDA ŚLĄSKA-MKS PIOTRÓWKA                           46-56

KADRA LUBELSKIEGO-LABASKET WARSZAWA                    42-52

MKS PIOTRÓWKA RADOM-WOJAN PAWŁOWICE:                39-77
(10-17)(11-20)(6-26)(12-14)
KOZŁOWSKI 20,PALCZEWSKI 18 ,JANUSZEWICZ 11,RAKSZAWA 11,MARKIEWICZ 11


ZASTAL-LABASKET WARSZAWA                          54-36

KADRA LUBELSKIEGO-POGOŃ RUDA ŚLĄSKA             43-49


07.06.2014 SOBOTA

WOJAN PAWŁOWICE -POGOŃ RUDA ŚLĄSKA:          66-29
(14-7)(12-6)(10-12)(22-4)
KOZŁOWSKI-11,GRABARCZYK-2,JANUSZEWICZ-7,PALCZEWSKI-7,ŻMIJAK-4,RAKSZAWA-16,MARKIEWICZ-19


 KADRA LUBELSKIEGO-ZASTAL ZIELONA GÓRA:            48-41

MKS PIOTRÓWKA RADOM-LABASKET WARSZAWA:        58-28

WOJAN PAWŁOWICE-KADRA LUBELSKIEGO          74-26
(21-8)(16-7)(14-8)(23-3)
KOZŁOWSKI-18,GRABSKI-4,JANUSZEWICZ-6,PALCZEWSKI-16,DZIENDZIEL-2,PIETRZAK-3,ŻMIJAK-8,RAKSZAWA-12,MARKIEWICZ-5

MKS PIOTRÓWKA RADOM-ZASTAL ZIELONA GÓRA:            34-60

  LABASKET WARSZAWA-POGOŃ RUDA ŚLĄSKA                   34-47


08.06.2014 NIEDZIELA

 
KADRA LUBELSKIEGO-MKS PIOTROWKA RADOM                29-70

WOJAN PAWŁOWICE-LaBASKET WARSZAWA               67-25

 
POGOŃ RUDA ŚLĄSKA-ZASTAL ZIELONA GÓRA              32-77


więcej informacji na stronie

http://skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=2327


https://www.facebook.com/MKSPiotrowkaRado


 


  

Siedmiu zawodników UKS WOJAN PAWŁOWICE

szlifowały swoje umieiętności koszykarskie na

 

 

 

CAMPIE KACPA w KATOWICACH w dniach 22-23.03.2014

 

 

 

Dwa dni z koszykówką, profesjonalne treningi, program motywacyjny i indywidualna analiza video uczestników.

pod okiem trenera

 

 

 

Kacper „KACPA” Lachowicz

 

 

 

od 2010 roku współprowadzi Marcin Gortat Camp w Polsce â najpopularniejszy cykl treningów dla dzieci i młodzieży stworzony przez jedynego Polaka grającego w najlepszej lidze świata NBA. W 2013 roku razem z Nealsem Meyerem prowadził pierwszą w Polsce klinikę Junior NBA.

 

Na co dzień trener drużyny Młodzików w klubie Wisła Kraków. Szkolenia w USA i nieustanny głód rozwoju są fundamentami w jego pracy trenerskiej. Jako pierwszy Polak uczestniczył w klinice trenerskiej Ganon’a Baker’a najlepszego na świecie specjalisty od koszykarskiej pracy indywidualnej (pracował z m.in. LeBron James, Kobe Bryant, Chris Paul, Vince Carter, Amare Stoudamire)

Trener Lachowicz doświadczenie zdobył również jako asystent trenera pierwszej drużyny Wisły Kraków oraz drużyny juniorskiej. Specjalizuje się w indywidualnych treningach kładąc nacisk na doskonalenie koszykarskich podstaw, które często są bagatelizowane przez trenerów i zawodników. W jego ocenie są gruntem dla najtrudniejszych koszykarskich umiejętności. Bardzo dużą wagę przykłada również do mentalności zawodnika, stara się wspólnie pracować nad podejściem gracza do sportu i życia.

Myślimy że niebawem umiejętności nabyte na CAMPIE wokorzystamy w lidze oraz najbliższych turniejach w Bydgoszczy i Radomiu




----------- 

Link o naszym klubie na stronie naszego sponsora SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ PAWŁOWICE
http://www.smpawlowice.pl/tresc.aspx?artid=5218&typ=0Link o naszym klubie na stronie naszego sponsora SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ PAWŁOWICE
http://www.smpawlowice.pl/tresc.aspx?artid=5218&typ=0


---------


TURNIEJ WOJAN CUP W TELEWIZJI TVT -LINK


http://www.telewizjatvt.pl/node/10040

----------
Linki o naszym turnieju:

1.Urząd Gminy

http://www.pawlowice.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&menu=208&schemat=&dzialy=208&akcja=artykul&

artykul=5772



2.GOS (GMINNY OŚRODEK SPORTOWY)



http://www.gos-pawlowice.pl/?iii-intermarche-wojan-cup-2013-podsumowanie,291



3.SKM (SERWIS KOSZYKÓWKI MŁODZIEŻOWEJ)



http://www.skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=2264



3046 wejść na stronę w ciagu 4 dni



4.obecność telewizji TVT (niebawem transmisja w wydarzeniach dnia)

http://www.telewizjatvt.pl/node/10040



5.relacja w RACJACH GMINNYCH



----------------
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
TURNIEJU III INTERMARCHE WOJAN CUP


1 BK TOROLA SNAKES OSTRAWA
2 UKS WOJAN PAWŁOWICE
3 OLIMPICZYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI
4 WKS ŚLĄSK WROCŁAW
5 UKS CHROMIK ŻARY
6 MKS MOS KATOWICE














WYNIKI TURNIEJU III INTERMARCHE WOJAN CUP
SOBOTA 23.11.2013

CHROMIK ŻARY - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 47 : 57 (9-16, 13-15, 13-13, 12-13)
Chromik: Ghukasyan 12, Porada 12, Maciejak 11, Wiśniewski 9, Pawlikowski 3,
Śląsk: Kwapisz 14, Włodarski 9, Witecki 8, Kuczyc 7, Nowak 6, Lańcucki 4, Piskula 4, Niedorys 2, Zaremba 2, Kutarba 1,

UKS WOJAN PAWŁOWICE - BK SNAKES OSTRAVA 41 : 45 (8-8, 6-11, 14-10, 13-16)
Wojan: Czempiel 17, Kozłowski 9, Żmijak 6, Markiewicz 3, Januszewicz 2,
Palczewski 2, Gryman 2
Snakes: Vachutka 15, Janisch 10, Kotala 5, Zapletal 5, Kyncl 4, Levy 2, Zhasil 2, Kocar 2

MKS MOS KATOWICE - OLIMPIJCZYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23 : 79 (13-14, 1-22, 6-25, 3-18)
MOS: Tarasek 1, Szekelbach 2, Prusek 2, Kleser 2, Pawełka 11, Lewek 1, Paluch 4
Olimpijczyk: Kazimierczak 12, Mielczarek 4, Tyburcy 3, Szukała 3, Moląg 15, Gówka 4, Kocura 4, Pałatyński 3, Mikołajczyk 13, Matschi 4, Kuncewicz 14

BK SNAKES OSTRAVA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 40 : 52 (12-9, 6-16, 16-11, 6-16)
Snakes: Citta 2, Janisch 14, Levy 3, Kyncl 4, Kotala 7, Rovensky 4, Zapletal 2, Vachutka 2, Zhasil 2,
Śląsk: Niedorys 2, Białowąs 10, Kwapisz 4, Witecki 4, Łańcucki 1, Malik 7, Kuczyc 15, Piskuła 9

MKS MOS KATOWICE - CHROMIK ŻARY 48 : 73 (14-12, 10-18, 12-16, 12-17)
MOS: Tarasek 6, Skrzypek 8, Kleser 2, Pawełka 22, Stec 2, Paluch 8
Chromik: Wiśniewski 20, Pawlikowski 2, Saramaka 4, Maciejak 12, Wołodźko 4, Porada 17, Ghukasyan 10, Gniazdowski 4

UKS WOJAN PAWŁOWICE - OLIMPIJCZYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI 44 : 34 (15-5, 12-9, 10-10, 7-10)
Wojan: Lazarek 8, Czempiel 6, Palczewski 5, Żmijak 5, Panic 4, Szombara 2, Kozłowski 7, Markiewicz 7
Olimpijczyk: Kazimierczak 6, Tyburcy 6, Maląg 4, Gówka 6, Mikołajczyk 9, Kuncewicz 8

MKS MOS KATOWICE - WOJAN PAWŁOWICE 46 : 60 ( 22-12, 7-16, 11-18, 6-14)
MOS: Pawełka 16, Paluch 8, Tarasek 4, Skrzypek 4, Szymaniec 4, Kleser 3, Szenkelbach 2, Stec 2, Smoliński
Wojan: Januszewicz 14, Palczewski 12, Kozłowski 12, Markiewicz 10, Żmijak 6, Lazarek 2, Panic 2, Kubieniec 2

CHROMIK ŻARY - BK SNAKES OSTRAVA 42 : 77 ( 9-28, 12-10, 12-21, 9-18)
Chromik: Ghukasyan 13, Maciejak 8, Wiśniewski 6, Pawlikowski 4,Porada 4, Sarmała 3, Forysiuk 2, Gniazdowski 2
Snakes: Kyncl 15, Kotala 14, Zapletal 13, Holan 10, Janisch 8, Levy 4, Michalcak 4, Citta 3, Cechacek 2, Stefek 2, Vachutka 2

OLIMPIJCZYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 43 : 42 (11-12, 10-8, 12-12, 10-10)
Olimpijczyk: Mikołajczyk 14, Główka 12, Kucewicz 10, Tyburcy 4, Pałatyński 3
Śląsk: Kuczyc 13, Pikula 7, Witecki 6, Kwapisz 6, Lańcucki 4, Niedorys 2, Białowąs 2, Malik 2

MKS MOS KATOWICE- BK SNAKES OSTRAVA 37 : 71 (14-20, 4-17, 11-20, 8-14)
MOS: Pawełka 11, Paluch 9, Tarasek 4, Twardzik 4, Szymaniec 3, Prusek 2, Kleser 2, Stec 2,
Snakes: Kyncl 13, Kotala 16, Zapletal 6, Holan 6, Janisch 5, Levy 5, Citta 4, Vachutka 6, Michalcak 2, Skwara 2

WKS ŚLĄSK WROCŁAW - UKS WOJAN PAWŁOWICE 27 : 59 (12-10, 4-16, 6-21, 5-21)
Śląsk: Niedory 1, Białowąs 8, Kwapisz 2, Łaba 1, Nitecki 2, Włodarski 2, Malik 3,
Kuczy 6, Skała 2
Wojan: Lazarek 1, Czępiel 20, Palczewski 8, Pietrzak 2, Żmijak 4, Panic 2, Szombara 8, Kozłowski 7, Markiewicz 5

CHROMIK ŻARY - OLIMPIJCZYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI 36 : 66 (10-18, 11-21, 9-8, 6-27)
Chromik: Wiśniewski 4, Pawlikowski 4, Maciejak 14, Forsyniuk 4, Włódzko 2, Porada 6
Olimpijczyk: Kazimierczak 2, Mielczarek 5, Tyburski 2, Maląg 8, Główka 8, Kocura 2, Pałatyński 7, Mikołajczyk 12, Matschi 2, Kucewicz 16

NIEDZIELA 24.11.2013

MKS MOS KATOWICE - WKS ŚLĄSK WROCŁAW - 46 : 86 (19-13, 6-33, 4-20, 17-20)
MOS: Tarasek 2, Szenkelbach 2, Skrzypek 1, Prusek 1, Kleser 2, Pawełka 32, Twardzik 2, Lewek 3
Śląsk: Niedorys 2, Lubowiecki 4, Białowąs 14, Nowak 2, Kwapisz 2, Łaba 2, Witecki 10, Łańcucki 21, Włodarski 5, Malik 2, Kuczyc 17 Piskała 3, Hendrysiak 2,

OLIMPIJCZYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI - BK SNAKES OSTRAVA 36 : 37 (15-11, 6-9, 1-9, 14-8)
Olimpijczyk: Kazimierczak 2, Mielczarek 1, Tyburcy 4, Maląg 2, Pałatyński 5, Mikołajczyk 12, Kuncewicz 10
Snakes: Citta 2, Janisch 4, Levy 2, Kyncl 6, Kotala 6, Skovara 6, Zapletal 3, Vachutka 6, Michalcak 2


CHROMIK ŻARY - UKS WOJAN PAWŁOWICE 48 : 52 (12-15, 7-11, 11-14, 18-12)
Chromik: Wiśniewski 8, Pawlikowski 5, Saramata 1, Maciejak 21, Forysiuk 2, Porada 7, Ghukasyan 4,
Wojan: Lazarek 8, Czępiel 7, Palczewski 10, Żmijak 6, Szombara 6, Kozłowski 7, Markiewicz 8,

-------------------

KONKURS WSADÓW

1 Markiewicz Krystian – Wojan Pawłowice
2 Porada Kacper - Chromik Żary
3 Ghukasyan Karol - Chromik Żary

KONKURS RZUTÓW OSOBISTYCH

1 Kozłowski Igor – Wojan Pawłowice
2 Żmijak Aleks – Wojan Pawłowice
3 Witecki Mateusz - Śląsk Wrocław

TOP 10 Najlepsi Strzelcy Turnieju

1 Pawełka Filip 92 pkt. - MKS MOS Katowice
2 Maciejak Norbert 66 pkt. Chromik Żary (rocz.2002)
3 Mikołajczyk Jakub 60 pkt. Olimpijczyk
4 Kuncewicz Mikołaj 58 pkt. Olimpijczyk
Kuczyc Jakub 58 pkt. Śląsk Wrocław
6 Czempiel Mateusz 50 pkt.Wojan Pawłowice
7 Kotala Jakub 48 pkt. Snake Ostrawa
8 Wiśniewski Sergiusz 47 pkt. Chromik Żary
9 Porada Kacper 46 pkt. Chromik Żary
10 Kyncl Jakub 42 pkt. Snakes Ostrawa
Kozłowski igor 42 pkt Wojan Pawłowice

MVP: Kotala Jakub - Snakes Ostrwa

Puchary Medale, Statuetki i Nagrody wręczali:

Prezes Intermarche Pawłowice: Mariusz Byblewski
Dyrektorka GOS Pawłowice: Bożena Wróbel
Prezes Wojana Pawłowice: Karina Markiewicz








 

-----------
Pisza
o nas na portalu gminnym-turniej w Ostrowie

http://www.pawlowice.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&menu=208&strona=1&schemat=

---------- 

Zdjęcia z Ostrowa są na stronce:

https://plus.google.com/photos/114110272845096052264/albums/5932084758533231473?banner=pwa

-----------------

 

 


Turniej o Puchar Prezesa UKS Olimpijczyk - wyniki


 

 

 

 

Zakończył się międzynarodowy turniej w Ostrowie Wielkopolskim 04-06.10.2013 na którym to nasza drużyna UKS WOJAN PAWŁOWICE zajęła 2 miejsce.

 

 

 

Wyniki pierwszego dnia turnieju:

 

 

 

GRUPA B

 

 

 

WKK Wrocław – UKS WOJAN PAWŁOWICE 61:42

 

 

 

UKS WOJAN PAWŁOWICE - BK Krnov CZECHY 76:32
Dzień drugi:
GRUPA B

 

 

 

UKS WOJAN PAWŁOWICE - Trójka Żyrardów  68:39

 

 

 

Faza pucharowa:
Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - 
UKS WOJAN PAWŁOWICE 39:44
Dzień trzeci:
mecz o
I miejsceUKS WOJAN PAWŁOWICE - WKK Wrocław 29-75
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. WKK Wrocław
2. UKS WOJAN PAWŁOWICE
3. UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
4. BK  Sigulda ŁOTWA
5. MKS Novum Bydgoszcz
6. UKS Trójka Żyrardów
7. KS Pogoń Ruda Śląska 
8. BK Krnov CZECHY

Do piątki turnieju został wybrany Łukasz Januszewicz natomiast najlepszym zawodnikiem UKS WOJAN PAWŁOWICE został wybrany Piotr Palczewski.Więcej informacji o turnieju na stronie http://uksolimpijczyk2001.blogspot.com/


    --------------------------------------------  

 

-----------

W dniu 21.09.2013 w hali GOS Pawłowice odbył się mecz towarzyski rocznika 2002 pomiędzy

UKS WOJAN PAWŁOWICE-DĄBROWA GÓRNICZA:16-49



Punkty dla UKS WOJAN PAWŁOWICE zdobyli:

-Jakub Czwartosz 4 pkt

-Jan Majchrzak-6 pkt

-Szymon Kupisz-6 pkt

 

-------------

 

 

 

Podziękowania za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla drużyny z Dąbrowy Górniczej dla:
pani APEL,MAJCHRZAK,KUPISZ.
oraz dziękujemy pani Mirce Grabskiej w uporządkowaniu dokumentów.

Jeszcze raz dziękujemy.
-------------
TURNIEJ KRASNAL CUP

Zakończył się II WKK KRASNAL CUP gdzie nasi zawodnicy UKS WOJAN PAWŁOWICE w silnie obsadzonym turnieju walczyli z najlepszymi drużynami w Polsce i nie tylko..


Początek zapowiadał się wyśmienicie w pierwszym meczu wygrywamy z najlepszą obecnie drużyną w Polsce.Kolejny mecz to sroga lekcja od mistrza NIEMIEC.Dzień drugi to mecz z mistrzami FRANCJI prowadzenie przez 3 kwarty ale niestety w 4 kwarcie w ostatniej minucie oddajemy prowadzenie i przegrywamy co podcina nam skrzydła w kolejnym meczu z WKS ŚLĄSK WROCŁAW .Ostani dzien to gra z UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski, gdzie również ponosimy porażkę no cóż kolejna lekcja i nowe doświadczenia prezd rozpoczynającym sie sezonem.



Klasyfikacja końcowa:

1.ALBA Berlin, Niemcy

2.WKK Wrocław, Polska

3.BCM Gravelines Dunkerque, Francja

4.WKS Śląsk Wrocław, Polska
5.UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski, Polska
6.UKS Wojan Pawłowice, Polska




Wyniki rozegranych spotkań

Wojan Pawłowice - Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 27 : 46
UKS WOJAN PAWŁOWICE: Kozłowski 11, Markiewicz 3, Palczewski 4, Rakszawa 7 (1x3), Januszewicz 2


Wojan Pawłowice - WKK Wrocław 47 : 44
UKS WOJAN PAWŁOWICE: Gryman 2, Żmijak 4, Kozłowski 9, Markiewicz 12, Palczewski 3, Rakszawa 9, Grabarczyk 2, Januszewicz 6


Alba Berlin NIEMCY - Wojan Pawłowice 75 : 22
UKS WOJAN PAWŁOWICE: Palczewski 7, Gryman 2, Żmijak 6, Rakszawa 7


BCM Gravelines Dunkerque FRANCJA - Wojan Pawłowice 49 : 44
UKS WOJAN PAWŁOWICE: Żmijak 7, Kozłowski 12, Markiewicz 8, Lazarek 2, Rakszawa 11, Januszewicz 4


Śląsk Wrocław - Wojan Pawłowice 38 : 30
UKS WOJAN PAWŁOWICE: Żmijak 6, Kozlowski 1, Markiewicz 2, Lazarek 2, Pałczewski 7, Pietrzak 2, Rakszawa 8, Januszewicz 2

W konkursie sprawnościowym najlepszy okazał się Piotr Lazarek z UKS Wojana Pawłowice (czas 20,25)

W drużynie : ALL-STARS ,,CZERWONI,, RED : wystąpił ŁUKASZ JANUSZEWICZ (UKS WOJAN PAWŁOWICE)
TRENER: JERZY HNIDA



W drużynie: ALL-STARS ,,BIALI,, WHITE :wystąpił KRYSTIAN MARKIEWICZ (UKS WOJAN PAWŁOWICE)
TRENER: KRZYSZTOF WALONIS

  

 

-----------------

O nas na stronie gminy


http://www.pawlowice.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&menu=208&schemat=&dzialy=208&akcja=artykul&artykul=5609

------------

W dniu 06.09.2013 w hali GOS PAWŁOWICE odbył się sparing

rocznik 2001



MKKS RYBNIK -UKS WOJAN PAWŁOWICE:31-56 

 ---------

 

 
 

Piszą o nas na stronie Urzędu Gminy

http://www.pawlowice.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&menu=208&schemat=&dzialy=208&akcja=artykul&artykul=5602
--------------------


Link do turnieju KRASNAL CUP II WROCŁAW
https://www.facebook.com/photo.php?v=10200644905869405



13.09 piątek godz.12.00 UKS WOJAN PAWŁOWICE-WKK WROCŁAW
godz.15.00 UKS WOJAN PAWŁOWICE-ALBA BERLIN

14.09 sobota godz.8.00 UKS WOJAN PAWŁOWICE-BMC GRAVELLNES FRANCJA
godz.12.30 UKS WOJAN PAWŁOWICE-WKS ŚLĄSK WROCŁAW
godz. 18.00 MECZ ALL STAR
15.09 niedziela godz.10.30 UKS WOJAN PAWŁOWICE-UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI


 

--------------

 

 SPOTKANIE Z WÓJTEM GMINY PAWŁOWICE

 

LINK:

 http://www.pawlowice.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=208&akcja=artykul&artykul=5422&strona=1

----------

Zapraszam wszystkich do oglądania meczy NBA a zwłaszcza finałów 2013


na stronie

www.nbatv.ru



I ty możesz zostać LEBRONEM

 

-------------


Zapraszamy wszystkich zawodników oraz rodziców na zakończenie

sezonu 2012/2013

UKS WOJAN PAWŁOWICE



Zapraszamy na ognisko które odbędzie się 29.06.2013 sobota godz. 17.00 w
"Grafit" Sp. z o.o. Bar

Krucza 20, 43-250 Pawłowice

(za ośrodkiem zdrowia PNIÓWEK)

 zostanie zakupiona kiebasa i pieczywo (napoje w własnym zakresie)

---------------

Więcej informacji o turnieju w Wrocławiu



http://mlodziez.wks-slask.pl/aktualnosci/mlodzicy-slaska-wygrywaja-turniej/
   --------------

TERMINARZ MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU KOSZYKÓWKI
WYNIKI


14 -16.06.2013 


Piątek 14.06.2013




 WKS Śląsk Wrocław - UKS Wojan Pawłowice - 2001      46-36

 WKK Wrocław - BCM Gravelines/Francja - 2001         62-63



Sobota 15.06.2013

 UKS Wojan Pawłowice - BCM Gravelines/Francja - 2001      24-37

 WKK Wrocław - WKS Śląsk Wrocław - 2001         46-29


Niedziela 16.06.2013


 WKK Wrocław - UKS Wojan Pawłowice - 2001      45-24

 WKS Śląsk Wrocław - BCM Gravelines - 2001      32-64


KLASYFIKACJA rocznika 2001

1.BCM Gravelines

2.WKK Wrocław

3.WKS Śląsk Wrocław

4.UKS Wojan Pawłowice



Najlepszy zawodnik UKS WOJAN PAWŁOWICE -PIOTR PALCZEWSKI
 

--------------------

Zawodnicy UKS WOJAN PAWŁOWICE rocznik 2002

rozegrali sparing 10.06.2013 w Pawłowickiej hali z CIESZYNEM wygrywając 92-43
-------------
 

Międzynarodowy Turniej rocz.2001 Wrocław 14-16.VI.2013

 

http://www.skm.polskikosz.pl/news.php

 

Wyjazd na turniej do Wrocławia ok godz.12.00 --14.06.2012

więcej informacji niebawem

 

------------

Pisali o nas

http://www.jasfbg.com.pl/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=1&Itemid=107

------------- 



-CAMP GANON BAKER 28.07-04.08 BIAŁYSTOK DLA CHĘTNYCH -koszt 1450 zł



http://basket-academy.pl/



-OBÓZ SPORTOWY LETNI UKS WOJAN PAWŁOWICE 18.08-25.08.2013 POKRZYWNA koszt podamy niebawem

http://gorzelanny.pl/hotel-chrobry/

 

----------- 

 

 

 


 W dniach 14-16.06.2013 organizowany

 

 

 

jest

 

 

 

TURNIEJ w Wrocławiu dla rocznika

 

 

 

2001

 

 

 

na który zostaliśmy zaproszeni więcej

 

 

 

informacji niebawem.

--------------

 

 

 



X MIĘDZYNARODOWY PUCHAR

 

 

 

BAŁTYKU

 

 

 

w koszykówce chłopców rocznik 2001

 

 

 

30.05-02.06.2013 GDAŃSK


 

 

 

 

Na turnieju w GDAŃSKU naszych 4 zawodników UKS WOJAN PAWŁOWICE

 

 

 

-KRYSTIAN MARKIEWICZ

 

 

 

-IGOR KOZŁOWSKI

 

 

 

-ALEKS ŻMIJAK

 

 

 

-ŁUKASZ JANUSZEWICZ

 

 

 

zostało wypożyczonych do WKS ŚLĄSK WROCŁAW

 

 

 

GRUPA A: GRUPA B:

  1.  

    - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 1.LITWA

  2.  

    - Korsarz Gdańsk 2.WKK WROCŁAW

  3.  

    - Polonia Warszawa 3.UKS BIAŁOŁĘKA

  4.  

    - MOS Stargard Szczeciński 4.MKS GRÓJEC

 

      1.  

        CZWARTEK

  1.  

    9:00 – WKS ŚLĄSK WROCŁAW - Polonia 10:15 – Litwa - Białołęka

  2.  

    11:30 – Korsarz - Stargard 12:45 – WKK - Grójec

  3.  

    14:00 – Korsarz - Polonia 15:15 – Grójec - Litwa

  4.  

    16:30 –WKS ŚLĄSK WROCŁAW - Stargard 17:45 – WKK - Białołęka

 

 

 

31.05.2013 WYCIECZKA

 

 

 

Wycieczka na Westerplatte

 

 

 

wyjazd do centrum Gdańska i zwiedzanie starego miasta.

      1.  

        SOBOTA

 

 

 

9:00 – Polonia - Stargard 10:15 – WKK - Litwa

 

 

 

11:30 – Korsarz –WKS ŚLĄSK WROCŁAW 12:45 – Białołęka - Grójec

 

 

 

14:00 – III miejsce gr. A – IV miej gr. B 15:15 – VI miejsce gr. A – III miej gr. B

 

 

 

16:30 – I miejsce gr. A – II miejsce gr. B 17:45 – II miejsce gr. A – I miejsce gr. B

 

 

 

2.06.2013 NIEDZIELA

 

 

 

8:00 – mecz o VII miejsce 9:15 – mecz o V miejsce

 

 

 

10:30 – mecz o III miejsce 11:45 – mecz o I miejsce

 

 

 

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU BEZPOŚREDNIO PO KAŻDYM MECZU

 

 

 

------------
Piszą o nas na stronie gminy Pawłowice


http://www.pawlowice.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=208&artykul=5314&akcja=artykul

                                                           oraz na stronie SP 2 PAWŁOWICE

                                    http://www.sp2.pawlowice.pl/index.php?limitstart=10

                                                                      -----------------------

UKS WOJAN PAWŁOWICE MISTRZAMI ŚLASKA


FINAŁ LIGI ŚLĄSKA ROCZNIKA 2001 18.05.2013 SOBOTA


WYNIKI


MKKS RYBNIK -UKS WOJAN PAWŁOWICE:24-51

Punkty dla UKS WOJAN PAWŁOWICE zdobyli:


PIOTR LAZAREK -2 pkt
ŁUKASZ JANUSZEWICZ -7 pkt
IGOR KOZŁOWSKI -10 pkt
PIOTR PALCZEWSKI -8 pkt
ALEKS ŻMIJAK -3 pkt
MATEUSZ PANIC -5 pkt
KRYSTIAN MARKIEWICZ -6 pkt
MIKOŁAJ SZOMBARA -4 pkt
BARTEK CHODUKIEWICZ - 6 pkt



MKKS RYBNIK-HAWAJSKIE KOSZULE ŻORY:43-48



UKS WOJAN PAWŁOWICE-HAWAJSKIE KOSZULE ŻORY:49-39

Punkty dla UKS WOJAN PAWŁOWICE zdobyli:
ŁUKASZ JANUSZEWICZ -9 pkt
IGOR KOZŁOWSKI -18 pkt
PIOTR PALCZEWSKI -9 pkt
ALEKS ŻMIJAK -5 pkt
MATEUSZ PANIC -2 pkt
KRYSTIAN MARKIEWICZ -2 pkt
MIKOŁAJ SZOMBARA -4 pkt


 

więcej informacji o naszym sukcesie na stronie



http://www.skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=2160

---------------


FINAŁ LIGI ŚLĄSKA ROCZNIKA 2001 18.05.2013 SOBOTA


godz.9.30

MKKS RYBNIK -UKS WOJAN PAWŁOWICE
godz.11.00

MKKS RYBNIK-HAWAJSKIE KOSZULE ŻORY
godz.12.30

UKS WOJAN PAWŁOWICE-HAWAJSKIE KOSZULE ŻORY


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW I KIBICÓW KOSZYKÓWKI


MUSISZ TAM BYĆ -;)



WYNIKI SPARINGÓW



11.05 sobota rocznik 2001 godz.11.00


WKS ŚLĄSK WROCŁAW-UKS WOJAN PAWŁOWICE: 62-51


Dla UKS WOJAN PAWŁOWICE punkty zdobyli:


PIOTR LAZAREK -6 pkt
ŁUKASZ JANUSZEWICZ -10 pkt
IGOR KOZŁOWSKI -14 pkt
PIOTR PALCZEWSKI -13 pkt
ALEKS ŻMIJAK -2 pkt
MATEUSZ PANIC -2 pkt
BARTEK KUBIENIEC -2 pkt
KRYSTIAN MARKIEWICZ -2 pkt


12.05 niedziela rocznik 2001


godz.10.00-13.00 trening i mecz

WKS ŚLĄSK WROCŁAW-UKS WOJAN PAWŁOWICE: 54-63

  
---------------
WYNIKI SPARINGÓW

06.05 pon

godz.16.00 hala GOS -SPARING rocznik 2002


MKS RYBNIK -UKS WOJAN PAWŁOWICE 30-34 


godz.17.00 hala GOS-SPARING rocznik 2001


MKS RYBNIK-UKS WOJAN PAWŁOWICE:23-71
  ---------

Na wyróżnienie zasługują:


 

-PIOTR PALCZEWSKI najwięcej zdobył punktów


 

-Piotr Lazarek,Mikołaj Szombara,Aleks Żmijak,Mateusz Panic,Krystian Markiewicz
-------------------


 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW I KIBICÓW KOSZYKÓWKI NA PIERWSZY CAMP PRZYGOTOWAWCZY KTÓRY ODBĘDZIE SIE W DNIACH 11-12.05.2013 Z UDZIAŁEM

WKS ŚLĄSK WROCŁAW http://www.wks2001.strefa.pl/

ORAZ

UKS WOJAN PAWŁOWICE http://wojan-pawlowice.pl.tl/AKTUALNO%26%23346%3BCI-2.htm


------------
11.05 sobota rocznik 2001 CAMP



godz.11.00-13.00 trening i mecz WKS ŚLĄSK WROCŁAW-UKS WOJAN PAWŁOWICE

godz.16.00-19.00 trening i mecz WKS ŚLĄSK WROCŁAW-UKS WOJAN PAWŁOWICE


sobota wieczór ognisko integracyjne


12.05 niedziela rocznik 2001


godz.10.00-13.00 trening i mecz WKS ŚLĄSK WROCŁAW-UKS WOJAN PAWŁOWICE
   

 -------------


ROCZNIK 2000  WYNIKI MECZÓW LIGOWYCH

UKS WOJAN PAWŁOWICE



 08.03.2013 -(22.04.2013) UKS WOJAN PAWŁOWICE-MKKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
87:17

15.03.2013 KKS TARNOWSKIE GÓRY-UKS WOJAN PAWŁOWICE 58:48  

22.03.2013 UKS WOJAN PAWŁOWICE-MCKIS JAWORZNO 42:41

 05.04.2013 UKS WOJAN PAWŁOWICE-UKS BASKET CHORZÓW 71:40


12.04.2013 MKKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC-UKS WOJAN PAWŁOWICE 36:79

   19.04.2013-(23.04.2013) UKS WOJAN PAWŁOWICE-KKS TARNOWSKIE GÓRY
66:55

  26.04.2013 MCKIS JAWORZNO-UKS WOJAN PAWŁOWICE 31:28

 

 

Najbliższe mecze

ROCZNIK 2000

 22.04-Sosnowiec 16.30-u nas *

 

 
 


23.04-Tarnowskie góry 18.30-u nas *

    26.04-JAWORZNO  wyjazdowy (w Jaworznie)



18.05 FINAŁ LIGI 2001

TURNIEJE

30.05-02.06 PUCHAR BAŁTYKU


WRZESIEŃ III WOJAN CUP 2002 rocznik

LISTOPAD III PUCHAR WOJAN CUP rocznik 2001

Pażdziernik OSTRÓW MAZOWIECKI

---------------

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

 
 

II RADOM BASKET CUP 19.IV – 21.IV 2013

 

 
 


1  WKK Wrocław

 

 
 


2 Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski

 

 
 


3 Hawajskie Koszule Żory

 

 
 


4 WKS Śląsk Wrocław

 

 
 


5 UKS Wojan Pawłowice

 

 
 


6 Piotrówka Radom

 

 
 


7 UKS 5 Nenufar Ełk

 

 
 

8 MKS ZABRZE

 

 

 
 

NAJLEPSZY ZAWODNIK UKS WOJAN PAWŁOWICE –KRYSTIAN

 

 
 

MARKIEWICZ

 

 
 

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU -IGOR KOZŁOWSKI 78 pkt

 

LINK do zdjęć oraz filmików z RADOMIA

https://plus.google.com/photos/110964351682131118627/albums/5868629206497557905?banner=pwa


 

 

21.04.2013

 

 

 
 

 9.20 mecz o miejsce   5 Wojan Pawłowice - Piotrówka Radom  45 : 34

20.04.2013

 

 
 

PLAY-OFF 5-8: MKS Zabrze – Wojan Pawłowice  14 : 69


WYNIKI MECZÓW 19.04.2013 

UKS WOJAN PAWŁOWICE-OLIMPIŃCZYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI  24:42

 

 
 

Wojan Pawłowice – WKK Wrocław  40 : 69

--------------------

Link do turnieju w RADOMIU
http://www.skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=2036

---------

 
TURNIEJ RADOM

 

 

 
 

Nasi Koszykarze UKS WOJAN PAWŁOWICE rocznik 2001 będą brali udział w

 

 
 

mocno obsadzonym ogólnopolskim turnieju

 

 
 

II RADOM BASKET CUP

 

 
 

19.IV – 21.IV 2013

 



http://www.piotrowka.com/?p=234 

------------------

9 KOLEJKA 13.04.2013
ORGANIZATOR UKS WOJAN PAWŁOWICE

Wojan Pawłowice-GTK Fluor Gliwice
Wojan Pawłowice-KTK Knurów


 --------------------
8 KOLEJKA 23.03.2013
rocznik 2001
ORGANIZATOR UKS MOSM I BYTOM

MOSM I Bytom-Wojan Pawłowice 22:52
 MOSM II Bytom-Wojan Pawłowice 22:87

     ------------------   

MECZ LIGOWY ROCZNIK 2002

 

MOSM Tychy : UKS Wojan Pawłowice 2013-03-16    21:14
   UKS Wojan Pawłowice : MCKiS Jaworzno 2013-03-16   20:0

                                                                            --------------------

TERMINARZ MECZY LIGOWYCH

ROCZNIK 2000

UKS WOJAN PAWŁOWICE



 08.03.2013 -(22.04.2013) UKS WOJAN PAWŁOWICE-MKKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
87:17

15.03.2013 KKS TARNOWSKIE GÓRY-UKS WOJAN PAWŁOWICE 58:48  

22.03.2013 UKS WOJAN PAWŁOWICE-MCKIS JAWORZNO -

 05.04.2013 UKS WOJAN PAWŁOWICE-UKS BASKET CHORZÓW 71:40


12.04.2013 MKKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC-UKS WOJAN PAWŁOWICE 36:79

   19.04.2013-(23.04.2013) UKS WOJAN PAWŁOWICE-KKS TARNOWSKIE GÓRY 66:55


  26.04.2013 MCKIS JAWORZNO-UKS WOJAN PAWŁOWICE-31:28


-------------

MECZ ROCZNIKA 2000

 
 2013-03-01  

UKS Basket Chorzów : UKS Wojan Pawłowice     20 - 0

 


-----------

NAJBLIŻSZE MECZE LIGOWE

                                                                           ROCZNIK 2002

UKS MOSM Bytom : UKS Wojan Pawłowice 2013-03-09 21:45

 KS Pogoń Ruda Śląska : UKS Wojan Pawłowice 2013-03-09  39:22


 

                                                                            ROCZNIK 2001

ORGANIZATOR KS MOSM TYCHY-02.03.2013 ?przeniesiony na 03.03.2013

 UKS Wojan Pawłowice : KKS Tarnowskie Góry     69:1
 UKS  Wojan Pawłowice: MKS Strzelce Opolskie     40:19 

                                                                           -------------------------


FILIMI Z MECZU LIGOWEGO W ZABRZU



http://www.youtube.com/watch?v=vOcNRrXXhJI&list=PLdbvWHLq5ObWmxOCOqegXn4CkC_3HZBut



http://www.youtube.com/watch?v=YolEr-UUKsQ&list=PLdbvWHLq5ObWmxOCOqegXn4CkC_3HZBut

                                                                           --------------------------------


MECZ LIGOWY ROCZNIK 2000

  UKS Wojan Pawłowice : UKS SP 27 Katowice 2013-02-08 /PRZENIESIONY 04.03.2013

0:20

W GOS Pawłowice-godz 18:00? 

UKS Wojan Pawłowice : UKS SP 27 Katowice     0 - 20


MECZE LIGOWE ROCZNIK 2002

2013-02-02  W KATOWICACH

UKS SP 27 Katowice : UKS Wojan Pawłowice 31:38

MKS MOS Katowice : UKS Wojan Pawłowice 23:43

 

    ROCZNIK 2000

2013-02-01 Rybnik 

  MKKS Rybnik : UKS Wojan Pawłowice 2013-02-01 Rybnik 

     101:39

   -------------------
MECZE LIGOWE

26.01.2013 RYBNIK-ROCZNIK 2001

MKKS I Rybnik : UKS Wojan Pawłowice     2013-01-26 

                                                                   33:35

MKKS II Rybnik : UKS Wojan Pawłowice     2013-01-26 

                                                                   13:68

------------------ 

ROCZNIK 2000

 2013-01-18   /GOS Pawłowice 

UKS Wojan Pawłowice : KS MOSM Tychy     36:87

------------------

PROSIMY O WPŁATĘ ZALICZKI NA OBÓZ ZIMOWY 150 ZŁ NA KONTO KLUBU

DO DNIA 20.01.2013

KOSZT OBOZU 520 ZŁ-W DNIACH 16.02-23.02.2013 ZMIANA

 

 --------------- 

 

 

 

OBÓZ ZIMOWY 16-23.02.2013 W POKRZYWNEJ -HOTEL CHROBRY

----------------

MECZE LIGOWE

ROCZNIK 2000

11.01.2013 ŻORY

HK KR Center Żory : UKS Wojan Pawłowice     82 - 55

 

ROCZNIK 2002

12.01.2013 CZELADŻ

MCKS Czeladź : UKS Wojan Pawłowice     40:36
 

MKS Dąbrowa Górnicza : UKS Wojan Pawłowice     38:19

---------------- 

MECZE LIGOWE -ROCZNIK 2001

5 KOLEJKA 05.01.2013
Organizator KS MOSM Tychy
 

KS MOSM Tychy : UKS Wojan Pawłowice     21:45

UKS Wojan Pawłowice : MKKS Zagłębie Sosnowiec     42:12

                                                                  ROCZNIK 2000-04.01.2013 

                                     UKS Wojan Pawłowice : KŚ AZS Katowice 2013-01-04 /GOS Pawłowice -godz 18:00 

WYNIKI:60:43

                                   

                                                                              ---------------

Spotkanie UKS WOJAN PAWŁOWICE z wójtem Damianem Galuskiem 

18.12.2012 r.


 

wiecej zdjęć w galerii

 

Piszą o nas

 

http://www.pawlowice.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=16&subsub=0&menu=208&artykul=4942&akcja=artykul      

 

             

--------------

DNIA 15.12.2012 R.ODBYŁ SIĘ MECZ LIGOWY ROCZNIKA 2001 W ZABRZU WYNIKI MECZÓW:

KS Pogoń Ruda Śląska : UKS Wojan Pawłowice     34:64

MKS Zabrze : UKS Wojan Pawłowice     25:63

-------------

MECZ LIGOWY ROCZNIKA 2000 W DNIU 14.12.2012 R. W GLIWICACH ODWOŁANY

---------------------

MECZ LIGOWY KATOWICE ROCZNIK 2000 

                                                              07.12.2012( PRZENIESIONY NA 06.12.2012)

UKS SP 27 Katowice : UKS Wojan Pawłowice     20:0

ROCZNIK 2001-MECZ LIGOWY

8.12.2012r.   ŻORY

SSKS Hawajskie Koszule Żory : UKS Wojan Pawłowice:43-49

MKS Wodzisław Śląski : UKS Wojan Pawłowice:40-52

--------------------

           

 Piszą o nasz na stronie gminy PAWŁOWICE

 

http://www.pawlowice.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=208&akcja=artykul&artykul=4890&strona=1

 -----------------

 


Wyniki meczów 01.12.2012 rocznika 2002 w Tychach

  • HK ŻORY II-UKS WOJAN PAWŁOWICE:7-58
  •  HK ŻORY I-UKS WOJAN PAWŁOWICE:32-49
  --------------------------------------------------------------------------------------------------  

DNIA 01.12.2012 r. ODBYŁ SIĘ TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W STRZELCACH OPOLSKICH -ROCZNIK 2001-W KTÓRYM ZDOBYLIŚMY II MIEJSCE

WYRÓŻNIENIA

 Najlepszy zawodnik drużyny Panic Mateusz,

Najlepsi strzelcy

III miejsce Żmijak Aleks z Pawłowic 25 punktów 

IV miejsce Szombara Mikołaj z Pawłowic  24 punkty.

 

Więcej informacji na stronie:


http://www.strzelceopolskie.pl/serwis/index.php?id=22&idd=4463


 

  -----------------------

MECZE LIGOWE

                ROCZNIK 2000 -30.11.2012 GOS PAWŁOWICE GODZ.18:00

                                                                         WYNIKI MECZU

                                                UKS Wojan Pawłowice : MKKS Rybnik 23 - 96
 

   -------------------------   


 

II TURNIEJ WOJAN CUP 

 

 
 

   24-25.11.2012 r. PAWŁOWICE

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

 

 1.UKS WOJAN PAWŁOWICE

2.WKK WROCŁAW

3.OLIMPIJCZYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI

4.WKS ŚLĄSK WROCŁAW

5.MKKS RYBNIK

6.MKS MOS KATOWICE

 ------

 

Puchary medale statuetki wręczali: W-ce przewodniczący Rady Gminy Pawłowice Dyr. Kopalni Pniówek Aleksander Szymura oraz pani Prezes UKS Wojan Pawłowice Karina Markiewicz

 

 


 

MVP Turnieju-Puchar z Węgla otrzymał

Igor Yoka Bratasz

WKK Wrocław

 


 

Najlepsi Strzelcy turnieju

1 Kozlowski Igor 62 Wojan Pawłowice

2 Igor Yoka Baratasz 57 WKK Wrocław

3 Pawełka Filip 43 MOS Katowice

4 Madejski Tomasz 36 WKK Wrocław

5 Kuczyc Jakub 34 Ślask Wrocław

6 Lentka Aleks 33 WKK Wrocław

7 Sikora Jakub 32 MKKS Rybnik

8 Kwapisz Hubert 28 Śląsk Wrocław

9 Mikołajczyk Jakub 26 Olimpijczyk OW

10 Łańcucki Olek 26 Śląsk Wrocław


 

KONKURS WSADÓW


 

1 Pawełka Filip - MKS MOS Katowice 27 pkt.

2 Łańcucki Aleksander Śląsk Wrocław 26 pkt.

3 Kuczyc Kuba - Śląsk Wrocław 25 pkt

4 Żmijak Aleks Wojan Pawłowice 25 pkt.

5 Marchewka Kacper - Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 23 pkt.

6 Kuncewicz Mikołaj Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 20

7 Pachowicz Dawid MKKS Rybnik 18 pkt.

8 Lentka Aleks WKK Wrocław 15 pkt.

9 Szombara Mikolaj Wojan Pawlowice 15 pkt

10 Grabowski Paweł MKKS Rybnik 13 pkt.
 

KONKURS RZUTÓW WOLNYCH,,FINALIŚCI,,


 

JAKUB KUCZYC – WKS SLĄSK WROCŁAW ELIM. 3 FINAŁ 5

MICHAŁ HĘDRYSIAK – WKS SLASK WROCŁAW 3

KUBA KRÓL – WKK WROCŁAW 2

ALEKS LENTKA – WKK WROCŁAW 2

BOROWSKI KLAUDIUSZ – MKS MOS KATOWICE 2

STEC KAMIL – MKS MOC KATOWICE 3

PAŁATYŃSKI DOMINIK – OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 3

MATSCHI JAKUB – OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 3

GATWARCZYK KONRAD – MKKS RYBNIK 3

MUNDLICH ADAM – MKKS RYBNIK 3

KUBIENIEC BARTEK – WOJAN PAWŁOWICE 3

LAZAREK PIOTR – WOJAN PAWŁOWICE 1


 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

MVP Drużyny

 

Pawełka Filip MKS MOS Katowice

Sikora Jakub MKKS Rybnik

Mikołajczyk Jakup Olimpijczyk

Witecki Mateusz WKS Śląsk Wrocław

Igor Yoka Bratasz WKK Wrocław

Kozłowski Igor UKS Wojan Pawłowice


 

NAJLEPSZY OBROŃCA DRUŻYNY

 

Paluch Michał MKS MOS Katowice

Kiełbasa Andrzej MKKS Rybnik

Kazimierczak Michał Olimijczyk Ostrów Wlkp.

Kwapisz Hubert WKS Śląsk Wrocław

Król Jakub WKK Wrocław

Markiewicz Krystian UKS Wojan Pawłowice

 

NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY DRUŻYNY

Pawełka Filip MOS Katowice

Chrost Paweł MKKS Rybnik

Maląg Nikodem Olimpijczyk Ostrów Wlkp.

Niedorys Krzysztof WKS Śląsk Wrocław

Madejski Tomasz WKK Wrocław

Lazarek Piotr Wojan Pawłowice


 

Nadzieje Koszykówki - Perspektywiczni zawodnicy


 

Borowski Klaudiusz i Sztymaniec Tomek (MOS Katowice)

Szewczyk Wojtek i Majewski Kacper (MKKS Rybnik)

Koncewicz Mikołaj i Ziółek Bartosz (Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski)

Łańcucki Aleksander i Białowąs Aleksander (WKS Śląsk Wrocław)

Kempa Bartłomiej i Zieniewicz Jan (WKK Wrocław)

Chodukiewicz Bartek i Żmijak Aleks (Wojan Pawłowice)

 

 

 

 

 

          WYNIKI MECZÓW


UKS Wojan Pawłowice – MKKS Rybnik 33 : 21 (9-4, 4-9, 6-2, 14-6)

Olimpijczyk Ostrów Wlkp. – WKK Wrocław 18 : 30 (5-8, 7-6, 4-13, 2-3)

MOS Katowice – WKS Ślask Wrocław 37 : 39 (8-9, 3-12, 13-12, 13-6)

WKK Wrocław - UKS Wojan Pawłowice 35 : 37 (9-11, 9-6, 6-8, 11-12)

MKKS Rybnik – WKS Śląsk Wrocław 25 : 40 (9-7, 6-11, 6-14, 4-8)

MKKS Rybnik – MOS Katowice 41 : 25 (14-6, 6-6, 12-6, 9-7)

WKS Ślask Wrocław – Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 25 : 36 (2-12, 6-9, 6-7, 11-8)

WKK Wrocław – MOS Katowice 60 : 30 (13-7, 20-7, 15-8, 12-8)

Olimpijczyk Ostrów Wlkp. – Wojan Pawłowice 29 : 34 (2-15, 14-0, 4-9, 9-10)

UKS WOJAN PAWŁOWICE-WKS ŚLĄSK WROCŁAW 34 : 31

MKKS RYBNIK-WKK WROCŁAW 24 : 42

OLIMPIJCZYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI-MOS KATOWICE 38 : 22

WKK WROCŁAW-WKS ŚLĄSK WROCŁAW 55 : 37

UKS WOJAN PAWŁOWICE-MOS KATOWICE 45 : 16

OLIMPIJCZYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI-MKKS RYBNIK 36 : 21

 

WIĘCEJ INFORMACJI ,FILMIKI I ZDJĘCIA NA STRONIE

http://www.skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=2003

  -------------- 
                                                                                                                                               

                                                                PISZĄ O NASZYM TURNIEJU                                                                                         

http://www.skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=2003


 

 

--------------------------------

 

DNIA 18.11.2012 r. ODBYŁ SIE MECZ LIGOWY ROCZNIKA 2002 W HALI GOS PAWŁOWICE 

WYNIKI MECZÓW:

UKS Wojan Pawłowice : MKS Zabrze     36:16

UKS Wojan Pawłowice : GTK Fluor Gliwice     50:9

-------------

DNIA 16.11.2012r. ODBYŁ SIE MECZ LIGOWY ROCZNIKA 2000 W GOS PAWŁOWICE 
WYNIKI MECZU:

 

 KS MOSM Tychy : UKS Wojan Pawłowice     90 - 37

 

 

-------------------

DNIA 09.11.2012r.W GOS PAWŁOWICE ODBYŁ SIĘ MECZ LIGOWY ROCZNIKA 2000

WYNIKI MECZU:

UKS WOJAN PAWŁOWICE:HK KR CENTER ŻORY 24:130

 

 
-----------------------

Najbliższe mecze:

-09.11.2012 rocznik 2000 z HAWAJSKIE KOSZULE w Pawłowicach

-16.11.2012 rocznik 2000 z KS MOSM TYCHY w Tychach

  -17.11.2012 zmiana 15.12.2012 r.rocznik 2001 z Pogoń Ruda ŚLĄSKA i MKS ZABRZE w Zabrzu

 rocznik 2002-UKS Wojan Pawłowice : MKS Zabrze w Pawłowicach 2012-11-10 zmiana terminu na 2012-11-18 

  ----------------------------

WYNIKI  MECZÓW UKS WOJAN PAWŁOWICE:
26.10.2012 KŚ AZS KATOWICE rocznik 2000 ( w Katowicach)

KŚ AZS Katowice : UKS Wojan Pawłowice     33:100


   27.10.2012 MKS MOS KATOWICE i MCKiS JAWORZNO rocznik 2001 (w HALI GOS Pawłowice) 

UKS Wojan Pawłowice : MKS MOS Katowice     52:24

UKS Wojan Pawłowice : MCKiS Jaworzno     90:2
---------------------
 

DNIA 19.10.2012 r.ODBYŁ SIĘ MECZ LIGOWY ROCZNIKA 2000 W HALI GOS PAWŁOWICE .

WYNIKI MECZU

UKS Wojan Pawłowice : GTK Fluor Gliwice     50:63


 

-------

OSIĄGNIĘCIA UKS WOJAN PAWŁOWICE  
2010-2012 ROK

 

 2010 r.-Turniej Koszykówki w Strzelcach Opolskich rocznik 2000 i mł.-  I MIEJSCE

2011r. - Turniej o Puchar Dyrektora MOSIR Tychy rocznik 2001- I MIEJSCE
  -Turniej Badem Basketball na Słowacji rocznik 2001- I MIEJSCE
- Turniej Ostrava Cup rocznik 2000 i mł.– II MIEJSCE
  - Turniej o Puchar MOSIR Knurów rocznik 2001- I MIEJSCE
  - Turniej Wojan Cup rocznik 2000/2001 – I MIEJSCE


2012 r.- XX Wielkanocny Turniej Minikoszykówki Chłopców i Dziewcząt rocznik 2001 i mł..-
I MIEJSCE
-Puchar Śląska sezon 2011/2012 rocznik 2001 -I MIEJSCE
-Puchar Śląska sezon 2011/2012 rocznik 2000 -VI MIEJSCE
- II Turniej Koszykówki o Puchar Generała Jerzego Ziętka rocznik 2002 -IV MIEJSCE
  - Międzynarodowy Turniej o Puchar Bałtyku rocznik 2001 -III MIEJSCE
  -Turniej Krasnal Cup Wrocław rocznik 2001– III MIEJSCE
  -Turniej Ostrava Cup  rocznik 2001– I MIEJSCE

---------------------------------------------

 


Wyniki pierwszej kolejki LIGI ŚLĄSKA rocznika 2001 i młodsi

                                 MECZ LIGOWY ROCZNIK 2001 TYCHY DNIA 07.10.2012

 

 
 


UKS Wojan Pawłowice-MKS Dąbrowa Górnicza: 66-25
UKS Wojan Pawłowice-MCKS Czeladź: 81-1

Bardzo dobrą postawą w meczach wykazali się:
-BARTEK CHODUKIEWICZ
-DAWID ZALEWSKI
-ŁUKASZ JANUSZEWICZ
-KRYSTIAN MARKIEWICZ
-PIOTREK LAZAREK

 

 
 

        -PIOTREK PALCZEWSKI 

 

 
 


   
       

 

 
 

        ----------------       

                
                                  PISZĄ O NAS

 na stronie WKK

http://www.wkk.org.pl/news?aid=58607&cpk=58609

oraz SKM

http://www.skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=1948

https://picasaweb.google.com/110964351682131118627/WKKKrasnalCupWrocAw2012Rocznik2001IM?noredirect=1

 

FILMIKI Z TURNIEJU WE WROCŁAWIU 21-23.09.2012

 

http://www.youtube.com/watch?v=e0uqxs4WfFw&feature=plcp

 

 


http://www.youtube.com/watch?v=jb4V57mgFIo&feature=plcp

------------


 

 

 

 

WYNIKI MECZÓW-TURNIEJ KRASNAL CUP WROCŁAW 21-23.09.2012 r.

 

WKK WROCŁAW - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 63 : 39

POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 35 : 53

UKS WOJAN PAWŁOWICE - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 46 : 48

UKS 7 TREFL SOPOT - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 70 : 16

WKK WROCŁAW - UKS WOJAN PAWŁOWICE 53 : 25

UKS 7 TREFL SOPOT - POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 27 : 54

WKS ŚLĄSK WROCŁAW - POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 49 : 54

UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP - UKS WOJAN PAWŁOWICE  32 : 27

WKK WROCŁAW - UKS 7 TREFL SOPOT 64 : 18

POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - UKS PAWŁOWICE 30 : 62

WKS ŚLĄSK WROCŁAW - UKS 7 TREFL SOPOT 57 : 25

WKK WROCŁAW - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP 48 : 30

UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 36 : 35

UKS PAWŁOWICE - UKS 7 TREFL SOPOT 62 : 24

WKK WROCŁAW - POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 61:39

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1 WKK WROCŁAW 10 PKT.

2 OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 9 PKT.

3 WOJAN PAWŁOWICE 7 PKT.

4 ŚLĄSK WROCŁAW 7 PKT.

5 POGOŃ RUDA SLĄSKA 7 PKT.

6 TREFL SOPOT 5 PKT.

 

STATUETKĘ ALL STARS OTRZYMAŁ IGOR KOZŁOWSKI
 Ponadto na wyróżnienie zasłużyli: Piotr Lazarek , Aleks Żmijak , Bartosz Chodukiewicz 

---------------------------


 Piszą o nas na SKM

http://www.skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=1976

-------------------------------

 

 

 


 

 

 

 

 


Turniej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSTRAVA CUP

 


ROCZNIKA

 

 

 


2001



14-16.09.2012


Wyniki UKS WOJAN PAWŁOWICE :

 

 

 

SLAVIA KROMERIZ (CZ)      -UKS WOJAN PAWŁOWICE(PL):       

 

 

 

   14-76

 

 

 

SNAKES OSTRAVA A (CZ)       -UKS WOJAN PAWŁOWICE(PL):    

 

 

 

   34-56

 

 

 

SNAKES OSTRAVA B (CZ)        -UKS WOJAN PAWŁOWICE(PL:   

 

 

 

     17-41

 

 

 

BK NH OSTRAVA A (CZ)         -UKS WOJAN PAWŁOWICE(PL):  

 

 

 

       10-108

 

 

 

BK NH OSTRAVA B (CZ)        -UKS WOJAN PAWŁOWICE(PL):     

 

 

 

     16 -67

 

 

 

 

Punkty zdobyte: 348


 

 

 

Punkty stracone: 91

 

 

 

 

Wszystkie spotkania wygrane i tym samym zdobyliśmy

 

 

 

I miejsce

 

 

 

w turnieju

 

 

 

OSTRAVA CUP 2012

 

 

 

 



 


  
 

CIEKAWY FILMIK O KOSZYKÓWCE!!
 MUSICIE TO ZOBACZYĆ ! 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=GKJ2P03V5MY&feature=related

 

 

-------------------------------------------------------------

 

 

 

 GDAŃSK

 

 

 

 

 
W DNIACH 06.-10.06.2012 r. W GDAŃSKU ODBYŁ SIĘ MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR BAŁTYKU W KTÓRYM NASI ZAWODNICY WYWALCZYLI  III MIEJSCE.STATUETKĘ KRÓLA STRZELCÓW  ORAZ STATUETKĘ DLA NAJLEPSZEJ PIATKI TURNIEJU OTRZYMAŁ IGOR KOZŁOWSKI.

 

 
 

 

 
 

         LINKI Z POBYTU W GDAŃSKU

 

http://www.youtube.com/watch?v=etKQkMDQOV4&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=zMzDeBWiBiU&feature=relmfu

                                     http://www.gkskorsarz.com/puchar-ba%C5%82tyku/

http://www.skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=1804

http://www.youtube.com/watch?v=iksc8AMjCDU&feature=context-chv

http://www.youtube.com/watch?v=9QfzZTVBDlY&feature=context-chv

 

 
 

WIĘCEJ FILMIKÓW NA -YOU TUBE PUCHAR BAŁTYKU GDAŃSK

 

 
 

         WIĘCEJ ZDJĘĆ Z POBYTU W GDAŃSKU W GALERII 2

 

 
 



-------------------------------------------------------------



UKS WOJAN PAWŁOWICE -MISTRZ ŚLĄSKA

DNIA 22.04.2012 r.W GOS W PAWŁOWICACH ODBYŁ SIĘ FINAŁ MECZÓW LIGOWYCH  O PUCHAR ŚLASKA MINI 2001 r. CHŁOPCY.NASI ZAWODNICY PO ZACIĘTYCH MECZACH Z ŻORAMI I KATOWICAMI WYWALCZYLI I MIEJSCE I ZDOBYLI PUCHAR ŚLASKA.

GRATULACJE !!!!

 

 Nasz sukces w Pucharze Śląska transmitowała Telewizja TVT

http://www.telewizjatvt.pl/sport/2012-04-23/6419

oraz informacje o zwycięstwie można znaleść na stronie GMINY PAWŁOWICE

http://www.pawlowice.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=208&artykul=4429&akcja=artykul

 

 
 

    oraz na stronie ŚLĄSKIEJ KOSZYKÓWKI MŁODZIEŻOWEJ  http://    www.skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=1772





 


 

LP Zespół Mecze Punkty Z P Małe punkty Ratio
 
1 UKS Wojan Pawłowice 2 4 2 0 85:48:00 1,77
 
2 MKS MOS Katowice 2 3 1 1 66:10:00 0,93
 
3 SSKS Hawajskie Koszule Żory 2 2 0 2 55:26:00 0,63
 

 

 wyniki meczów:

 

UKS Wojan Pawłowice : SSKS Hawajskie Koszule Żory 47:22

UKS Wojan Pawłowice : MKS MOS Katowice 38:26

 

 

  
 


 

   
                                                                                                                                               

                                                                PISZĄ O NASZYM TURNIEJU                                                                                         

http://www.skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=2003


 

 

--------------------------------

 

DNIA 18.11.2012 r. ODBYŁ SIE MECZ LIGOWY ROCZNIKA 2002 W HALI GOS PAWŁOWICE 

WYNIKI MECZÓW:

UKS Wojan Pawłowice : MKS Zabrze     36:16

UKS Wojan Pawłowice : GTK Fluor Gliwice     50:9

-------------

DNIA 16.11.2012r. ODBYŁ SIE MECZ LIGOWY ROCZNIKA 2000 W GOS PAWŁOWICE 
WYNIKI MECZU:

 

 KS MOSM Tychy : UKS Wojan Pawłowice     90 - 37

 

 

-------------------

DNIA 09.11.2012r.W GOS PAWŁOWICE ODBYŁ SIĘ MECZ LIGOWY ROCZNIKA 2000

WYNIKI MECZU:

UKS WOJAN PAWŁOWICE:HK KR CENTER ŻORY 24:130

 

 
-----------------------

Najbliższe mecze:

-09.11.2012 rocznik 2000 z HAWAJSKIE KOSZULE w Pawłowicach

-16.11.2012 rocznik 2000 z KS MOSM TYCHY w Tychach

  -17.11.2012 zmiana 15.12.2012 r.rocznik 2001 z Pogoń Ruda ŚLĄSKA i MKS ZABRZE w Zabrzu

 rocznik 2002-UKS Wojan Pawłowice : MKS Zabrze w Pawłowicach 2012-11-10 zmiana terminu na 2012-11-18 

  ----------------------------

WYNIKI  MECZÓW UKS WOJAN PAWŁOWICE:
26.10.2012 KŚ AZS KATOWICE rocznik 2000 ( w Katowicach)

KŚ AZS Katowice : UKS Wojan Pawłowice     33:100


   27.10.2012 MKS MOS KATOWICE i MCKiS JAWORZNO rocznik 2001 (w HALI GOS Pawłowice) 

UKS Wojan Pawłowice : MKS MOS Katowice     52:24

UKS Wojan Pawłowice : MCKiS Jaworzno     90:2
---------------------
 

DNIA 19.10.2012 r.ODBYŁ SIĘ MECZ LIGOWY ROCZNIKA 2000 W HALI GOS PAWŁOWICE .

WYNIKI MECZU

UKS Wojan Pawłowice : GTK Fluor Gliwice     50:63


 

-------

OSIĄGNIĘCIA UKS WOJAN PAWŁOWICE  
2010-2012 ROK

 

 2010 r.-Turniej Koszykówki w Strzelcach Opolskich rocznik 2000 i mł.-  I MIEJSCE

2011r. - Turniej o Puchar Dyrektora MOSIR Tychy rocznik 2001- I MIEJSCE
  -Turniej Badem Basketball na Słowacji rocznik 2001- I MIEJSCE
- Turniej Ostrava Cup rocznik 2000 i mł.– II MIEJSCE
  - Turniej o Puchar MOSIR Knurów rocznik 2001- I MIEJSCE
  - Turniej Wojan Cup rocznik 2000/2001 – I MIEJSCE


2012 r.- XX Wielkanocny Turniej Minikoszykówki Chłopców i Dziewcząt rocznik 2001 i mł..-
I MIEJSCE
-Puchar Śląska sezon 2011/2012 rocznik 2001 -I MIEJSCE
-Puchar Śląska sezon 2011/2012 rocznik 2000 -VI MIEJSCE
- II Turniej Koszykówki o Puchar Generała Jerzego Ziętka rocznik 2002 -IV MIEJSCE
  - Międzynarodowy Turniej o Puchar Bałtyku rocznik 2001 -III MIEJSCE
  -Turniej Krasnal Cup Wrocław rocznik 2001– III MIEJSCE
  -Turniej Ostrava Cup  rocznik 2001– I MIEJSCE

---------------------------------------------

 


Wyniki pierwszej kolejki LIGI ŚLĄSKA rocznika 2001 i młodsi

                                 MECZ LIGOWY ROCZNIK 2001 TYCHY DNIA 07.10.2012

 

 
 


UKS Wojan Pawłowice-MKS Dąbrowa Górnicza: 66-25
UKS Wojan Pawłowice-MCKS Czeladź: 81-1

Bardzo dobrą postawą w meczach wykazali się:
-BARTEK CHODUKIEWICZ
-DAWID ZALEWSKI
-ŁUKASZ JANUSZEWICZ
-KRYSTIAN MARKIEWICZ
-PIOTREK LAZAREK

 

 
 

        -PIOTREK PALCZEWSKI 

 

 
 


   
       

 

 
 

        ----------------       

                
                                  PISZĄ O NAS

 na stronie WKK

http://www.wkk.org.pl/news?aid=58607&cpk=58609

oraz SKM

http://www.skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=1948

https://picasaweb.google.com/110964351682131118627/WKKKrasnalCupWrocAw2012Rocznik2001IM?noredirect=1

 

FILMIKI Z TURNIEJU WE WROCŁAWIU 21-23.09.2012

 

http://www.youtube.com/watch?v=e0uqxs4WfFw&feature=plcp

 

 


http://www.youtube.com/watch?v=jb4V57mgFIo&feature=plcp

------------


 

 

 

 

WYNIKI MECZÓW-TURNIEJ KRASNAL CUP WROCŁAW 21-23.09.2012 r.

 

WKK WROCŁAW - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 63 : 39

POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 35 : 53

UKS WOJAN PAWŁOWICE - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 46 : 48

UKS 7 TREFL SOPOT - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 70 : 16

WKK WROCŁAW - UKS WOJAN PAWŁOWICE 53 : 25

UKS 7 TREFL SOPOT - POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 27 : 54

WKS ŚLĄSK WROCŁAW - POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 49 : 54